'Survivor 2022 All Star' Yarışmacıları Açıklandı! | TV8

Aslında doğrudan sana veya herhangi birini hedef alarak değil genel konuşmuştum ortaya yazmamın nedeni o.

Ayrıca son cümleyi görmemiş gibi yapıyorum.

Reactions: Özgür
Evrim deme bana.

Reactions: slhttnmtl
Bu batağa düşecek misiniz? Ben kütüklerle düşeceğim galiba da...
Bu sene asla.
Çok sevdiğim yarışmacılar var ama en son Poyraz'la kapadım defteri.

------

Anıl Berk Baki.
2018'de zoru başararak o kadroya rağmen 3. olmuştu bu sene çok daha iyisini yapar bence.

Yasin ile Evrim'e benden de bir 🤮 Ama onun dışında gönüller tarafındayım bu sene de. Ogeday, Nisa ve Anıl favorilerim

Bunları yorumlayacak sağlam masalar lazım.. Ekstra ve Panorama için.

@Emre Ozansoy @xemrexxx @Hazem @MasacRE @Özgür @Zeyno @Angelica @BARON男爵 @Cervantes
Abi programın kendisi yeterince zaman kaplıyor. Ekstra ve panoramaya bakmam ama Acun onları halleder zaten izleyenler dert etmesin

Merve Aydın'ı bırak Gizem Kerimoğlu çok sırıtıyor orada. Damla kabul etse zaten ilk silinecek Gizem'dir orada
Gönüllülerin erkekleri iyi ama kızlarda ünlüler çok ağır basmış. İlk hafta geçen all starda Nagihan'ın karşı tarafa geçmesi gibi bir kurguyla ünlülerden bir atletin gönüllülere geçmesini bekliyorum ben

OHHHHHH gelmiş bizim görseller
Bu sene bu kadroyla çok daha fazla malzeme çıkacaktır bize Şerlok beyciğim

------

Bu sene asla.
Çok sevdiğim yarışmacılar var ama en son Poyraz'la kapadım defteri.

------

Anıl Berk Baki.
2018'de zoru başararak o kadroya rağmen 3. olmuştu bu sene çok daha iyisini yapar bence.
Asla asla deme
Boşver geçen seneyi bu sene Survivor izlememek olmaz. Nisa, Anıl, Ogeday üçlüsünü destekleyeceğiz daha birlikte seninle

Bu yedek olayını anlamadım. İlla katılacaklar mı gelecek haftalarda yoksa "birisi sakatlanır İnş" diye dışarıda mı bekleyecekler?

Safları sıklaştıralım... @Sherlock (Şerlok ) Utku böyle diyor beyciğim

Reactions: MasacRE
İnsanlar Atakan vs Turabi istiyor. Acun da biliyor bunu ama hala gelemediler bi araya. Kim, kimden kaçıyor acaba?

Reactions: The_Erinch
Ah be Gökhan senin ne işin var tekrardan bu saçma sapan yarışmada ya
ayrıca ne parkurlar 2014 yılındaki gibi ne de atışlar, seni bu yarışmada harcarlar be Gökhan Keser, keşke katılmasaydın

Bu sene çok vaktim olmayacağı için izlemeyeceğim ama kadro genel olarak iyi görünüyor. Performanstan çok karakteriyle ön plana çıkacak isimlerin bulunması iyi olmuş ama sayıları daha fazla olsa daha iyi olurdu. Berna, Yasin, Ardahan, Evrim, Nisa, Gizem, Batuhan en iyi isimler bence. Atakan, Ogeday, Anıl, Berkan, Sercan, Elif, Seda performans olarak bulunması gereken isimler. Adem, Merve, Sema, Nagihan gibi isimlerin ise bilmem kaçıncı kez yarışmaya katılmalarını çok saçma buluyorum. Furkan, Mert, Barış, Aycan, Birsen, Hikmet, Sude gibi isimler de pek numarası olmayan, yarışmada olsa da olur olmasa da olur denilecek isimler diye düşünüyorum.

Son olarak da yarışmanın sonucu hakkında bir tahminde bulunmak isterim. %90’ın üzerinde bir ihtimalle Adem Kılıççı - Ogeday Girişken finali olacaktır ve bu final sonucunda Adem Kılıççı ikinci şampiyonluğunu alacaktır diye düşünüyorum..

Gökhan'ın katıldığını görünce sen gelmiştin aklıma. Onun için izlersin artık bence, şimdi izlemem desen de

Reactions: 12.Adam and eskici