TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çakma Bozok Özgür , dokunulmazlığı getirdi. :A @Dosi @The_Erinch @MasacRE
Özgür dededen rahatsızım ya. Çok güçlü valla gençlere taş çıkartıyor :A
------

ne o basladin mi? gecen izlemem diyordun, sadece bir kac dakikalik diyordun :A @MasacRE
Öyle öyle başlanır hep zaten. Birkaç dakika falan deyip bir bakmışsın bağımlısı olmuş :A
------

actim simdi dizim bitince. Yine kaosa denk geldim iyi mi :A @The_Erinch @MasacRE @12.Adam @Mr.At

Aziz ve Asena tartismasi :A
------

yine bir tahminimiz tuttu :A
Çağla elendi @MasacRE
Çağla'nın eleneceği %100'dü zaten. O yüzden burada da seni kutlayamayacağım üzgünüm. Tunga'nın eleneceğini önceden söyleseydin kutlardım seni mesela :A
------

Acun abide değişime gitmiş..
Bayanların tshirtler çıkmış... Erkeklerin üstsüz görüntülerini göstermeye başladı...

@Dosi @MasacRE @12.Adam @Zeyno
Bu senenin en güzel olayı kadınların tshirtlerini çıkarması zaten :A Erkekler de tam tersi tişörtleriyle yarışıyor. Acun abime helal olsun, en doğrusunu yapmış :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Özgür dededen rahatsızım ya. Çok güçlü valla gençlere taş çıkartıyor :A
------

Öyle öyle başlanır hep zaten. Birkaç dakika falan deyip bir bakmışsın bağımlısı olmuş :A
------

Çağla'nın eleneceği %100'dü zaten. O yüzden burada da seni kutlayamayacağım üzgünüm. Tunga'nın eleneceğini önceden söyleseydin kutlardım seni mesela :A
Maalesef o an yazmayı akıl etmedik :A sıkıntı yok, iyi tahminci olduğum seneler önce tescillenmişti ve defalarca kanıtlamıştım.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Maalesef o an yazmayı akıl etmedik :A sıkıntı yok, iyi tahminci olduğum seneler önce tescillenmişti ve defalarca kanıtlamıştım.
Yok iyi tahmincisin zaten ona sözüm yok ama şu ana kadar tahmin edip tutturdukların çok tahmin edilebilirdi. İşler zorlaşınca görelim seni bakalım paslanmış mısın yoksa formda mısın hala :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yok iyi tahmincisin zaten ona sözüm yok ama şu ana kadar tahmin edip tutturdukların çok tahmin edilebilirdi. İşler zorlaşınca görelim seni bakalım paslanmış mısın yoksa formda mısın hala :A
@cokiyitvci ‘nin programındada hep doğru tahminler ettim. Formum yerinde o konuda daha :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sjsjjsj benmişim ama çoğu yanlış tahminlerdeki :A
Bugün ne oldu yarışmada? Bakmadım. Misafir vardı takip bile etmedim yorumlarda.
Yarına bakarım belki :A
Gönüllüler kazandı. Murat aday oldu. Pek olay falan da yoktu sakin bir bölümdü. Geçen olaylı bölüm olmuş onu da ben izlememiştim. O sana denk geldi :A

• İlginç
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Gönüllüler kazandı. Murat aday oldu. Pek olay falan da yoktu sakin bir bölümdü. Geçen olaylı bölüm olmuş onu da ben izlememiştim. O sana denk geldi :A
Desene 3. bir aday daha çıkacak ünlülerden. O zaman o da Buse/Sude olur belki. Adı neydi o kızın. O işte :A

Aynen, ogün az buz bir kaos yoktu. Gönüllüler kaybetseydi olurdu. Şimdi zaten hemen Aziz’i yazarlar. Fatih şov yapmıştı geçen. O kurtarır kendini bu hafta :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Desene 3. bir aday daha çıkacak ünlülerden. O zaman o da Buse/Sude olur belki. Adı neydi o kızın. O işte :A

Aynen, ogün az buz bir kaos yoktu. Gönüllüler kaybetseydi olurdu. Şimdi zaten hemen Aziz’i yazarlar. Fatih şov yapmıştı geçen. O kurtarır kendini bu hafta :A
Buse. Ama şu an birer birer çıktığı için adaylar 4 dokunulmazlık da olabilir. Daha perşembe gününden dokunulmazlık oynandı çünkü.

Gönüllüler birbirine girmeye daha müsait ya. Ünlülerde pek olay olmuyor takım içerisinde. En fazla Halil ile Murat tartışıyor işte :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Buse. Ama şu an birer birer çıktığı için adaylar 4 dokunulmazlık da olabilir. Daha perşembe gününden dokunulmazlık oynandı çünkü.

Gönüllüler birbirine girmeye daha müsait ya. Ünlülerde pek olay olmuyor takım içerisinde. En fazla Halil ile Murat tartışıyor işte :A
Buse’de kavgacı gibi, daha doğrusu mikserci. Enerjisini sevemedim. Fenomen tayfa mı o? Performansı nasıl bilmiyorum ama. Denk gelmedim sanki pek :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Buse’de kavgacı gibi, daha doğrusu mikserci. Enerjisini sevemedim. Fenomen tayfa mı o? Performansı nasıl bilmiyorum ama. Denk gelmedim sanki pek :A
Fenomenlerden evet. Benim de çok tuttuklarımdan değil ama çok kötü de değil. Nötrüm diyebilirim :A Performans olarak zayıflar arasında kalıyor ama. Barış'tan sonra Buse gitsin isterim takımda güç arttırmak açısından :A

• Güldürdün