TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Erkekler turunun son 2 sayısından sonrasını izledim yasak elma reklama girince :X

Aziz Yusuf u yendi uzatmada 😱
Aziz 8 oyundan 6sini almis :A hem ilk tur hem de ikinci tur oynamis. Aziz artik iyice acilmaya basladi, kendini biraz daha garantiye aldi :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Aaa evet ben de şimdi baktım da Erinç abi mavi tik almış Elon'dan. 😱 Biz para konusunda hep sana ve @Yakamoz-Asi'ye takılıyoruz ama asıl para bu ihtiyardaymış meğerse. :A @The_Erinch @xemrexxx @12.Adam @serhatt @Zeyno @Angelica @MasacRE

🤣🤣Siz yenimi farkettiniz bayadır var

Yıllık üyelik almış demek ki. :A Zengin adamın derdi bile bir başka oluyor. :A
Yaprak Dökümü’ndeki Şevket gibi zimmetine para mı geçirmiş ?
:A @Dosi

Aaa evet ben de şimdi baktım da Erinç abi mavi tik almış Elon'dan. 😱 Biz para konusunda hep sana ve @Yakamoz-Asi'ye takılıyoruz ama asıl para bu ihtiyardaymış meğerse. :A @The_Erinch @xemrexxx @12.Adam @serhatt @Zeyno @Angelica @MasacRE
Niye rolümü çaldın, söyleyeceklerim vardı :ppp:
------

Yaprak Dökümü’ndeki Şevket gibi zimmetine para mı geçirmiş ?
:A @Dosi
Ayın favori üyesinde şakadan takılmıştık ama acaba…..

Yeni bölüme yarım saat kala fragman gelmiş ondan :A
Bu sistem ile 2 güçlü erkek olan galip gelir daima

Aziz - Furkan (galiba rekor kırdılar)
Nefise - Nagihan
Kürşat - Yasin
Asena - Nisa (en az bilen oldular galiba )
Özgür - Berkan
Cansu - Damlacan
Yusuf - Ogeday
Buse - Gizem Memiç
Ertuğ - Merve Aydın
Yusuf - Avatar Atakan

Sadece Özgür ve Ertuğu izleyemedim

Ooo Nisoşum da varmış ha. O zaman izlenir bu kısım. Yalnız Asena ile Nisa'nın kanka oluşunu hala kabullenemiyorum...

Son iki gündür izleyemedim de kırmızılar kazanmış. Bizim tez çürüdü. Güçlü erkeklere sahip takım kaybetti iki seferdir. Buse ve Kürşat da aday. Sonunda kurtuluyoruz bu ikilinin birinden. Gelecek hafta da diğeri gider zaten :A
------

Bizim ihtiyar kirli çıkı ya. Uzun yıllardır Türkiye'nin önde gelen bankalarından birinde çalışmanın bir sonucu olacaktı elbette :A @The_Erinch

Mavi tikin mi var senin? :A
Bir Survivor yorumu gördümde :A

Bak bak bak @The_Erinch abime bak sen bizden zengin bizim franglara laf atiyor. 😱 :A :A
------

Lütfen zenginliğimi heryere saçmayalım 😃😃😃😃 @MasacRE @Cervantes @Zeyno 😎😎😎

Sen paylassana su twitter hesabini bizimle @Cervantes bir inceliyelim :A :A

Ooo Nisoşum da varmış ha. O zaman izlenir bu kısım. Yalnız Asena ile Nisa'nın kanka oluşunu hala kabullenemiyorum...

Son iki gündür izleyemedim de kırmızılar kazanmış. Bizim tez çürüdü. Güçlü erkeklere sahip takım kaybetti iki seferdir. Buse ve Kürşat da aday. Sonunda kurtuluyoruz bu ikilinin birinden. Gelecek hafta da diğeri gider zaten :A
------

Bizim ihtiyar kirli çıkı ya. Uzun yıllardır Türkiye'nin önde gelen bankalarından birinde çalışmanın bir sonucu olacaktı elbette :A @The_Erinch
Cansu diskalifiye olacak, Buse yine kalacak diyorlar :A
bir gün Ertug, diger gün aziz costu. Ondan öyle oldu :A Baris'in yoklugu ise yaradi

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam
Bak bak bak @The_Erinch abime bak sen bizden zengin bizim franglara laf atiyor. 😱 :A :A
------

Sen paylassana su twitter hesabini bizimle @Cervantes bir inceliyelim :A :A
takipci sayisini görünce..... neyse bir sey demiyecegim :A
forumdan kimse onu eklesin istemiyordu, cool takiliyordu en son. simdi ne alemde bilmiyorum. Bu dedigim 2 sene falan önceydi :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi