TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

yok artik bide aylik mi :A demekki paran cok @12.Adam @Yakamoz-Asi

hic cingöz degilsin, az antenlerini ac cöz mevzuyu (sifreli konusuyorum)
Ayda 200 tl.... Gereksiz gelebilir çoğu insana ama bu kişisel zevk meselesi. Mesela 3 ayrı da digital platforma üyeyim. Bundan vesile nelere nelere para vermiyoruz... Arada kaynayıp gidiyor işte. 😃😃😃😃😊😊😊😊

Ayda 200 tl.... Gereksiz gelebilir çoğu insana ama bu kişisel zevk meselesi. Mesela 3 ayrı da digital platforma üyeyim. Bundan vesile nelere nelere para vermiyoruz... Arada kaynayıp gidiyor işte. 😃😃😃😃😊😊😊😊
platformun bir geri dönüsü var, birseyler almis oluyorsun. Zengin kisiye dokunmaz zaten o miktar :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Cansu diskalifiye olacak, Buse yine kalacak diyorlar :A
bir gün Ertug, diger gün aziz costu. Ondan öyle oldu :A Baris'in yoklugu ise yaradi
Sakatlığını görmedim, ne kadar ciddi olduğunu ama bu saatten sonra diskalifiye olacağını zannetmiyorum. Daha önceki senelerde olmuyordu en azından :A
Ertuğ zaten eskiden iyi yarışmacıydı ya. Sonradan bozuldu maalesef. Atışları güven vermiyor işte. Yoksa parkurda hepsiyle başa çıkıyor adam yani.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Sakatlığını görmedim, ne kadar ciddi olduğunu ama bu saatten sonra diskalifiye olacağını zannetmiyorum. Daha önceki senelerde olmuyordu en azından :A
Ertuğ zaten eskiden iyi yarışmacıydı ya. Sonradan bozuldu maalesef. Atışları güven vermiyor işte. Yoksa parkurda hepsiyle başa çıkıyor adam yani.
daha önceki seneleri umursamiyorlar. Aninda yolcu ediyorlar :A araya bir iki yunanlarla oyun ayarlayip eksikligi tamamlarlar :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE
yok artik bide aylik mi :A demekki paran cok @12.Adam @Yakamoz-Asi

hic cingöz degilsin, az antenlerini ac cöz mevzuyu (sifreli konusuyorum)

platformun bir geri dönüsü var, birseyler almis oluyorsun. Zengin kisiye dokunmaz zaten o miktar :A

Açıkçası zenginlik demeyelim be Zeynep. Hobi yada kişisel ilgi alanları için ayırdığım aylık giderin içinde.
Abi Kaç tane platforma üyesin? :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove