Survivor 35. Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Lost iki gün önce bilmiyorum diyordu bu durumda bu seneki survivordan ben de elendim galiba..))) Adamlıkta küme dusmuserlerle küçük dağları ben yarattım diye gezip madur oynunu oynayanlarin ksvagasi beni hiç enterese etmiyor diğer tarafta kadınlardan fazla kulis ve dedikodu yapıp ağır Abi pozlarıyla etik dersi veren birinin herkesi tuzağa düşürmesini izlemek bana hiç değil))))
Kaynağı bugun demiş de fragmanlara göre de bazen tutturuyor sanırım çok guvenmıyorum bu seneki survivor kaynaği vasat:X kısmetse olur kaynağı iyi geçen seneki survivor gibi:X acun zaten bunu dava etmişti sanırım(b)

Sen dün akşam demiştin Nihal elenirse ben de yokum diye:F gerçekten nihal fanımısın(b)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Kaynağı bugun demiş de fragmanlara göre de bazen tutturuyor sanırım çok guvenmıyorum bu seneki survivor kaynaği vasat:X kısmetse olur kaynağı iyi geçen seneki survivor gibi:X acun zaten bunu dava etmişti sanırım(b)

Sen dün akşam demiştin Nihal elenirse ben de yokum diye:F gerçekten nihal fanımısın(b)
Fan değil de daha önce dedim ben bugüne kadar survivor da oyunları izlemem ada yaşantısına bakarım ondan hızlı ve güçlü diye kimseyi sevmedim.. Geçen sene begümcuydum kızın felsefesi vardı turabiye başta giderin babasını yaptı ama finalde turabi tek bana begüm iyi davrandı yanlışımi gösterdi dedi.. Bu yılda benzer hayat felsefesi niahlde var ama yarışları berbat diğer karakterler çok vasat hemen çözüldüler hepsinin içi dışında bunları izleyip onlardan ogrenebilecegim bir şey yok vakit kaybetmeye gerek yok

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Yunusun ikihaftadir ilk galibiyeti serkaya karşı))))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Gönüllüleri finale taşıyacak isim Semihti o da elendi...
Ünlüler kazanacak demişti (guya) kendi tahminine göre :F @beyazsoy sanırım nihal elenmesi de doğru gibi.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
semihe zeki zeki diyenler nerede atakan açık ara fark attı)))

Bugün Semih beyin ameliyatı yapacak diyenler bunu kastetmiş sanırım puzzul semihe yine beyin amaliyati yaptı ))))))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Fan değil de daha önce dedim ben bugüne kadar survivor da oyunları izlemem ada yaşantısına bakarım ondan hızlı ve güçlü diye kimseyi sevmedim.. Geçen sene begümcuydum kızın felsefesi vardı turabiye başta giderin babasını yaptı ama finalde turabi tek bana begüm iyi davrandı yanlışımi gösterdi dedi.. Bu yılda benzer hayat felsefesi niahlde var ama yarışları berbat diğer karakterler çok vasat hemen çözüldüler hepsinin içi dışında bunları izleyip onlardan ogrenebilecegim bir şey yok vakit kaybetmeye gerek yok
Anladım ben de karakter analizi için izliyorum. Turabi o öz eleştiriyi yapabildimi gerçekten(b)

semihe zeki zeki diyenler nerede atakan ilk kez puzzuli çozmesine rağmen açık ara fark attı)))

Bugün Semih beyin ameliyatı yapacak diyenler bunu kastetmiş sanırım puzzul semihe yine beyin amaliyati yaptı ))))))
Zaferle yarişti yaa Atakan :F Direkt Semihke yarişmadı:A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Gönüllüleri finale taşıyacak isim Semihti o da elendi...
Ünlüler kazanacak demişti (guya) kendi tahminine göre :F @beyazsoy sanırım nihal elenmesi de doğru gibi.
Benim de tahminim nihalin elenmesi yönünde daha bireysel dokunulmazlık oyunu sonrası adaylar Nihal gizem ve serkay demişimtim.. Semihin fanlari gizeme yükleneceği kesin nihalin bu performasla bu yarışta destek bulması imkansız

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Benim de tahminim nihalin elenmesi yönünde daha bireysel dokunulmazlık oyunu sonrası adaylar Nihal gizem ve serkay demişimtim.. Semihin fanlari gizeme yükleneceği kesin nihalin bu performasla bu yarışta destek bulması imkansız
Nihalin fanları da vazgeçmiştir bu performansıyla. Nihal yeni yarişmaya gider inş:A(fenomene)

Yılmaz Semihle alakalı bişey dedi ne dedi?

Forum İstatistikleri

Konular
170,500
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin