TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

2 ay önce mavi tik aldım..
Yazdığınız yorum üstte çıktığı için fazla fav geliyor.. Farkında olmadan trend oluyorsun 😃😃😃😃 Bu aralar siyasete bulaştım 🤭🤭🤭 Bu arada Zeynebin dediği gibi kimseyi takip etme huyum yok..
Sanırım Nefise ve Tolstoyevski olması lazım.

Özellikle kimseyi takip edeyim amacında kullanmıyorum.

Ama ortada gezen Turuncu bir balık görürseniz benimdir 🤣😃🤭

@Dosi @Zeyno @Yakamoz-Asi @12.Adam @MasacRE @Cervantes

yok birisi daha var
@Angelica olmamasi ise sasirtti.

bi de mavi tikli olmayan bir tane gördüm. Siyasetten kastin o galiba sjjsjsjjsj tikli olan sadece survivor ile sanki.
peki neden alma geregi duydun? Yani tikin manasi tam olarak ne oluyor? Takipci sayin ve yorumlarini düsününce bir acaba dedim

------

edit: tikin ilede siyasete bulasmissin. yeni farkettim

Açıkçası ilk ay merakıma aldım..

Sonra baktım yorum yapınca iletin öne çıktığı için, beğeni yada yorum geliyor. Etkileşim kurduğunuz zaman Twitter daha zevkli.

Evet ağırlık Survivor gibi gözüksede cevap ve yanıtlarda Siyasete bulaştım 😃🤭😃🤭

Yoksa takipçi kasma derdinde değilim.. Takip edenlerde kesin survivordan yorumlarımı beğenenlerdir 😃😃😃😃

Ben forumdan uzakken bir hesap acmistim, kimse duymasin ama forumdan kimsenin ekli olmadigi sjsjjsjs mesajlarim ilgi görüp takipcilerim cogalmisti baya. Bol bol yorum yapan biriydim ama sonra foruma geri dönünce orasini es gectim ve en son gectigimiz haftalarda aman fazladan hesabim olmasin deyip sildim. 1 ay giris yapmazsan komple gidiyor. tarihi doldu mu dolmadimi bilmiyorum ama sevmistim hesabimi
tanidik kimseler olmayinca daha rahat yorumlar yapiyor insan.
Forum harici sosyal medyami son zamanlarda büyük ölcüde azalttim. Yazin burasida azalir ve iyice sosyal medyadan uzak kalirim

Açıkçası etkileşim kurduğunda daha çok sarıyor..
Karşıt görüşlerle didişmek zevkli oluyor.. Siyaset çok fena 😃😃

Reactions: Dosi
Açıkçası etkileşim kurduğunda daha çok sarıyor..
Karşıt görüşlerle didişmek zevkli oluyor.. Siyaset çok fena 😃😃
siyaset ve din mevzu oldumu asla yorum yapmam. Özellikle siyaset cok uzak oldugum bir alan.
Aynen etkilesim insana iyi geliyor ama kendini cok kaptirmamak gerekir

Reactions: The_Erinch

Ben istiyorum da alamıyorum

Reactions: Dosi
peki bu miktar yillik mi? 1 kr olsa bile almam

Reactions: The_Erinch