TV8 Survivor 2022 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Galibiyetle başladık :Z Yalnız kızlarımızın zayıflığı daha bu oyundan bile belli etmeye başladı kendini. Berna da yine başladı ötmeye :A
------

Gidişini gösterdi. Artı oyundan önce de söyledi hastalandığı için yedekte diye. Yani çok yakında geliyor reisim :Z :A
Sizden biri elenince gelir tabiki ama sonuç olarak ilk başlangıçta yok :A Bu arada zaten 2 hafta oynamayacağım demişti daha uçağa binmeden. Ayağında sakatlık varmış.

• Üzücü
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sizden biri elenince gelir tabiki ama sonuç olarak ilk başlangıçta yok :A Bu arada zaten 2 hafta oynamayacağım demişti daha uçağa binmeden. Ayağında sakatlık varmış.
Bak bak nasıl da mutlu hain Dosi... O gelene kadar kızlardan büyük fark yiyeceğiz zaten. Kaybedip Gizem'i yollar getiririz Nisa'yı :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Umarım ada hayatını daha fazla görürüz bu sezon. Yarıştıkları kısımdan daha fazla ilgimi çekiyor benim ada hayatı. Bu senede kısa kısa göreceksek adada yaşananları büyük hayal kırıklığı olur.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Berna ilk araba oyununda başladı tartışmaya. Şimdi sıradaki oyunda da tartışıyor birileriyle tanıtımda görünüyor. Ya bir sus be kadın kaç yıl geçti aradan hiç mi değişmez bir insan :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ada hayatını daha fazla görelim derken oyun kısmını 2 etaplı yapmak mı :T: Bir oyun çok uzun sürüyorsa ben sıkılıyorum , saçma bir karar olmuş.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bu sistem bir nevi eşitlik olacak. Yani herkes yarışmış olacak. Herkesin gücüde iyi belli olacak ama kazanan takımın kaderinide etkileyecek bir durum olmuş

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ünlüler net güçlü ya. Bakma böyle olduğuna daha ilk oyundayız :A

Benim sevdiklerim hep gönüllülerde olduğu için takım seçimi kolay oldu. Sen hangi takımdan yanasın :A
Kırmızı :A bizim takımda sadece Barış'a gıcık kapıyorum.
Mavilerde Evrim ve Hikmet harici öne çıkan yok desteklediklerim olarak :A ha Gökhan da var orda :A
Yasin, Ardahan, Anıl ve Ogeday da gıcık kapmadığım isimler.

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kırmızı :A bizim takımda sadece Barış'a gıcık kapıyorum.
Mavilerde Evrim ve Hikmet harici öne çıkan yok desteklediklerim olarak :A ha Gökhan da var orda :A
Yasin, Ardahan, Anıl ve Ogeday da gıcık kapmadığım isimler.
Ogeday senin desteklediğin birisiydi. Şimdi sadece gıcık kapmadığın mı oldu :eek: