TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Uzak dur Cansu’dan. Umarım onuda bir iki haftaya yem etmezler :/ zehirli ok gibi hissettim bunu

@MasacRE benim favorilerim Özgür ve Cansu.

Aziz’in elenmesini istemiyorum diğerleri elensede olur :A Asena’yı sevmemeye devam ediyorum. Diğerlerine eski antipatikliğim çok yok :A
Benim favorim Berdan Mardini umarım şampiyon olur. :A @12.Adam @xemrexxx

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Uzak dur Cansu’dan. Umarım onuda bir iki haftaya yem etmezler :/ zehirli ok gibi hissettim bunu

Aziz’in elenmesini istemiyorum diğerleri elensede olur :A Asena’yı sevmemeye devam ediyorum. Diğerlerine eski antipatikliğim çok yok :A
Duramam. Sultanımıza hep destek tam destek bundan sonra... @MasacRE

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Geçen sezon şampiyonu biz belirledik Dosi Hanım. :A Eurovision'da ne yaptık yahu, Looren şampiyon oldu işte. :A

Geçen sene ile yarışmayı kuruttunuz. Her şey kazanmak değil. Her iyi dediğimiz şeyler kötü ola biliyor :A Looren değil Loreen:A

Ne yaptığınız 5 numarada mevcut :A

https://fav10.net/forum/threads/eurovision-2023-Şarkı-yarışmasını-İsveç-kazandı-🇸🇪.319380/post-4469550
Mikasa hanım , bu hain kütük yüzsüzlükte bir dünya markası. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Benim favorim Berdan Mardini umarım şampiyon olur. :A @12.Adam @xemrexxx
Bunu yeni gördüm :A
Şampiyonluk potansiyeli fazlası ile var. Umarım gönlüne göre olur :A
------

Aziz bu kez sert potaya denk geldi. Yolun sonunda.
Asena’nın bu kadar ilerlemesi sinir bozucu. Dün Konseydeki hali i******i

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Cansu sultanımın önlenemez yükselişini @Sherlock beyciğim bile durduramaz Dosi hanım, rahat ol sen :A

Benim de Özgür, Cansu ve Ertuğ :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Cansu sultanımın önlenemez yükselişini @Sherlock beyciğim bile durduramaz Dosi hanım, rahat ol sen :A

Benim de Özgür, Cansu ve Ertuğ :A
artik Özgür'e pek sempati duymuyorum :A
Cansu, o olmazsa Nefise alsin :A :A
En son cumartesi bakmistim, ondna öncesindede baya izlememistim. Sonrasindada bakmadim.simdi acayim dedim reklammmis. Kimin elendigini ögrendim. Onun icin keyif cayi esliginde son kismi yakalayayim bari dedim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
En son cumartesi bakmistim, ondna öncesindede baya izlememistim. Sonrasindada bakmadim.simdi acayim dedim reklammmis. Kimin elendigini ögrendim. Onun icin keyif cayi esliginde son kismi yakalayayim bari dedim :A
Kim gitti :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dokunulmazlık aldığında Asena yerine Nefise dedi diye mi soğudun :A Asena elenince ben de keyiflendim. Keşke Aziz onu da gönderip öyle elenebilseydi. Ama Asena'nın o hafta aday olmaması işi bozdu maalesef :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dokunulmazlık aldığında Asena yerine Nefise dedi diye mi soğudun :A Asena elenince ben de keyiflendim. Keşke Aziz onu da gönderip öyle elenebilseydi. Ama Asena'nın o hafta aday olmaması işi bozdu maalesef :A
aday olmamasina en büyük sebep Özür´dü :A bu haftada Asena'yi korumak icin yaptigi hamle ve Cansu'nun dedikodusunu yapip, Asena'nin tarafinda olmasi soguttu :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
aday olmamasina en büyük sebep Özür´dü :A bu haftada Asena'yi korumak icin yaptigi hamle ve Cansu'nun dedikodusunu yapip, Asena'nin tarafinda olmasi soguttu :A
Asena ile uzun süredir takım arkadaşı ama normal. Cansu ve Nefise ile bir bağı yok ki Özgür'ün :A Artık bireysel olduğu için en zayıf gördüğün takım arkadaşını potaya koyacaksın diye bir olay da yok. Ben hak verdim Özgür dedemin Nefise'yi potaya atmasına. En azından şansını denemiş oldu :A

• Güldürdün