TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Neyi bıraktın?
karşılarına gelecek isimlere bağlı.

Final oyundan sonra bıraktım bugün yahu :)

Bence Ünlülerden gidebilecek isimler bunlar...
------

Bir konu buldum...onu hazırlamakla meşgulüm :Z
Ben de bıraktım deyince şaşırdım :A Ünlülerde gidişat iyi değil ya. Takımın hayrına olacak elenmeler şart.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Aynen gene rüzgar gönüllere döndü..
Tarihin en sevimsiz gönüller takımı...2-3 kişi dışında akıllı adamları yok.

Gerçi ünlülerde normal değil :F :F :F

Nefise-Ertuğ-Deli Yusuf. bu 3 nü seviyorum.

Ama diğer taraftda gençlere taş değil kaya çıkartan bir Dede var..Adam yenilmez ..

@MasacRE @Dosi @Zeyno

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yarışmayı bıraktığını sandım :A
Bir ara hep ünlüler kazanıyordu. Biraz tersi olması şart :A
Bir taraf çok üstünlük kurarsa Acun müdahele ediyor zaten, şu an ciddi bir sıkıntı gözükmüyor. Çürükleri yollayalım yeter :A
Aynen gene rüzgar gönüllere döndü..
Tarihin en sevimsiz gönüller takımı...2-3 kişi dışında akıllı adamları yok.

Gerçi ünlülerde normal değil :F :F :F

Nefise-Ertuğ-Deli Yusuf. bu 3 nü seviyorum.

Ama diğer taraftda gençlere taş değil kaya çıkartan bir Dede var..Adam yenilmez ..

@MasacRE @Dosi @Zeyno
Gönüllüler aşırı itici cidden. Senem-Asena ikilisi hele... Özgür dedemi ben de seviyorum, hem performansı on numara hem de karakteri de iyi. Ama karşı tarafta olduğu için sinir oluyorum ister istemez bu performansına :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bir taraf çok üstünlük kurarsa Acun müdahele ediyor zaten, şu an ciddi bir sıkıntı gözükmüyor. Çürükleri yollayalım yeter :A

Gönüllüler aşırı itici cidden. Senem-Asena ikilisi hele... Özgür dedemi ben de seviyorum, hem performansı on numara hem de karakteri de iyi. Ama karşı tarafta olduğu için sinir oluyorum ister istemez bu performansına :A
Ünlüler yine dökülüyor gibi :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İnşallah ve bu kez gönülden aferini kaparız belki? :A
Ben henüz TV falan açmadım. Yemek yerken açacağım. Bakalım ne kadarına yetişirim :A
Bu sefer öncekilere göre biraz daha zorlu bir oylama olduğu için tebrik edebilirim. Kendimle beraber tabii :A
Açıklanıyor şimdi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu sefer öncekilere göre biraz daha zorlu bir oylama olduğu için tebrik edebilirim. Kendimle beraber tabii :A
Açıklanıyor şimdi :A
Sen adaylar belli olduktan sonra söyledin, ben ise daha aday olacağı bile belli değilken :A bu farkı unutmayalım
------

Açtım, reklammış şu an. Sonuna yetişiyorum :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen adaylar belli olduktan sonra söyledin, ben ise daha aday olacağı bile belli değilken :A bu farkı unutmayalım
O önemli değil ben senden sadece adaylar belli olduktan sonra kimin eleneceğini tahmin etmeni istiyorum. Ekstra bonus yok adayı önceden söylemeye :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
O önemli değil ben senden sadece adaylar belli olduktan sonra kimin eleneceğini tahmin etmeni istiyorum. Ekstra bonus yok adayı önceden söylemeye :A
Senin adalet tartın çok kötüymüş…..

İkimizde patlarız belki :A bu hafta perşembe harici izlemedim. Hiç hakim değilim konuşmalara
kulislere. Bu da ayrı bir bonus :A
------

Bu arada, Aysun’u kim söyledi? Ona şaşırdım :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin adalet tartın çok kötüymüş…..

İkimizde patlarız belki :A bu hafta perşembe harici izlemedim. Hiç hakim değilim konuşmalara
kulislere. Bu da ayrı bir bonus :A
------

Bu arada, Aysun’u kim söyledi? Ona şaşırdım :A
Patlayabiliriz evet bu sefer ben de çok emin değilim :A

Nefise söyledi. Aysu sakat bir süredir. O yüzden onu yazanlar olmuştu zaten oylamada.
------

@Dosi patladık. Aysu elendi. Takımdaki en güçlü oyunculardan birini elediler şaka gibi...

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Patlayabiliriz evet bu sefer ben de çok emin değilim :A

Nefise söyledi. Aysu sakat bir süredir. O yüzden onu yazanlar olmuştu zaten oylamada.
Ya şu @BARON男爵 Kara Panter dedikten sonra bu sonu bekledim. Kadın sakatlanıp durdu sonrada elendi :A @12.Adam

Bence sakatlığından dolayı elenmek istedi ve planlı bir elenme oldu.

• Güldürdün
Reactions: baron and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya şu @BARON男爵 Kara Panter dedikten sonra bu sonu bekledim. Kadın sakatlanıp durdu sonrada elendi :A @12.Adam

Bence sakatlığından dolayı elenmek istedi ve planlı bir elenme oldu.
Olabilir ama zaten sevilen bir isim değildi Aysu. Sakat da olunca normal oylamayla da elenmiş olabilir. Ne zaman iyileşir dönerdi oyunlara bilmiyorum ama oynadığı zaman baya güç katıyordu takıma. Bu elenmeyle birlikte değişen bir şey olmaz o zaman gelecek hafta da gönüllüler silindir gibi ezmeye devam edecek bizi maalesef :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Olabilir ama zaten sevilen bir isim değildi Aysu. Sakat da olunca normal oylamayla da elenmiş olabilir. Ne zaman iyileşir dönerdi oyunlara bilmiyorum ama oynadığı zaman baya güç katıyordu takıma. Bu elenmeyle birlikte değişen bir şey olmaz o zaman gelecek hafta da gönüllüler silindir gibi ezmeye devam edecek bizi maalesef :A
Yok be, Aysu sakatkende bizim kızlar üstünlük sağladı hep. Tüm her şey erkeklerde bitiyor. Onlar oyun alırsa kazanırlar. İzlediğim bölümlerde %80 erkekler yüzünden gitti oyunlar hep :A

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok be, Aysu sakatkende bizim kızlar üstünlük sağladı hep. Tüm her şey erkeklerde bitiyor. Onlar oyun alırsa kazanırlar. İzlediğim bölümlerde %80 erkekler yüzünden gitti oyunlar hep :A
Orası öyle zaten ama zayıf bir kızın gitmesi en azından kızlardaki şansı daha da arttırırdı. Zaten asıl gitmesi gereken Barış da onun gitmeyeceği belli olduğu için hiç hesaba katmadım :A

Bu arada Survivor bitti, tam kapatırken Ekstra başladı. Unutmuşum şiir olayını, anında attı şiiri Murat Özarı :A Nefise bir anda ona kurdu pusu. Artık yok adada Nefise'den mutlusu diyor :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Orası öyle zaten ama zayıf bir kızın gitmesi en azından kızlardaki şansı daha da arttırırdı. Zaten asıl gitmesi gereken Barış da onun gitmeyeceği belli olduğu için hiç hesaba katmadım :A

Bu arada Survivor bitti, tam kapatırken Ekstra başladı. Unutmuşum şiir olayını, anında attı şiiri Murat Özarı :A Nefise bir anda ona kurdu pusu. Artık yok adada Nefise'den mutlusu diyor :A
Ya o şiiri bende dinledim, baştan sona komikti sjsjjs
Ben normalde izlemediğim için biraz bunların yorumlarına bakayım dedim.
Halil artık ayağını denk alsın, Murat Eken ve Barış galibiyet kazanmış oldu :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya o şiiri bende dinledim, baştan sona komikti sjsjjs
Ben normalde izlemediğim için biraz bunların yorumlarına bakayım dedim.
Halil artık ayağını denk alsın, Murat Eken ve Barış galibiyet kazanmış oldu :A
Halil de itici bir tip zaten ya. O da pek sevilmiyor gibi. Onun performansı da çok iyi değil. Zaten Ertuğ ve Yusuf hariç hepsini çöpe atarım ben bizim erkeklerin :A

• Güldürdün