TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
kahkaha attim yyaaa hahahaha :F :F :F :F :F

Yükselmiş baya 😱 açık arttırma kaoslardan daha fazla ilgi görüyor demekki :A

@MasacRE @The_Erinch @Hazem @Zeyno @Mr.At @xemrexxx @12.Adam

Çok eğlenceliydi, Acun bu oranları gördüyse her gün arttırma yapar 😊😃🤭
Dünkü bölüme baştan sona bir bakayim.Sonra yorumlarım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and The_Erinch

Performans yok ki yarışmada millet açık artırmaya ilgi göstermiş :A
------

Performans yok ki yarışmada millet açık artırmaya ilgi göstermiş :A

• Güldürdün

Evet ben de şaşırdım bu oranlara. Bana da biraz boş bölüm gibi gelmişti halbuki :A Sadece açık arttırmayla doldurmuşlar. Acun'un dediğine göre normalde konsey de dün olacakmış ama açık arttırma çok uzun sürünce eleme bugüne kalmış.
------

Bugün Zeynep sultanımın sakatlık haberiyle sarsıldık :( Acun'un dediğine göre elinde kırık şüphesi varmış. Umarım yarışmaya devam etmesine engel olacak kadar ciddi değildir durumu...

• Üzücü
  • Okudum
Reactions: 12.Adam and Dosi
Evet ben de şaşırdım bu oranlara. Bana da biraz boş bölüm gibi gelmişti halbuki :A Sadece açık arttırmayla doldurmuşlar. Acun'un dediğine göre normalde konsey de dün olacakmış ama açık arttırma çok uzun sürünce eleme bugüne kalmış.
------

Bugün Zeynep sultanımın sakatlık haberiyle sarsıldık :( Acun'un dediğine göre elinde kırık şüphesi varmış. Umarım yarışmaya devam etmesine engel olacak kadar ciddi değildir durumu...
Bu sezon paramparça olmaktan yorulduk be kardeşim…

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE
------

Umarım kırık değildir.
Böylelikle Kadın fazlalığı bir nevi azalmış olacak. Bir süre oynatmazlar onu.

• Üzücü
Reactions: MasacRE
Maçtan dolayı takip etmedim sonuna yetiştim.

Cansu-Yusuf takımı şahlandırmış.

Halim ve Kürşat gene harika performanslar sergilemişler(!!!!!)

Cansu gitmedi benim için yeterli sonuç..

Aziz kalmaya devam etsin,iyi karıştırıyor o tarafı çünkü :X:X:J:J

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi
👆Birleşme sonrası karışma olacakmış. Tahmin etmiştim.

👇Utku beyin tahminide tutmuş :A
Seninki tahminden ziyade temenni gibiydi. Al işte mutlu musun şimdi :A Umarım değişim yaşayanlar ünlülerde sevmediğim isimler olur. Halil falan gidebilir karşıya yallah yallah :A Diğer taraftan da Özgür dışında istediğim kimse yok buraya ama Özgür'ü vereceğini de zannetmiyorum :A

Aynen bitiş konusunda gerekli analizleri yaptık. Nokta atışıyla tutturduk :A

• Güldürdün
Seninki tahminden ziyade temenni gibiydi. Al işte mutlu musun şimdi :A Umarım değişim yaşayanlar ünlülerde sevmediğim isimler olur. Halil falan gidebilir karşıya yallah yallah :A Diğer taraftan da Özgür dışında istediğim kimse yok buraya ama Özgür'ü vereceğini de zannetmiyorum :A

Aynen bitiş konusunda gerekli analizleri yaptık. Nokta atışıyla tutturduk :A
Çekemiyorsun tahminlerimi :A temenniden çok olacağını düşündüğüm bir durumdu :A dolaylı yoldan yazdım.

Takımlar şekillensin, taraf değişiriz. Asena nerdeyse o takımı istemem :A gerisi çok önemli değil. Galiba en antipatik bulduğum o gibi şimdilik.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
Çekemiyorsun tahminlerimi :A temenniden çok olacağını düşündüğüm bir durumdu :A dolaylı yoldan yazdım.

Takımlar şekillensin, taraf değişiriz. Asena nerdeyse o takımı istemem :A gerisi çok önemli değil. Galiba en antipatik bulduğum o gibi şimdilik.
Asena'yı ben de istemem ama ünlülerde sevdiğim isimler kalmaya devam ederse sırf o geldi diye bırakamam takımımı :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Survivor da izleyici qda hayatı görmek istiyor. Her dakika programda oyun var. Oyunlar da cidden çok uzamaya başladı. Resmen 20 oyuna yakın oyun oynatıyor Acun. İnsanlar artık reality görmek istiyor. Açık arttırma da realitye yakın bir oyun açıkçası. Hep diyorum, acun bir bölümü sadece realitye ayırmalı, seyirciler sadece performansa göre insanları oyluyor. Bir olay olup olmadığını sadece konseyde duyabiliyoruz.

Not: Açık artırma bir kere daha yapılacak. Ya birlesmeden önce ya da birlesmeden sonra.
Dipnot: ödülü 1 milyon TL olan bir oyun da oynanacak.

• Beğendim
Reactions: Dosi
Son düzenleme:
Batuhan gitmiş Zeynep de gidici diyorlar macun reytingsizlikten tüm tuşlara bastı 1.5 aya bitecek gibi hep çöpler kalıyor :F

------

@serhatt @Alos @Emre Ozansoy kitlesi de izlemez artık Batuhan gittiyse :A kaldılar @Dosi ve @The_Erinch e :A :A

@MasacRE @Sherlock @DarkLegenD @12.Adam @Maskeli Fedai @Yakamoz-Asi

Survivor kaybetti, ben kazandım. :bhr:

• İlginç
Reactions: xemrexxx
Batuhan gitmiş Zeynep de gidici diyorlar macun reytingsizlikten tüm tuşlara bastı 1.5 aya bitecek gibi hep çöpler kalıyor :F

------

@serhatt @Alos @Emre Ozansoy kitlesi de izlemez artık Batuhan gittiyse :A kaldılar @Dosi ve @The_Erinch e :A :A

@MasacRE @Sherlock @DarkLegenD @12.Adam @Maskeli Fedai @Yakamoz-Asi

Dibim düştü vücutlaraaaa. :bhr: