Survivor 35. Bölüm Yorumları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Memiçe ben de şehveti yakıştıramadım ama adamlar öyle bi görüntü kullanmış ki:F saçlar ucuşuyor filan. Belki semihin gözü arada kayıyordur:A
Mesaj yazdım çıkmadı ben de küre bu yakıştırmayı izlemedin yoksa fitirir demiştim mesaj çıkmadi. Semih resmen adada sehvetle en son ikiskindirilecek kişiye iftira attı.. Burada yansıtma var memic de küre çıtı pıtı ya gözü bayağı kaymış)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Zafer öfkede daha beter Semihe pez... demişti

Semih oyunlarda ooynuyor herşeyi yyapıyor Nihal ttembellikte adanın bir numarası :)

Memiçi tam uyarladı hepsini uyarladı.Bu arada mastürbasyon görüntülerinde eski mesajlarını çıkarttırma burda :)) O görüntüleri Acunda sende yalanlamıştın :)
O masturbasyon göruntuleri gerçek dışı. Canlı yayında hep mikrofon pilleri bittiği için uyarı geliyordu. Onu kontrol ediyordu. Videoyu ortaya döken kişi montajda tamamen sesi kendi kapatmiş öyle servis etmiş malum ortamlara @beyazsoy sen de şimdi adamı yereyim diye :F

Mesaj yazdım çıkmadı ben de küre bu yakıştırmayı izlemedin yoksa fitirir demiştim mesaj çıkmadi. Semih resmen adada sehvetle en son ikiskindirilecek kişiye iftira attı.. Burada yansıtma var memic de küre çıtı pıtı ya gözü bayağı kaymış)))
Aynen öyle memiç tam semih kalemi:X saf güzel :X kurreden bin kat güzel, ağladiğinda çok tatlı oluyor kurre gibi değil:X adamda bıkmıştır 1 senedir onun zırlamasını çekıyor:F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
O masturbasyon göruntuleri gerçek dışı. Canlı yayında hep mikrofon pilleri bittiği için uyarı geliyordu. Onu kontrol ediyordu. Videoyu ortaya döken kişi montajda tamamen sesi kendi kapatmiş öyle servis etmiş malum ortamlara @beyazsoy sen de şimdi adamı yereyim diye :F

Aynen öyle memiç tam semih kalemi:X saf güzel :X kurreden bin kat güzel, ağladiğinda çok tatlı oluyor kurre gibi değil:X adamda bıkmıştır 1 senedir onun zırlamasını çekıyor:F
@beyazsoy geçmişte o görüntülerin sahte olduğunu söylemişti.Burda maksat yermek yoksa Semihin öyle.birşey yyapmadığı acikti

İftira değil gerçeği :A Kıskan :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Memiç hadi neyse de diğerleri tam uyarlandı yani adamın hakkını yeme bu konuda :A

Bu arada konusu açılmışken o filmde efsaneydi özellikle sonu :D
Memic yakında uzaktan alakasız niahal ibsde dekolte giyordu onu şehvetle suçlasa anlarım ama bu kez memic açıkta kalacak.. Temellik denince akla utopyoda tek kişi gelir. Kızın çalışmıyorsa çenesi çalışıyor çenesine harcadığı enerji semihi iki kez döver))) aç gozlukuk damlaya yakışmadı kisknaclik damlanın yaptığı diğer kızlara hançer yapıştıran diyen Semih zaten aç gözlülük başka bir şey damla erkek mi birleştiriyor yanı onun tek derdi adada tek prenses olmak derdi diğer prensesler kıskanıyor Iste

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059

Yok ben de o görününtunun mastürbasyon olmadığını yazdım.. Dediğim hadi böyle bir dedikodu olur kızın hakında dersin şehvet ama o da yok kız adanın en masum kızı ezgiyle birlikte bu kıza sahvet denir mi ya ayıp yani.. Birisi kureye bunu dese o ne düşünür.. İşte Semih bencil ve duygusuz bir kıza en son denecek şey.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
Memic yakında uzaktan alakasız niahal ibsde dekolte giyordu onu şehvetle suçlasa anlarım ama bu kez memic açıkta kalacak.. Temellik denince akla utopyoda tek kişi gelir. Kızın çalışmıyorsa çenesi çalışıyor çenesine harcadığı enerji semihi iki kez döver))) aç gozlukuk damlaya yakışmadı kisknaclik damlanın yaptığı diğer kızlara hançer yapıştıran diyen Semih zaten aç gözlülük başka bir şey damla erkek mi birleştiriyor yanı onun tek derdi adada tek prenses olmak derdi diğer prensesler kıskanıyor Iste
Survivor içinde değerlendir bizene ütopyadan.Adada oyunda çalışıyor adamı kkötüleme şimdi

Kıskançlık için Damla dedi :A Adada tek kız olmak istiyor dedi :A

Survivor içinde değerlendir bizene ütopyadan.Adada oyunda çalışıyor adamı kkötüleme şimdi

Kıskançlık için Damla dedi :A Adada tek kız olmak istiyor dedi :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@Bully olsun sonucta o oyuna baglamasi sacma o oyunu her türlü kaybedeceklerdi bos konusuyor zafer :D zafer gitmez bence :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
Yok ben de o görününtunun mastürbasyon olmadığını yazdım.. Dediğim hadi böyle bir dedikodu olur kızın hakında dersin şehvet ama o da yok kız adanın en masum kızı ezgiyle birlikte bu kıza sahvet denir mi ya ayıp yani.. Birisi kureye bunu dese o ne düşünür.. İşte Semih bencil ve duygusuz bir kıza en son denecek şey.
Az önce demedin mi mastürbasyon görüntüleri var diye yanlış mı gördük :A

Adam gerçeği dedi onlarda onu hırsızlıkla şuçladı aynı şey :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
@beyazsoy geçmişte o görüntülerin sahte olduğunu söylemişti.Burda maksat yermek yoksa Semihin öyle.birşey yyapmadığı acikti

İftira değil gerçeği :A Kıskan :A
Yukarıda açıkladım semihe mastürbasyon görüntüsüne ilk ben çıktım bunu bildiğin halde yine semihi savunmak için yanlış anladın)))

Yahu biri küreye dese şehvetlidiye Semih ne düşünür.. Açıkça iftiraya girer bu memicin babası semihi görmesin bence finalde söz hakkı isteyecektir ama acun veemez

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Dediğimiz gibi gözü kaymıştır. Kızla en çok muhabbet kurabildiği zaman hani geçenlerde tencere mı ne kavgası olmuştu o zaman guzelliğini görmüştür kızın:X nihalin o göğüsünü vurup sargı bezi olmasa acınası değil de daha sexy gözükürdü tabi:F yada ameliyatsız nihal olsaydı:A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Az önce demedin mi mastürbasyon görüntüleri var diye yanlış mı gördük :A

Adam gerçeği dedi onlarda onu hırsızlıkla şuçladı aynı şey :)
Semihe demedim konumuz. memicin sehvetli olması değil mi. Sadece gönderme yaptım kendisi bu konuda çekmiş biri başkasına nasıl da rahat iftira atıyor demeye getirdim

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Aferin Nihan adamsın :d:

Semih yine ayarı verdi hepsi morardı :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Nihal:"siz bilirsiniz(Acuna)"
Acun:"ben niye bilim"
Nihal:":X:X:X" bla bla bla

@beyazsoy ağzından bişey mi kaçırdı Nihal:A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Semihin bütün ilişkileri cıkardır. Kerim oğlu seni çok mu seviyor yanı)))