Survivor 35. Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ABAY_06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Eve anca gelebildim gelir gelmez Atakan'ın kazandığını görmek güzel oldu. :D

Kizlardan kim aldi sembolu?

Twitter'a baktım da #survivor nihal aramasında herkes nihalden yana:X Semihçiler bile @beyazsoy herkes damlanın gerçek yüzünü görmüş çok şükür :praying:
İlk sen gördün))) güzel diye kanmamaklazim birine onu öğrendim))) temiz yüzlü diye bir algı var bizde bu on yargıyı kırmak lazım.. Psikolojik tahliller her zamnda daha önde olmalı bir insanı tanımak için

Ikinci yarismalarini izledim. Ezgi asmis kendini. Atislari harikaydi

Gizem alırdı ama ada çok karışık kızın enerjisi düşüktü. Gizem kerim oğlu bunlar ne işe yarıyor diyor ya)))). Kız çok komik ya

Tebrikler Ezgi. :Z Ünlüler yine kazandı sembol oyununu. :Z

Dün kaybedilen ödül sonrası bu galibiyet güzel oldu. :D

İlk sen gördün))) güzel diye kanmamaklazim birine onu öğrendim))) temiz yüzlü diye bir algı var bizde bu on yargıyı kırmak lazım.. Psikolojik tahliller her zamnda daha önde olmalı bir insanı tanımak için
Ben de acun taktiğinden anlamiştim:X durup durup kızı övmüştü. Damla bu gazla Semih'le pala kavgası yapmişti. O kavgayı bi de damlayı izleyerek tahlil yap. Damla bir süre sessiz kalıyor sonra efeleniyor.

Bu arada Nihal ve Gizem memiç konuşuyor arada damla gösteriliyor:X bunu sen yor artık:X

Bu arada yönetmeni tebrik ederim bi böcek çekimi yakalmış onu araya serpiştirmiş ve böcek de yemeğini çıkardı. :X

Simdi tvde ezginin gizemle oyunlari cikcak. Zevkli olacak tekrar bakmak. Ilkini izleyememistim internetten

Ben de acun taktiğinden anlamiştim:X durup durup kızı övmüştü. Damla bu gazla Semih'le pala kavgası yapmişti. O kavgayı bi de damlayı izleyerek tahlil yap. Damla bir süre sessiz kalıyor sonra efeleniyor.

Bu arada Nihal ve Gizem memiç konuşuyor arada damla gösteriliyor:X bunu sen yor artık:X

Bu arada yönetmeni tebrik ederim bi böcek çekimi yakalmış onu araya serpiştirmiş ve böcek de yemeğini çıkardı. :X
Bu arada Semihle bir tartışma var Semihe bakarak survivor olmayı haketmiyor tarzında konuşmuştu.Sonra Semih bu kızın gözleri dönüyor sinsiii demişti

Semihi de tebrik edin :A

Konsey başlamadan geldim selamlar ahali :) Beyin ameliyatı için her şey hazır mı :A @Maskeli Fedai
Semih reis son kontrolleri belirliyor hasta kim onu belirleyecek :A

Canın sağolsun prenses

12670751_548507931984527_1235509887417442439_n.jpg

Bu arada Semihle bir tartışma var Semihe bakarak survivor olmayı haketmiyor tarzında konuşmuştu.Sonra Semih bu kızın gözleri dönüyor sinsiii demişti

Semihi de tebrik edin :A

Semih reis son kontrolleri belirliyor hasta kim onu belirleyecek :A
Narkozu verdi mi :A Kaçta kaç yaptı bu arada :A

Ahhahahah ulan koltuktan düştüm bu ne anlatıyor lan :F:F:F

Hahaha semih harika montaj harika muzik harika senaryo harika yönetmen harika bu bölüm:F

Semih döktürüyor yine. :F

Bu Damla'ya çok gıcık oluyorum ya karakterini bir türlü sevemedim @eskici duymasın :A