eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Gökhan'ın katıldığını görünce sen gelmiştin aklıma. Onun için izlersin artık bence, şimdi izlemem desen de :A
Normal şartlarda Gökhan için izlerdim belki ama Gökhan’ın bu sene hiç şansı olduğunu düşünmüyorum, atışları berbat çünkü. :A İlk katıldığı sene bu kadar değişik ve fazla atış oyunu yoktu o yüzden iyi yarıştı ama atış olan oyunlarda çok kötüydü. Şimdi izleyip de boşu boşuna sinir olmanın anlamı yok. :A Yarışma başladıktan sonra iyi yarıştığını falan duyarsam belki bakarım duruma göre o ayrı ama yine de sanmıyorum izleyeceğimi. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya bırak hepsi ucundan başından bakacak..
Şurada izlemicem deyip izlemicek adam sayılıdır. :A:A:A:A
Cidden abi bu sene herkes izlemeyeceğim diyor. Yazılanlara bakarsak maksimum 5 kişi falan olmamız lazım ama bakalım öyle mi olacak :A
------

Normal şartlarda Gökhan için izlerdim belki ama Gökhan’ın bu sene hiç şansı olduğunu düşünmüyorum, atışları berbat çünkü. :A İlk katıldığı sene bu kadar değişik ve fazla atış oyunu yoktu o yüzden iyi yarıştı ama atış olan oyunlarda çok kötüydü. Şimdi izleyip de boşu boşuna sinir olmanın anlamı yok. :A Yarışma başladıktan sonra iyi yarıştığını falan duyarsam belki bakarım duruma göre o ayrı ama yine de sanmıyorum izleyeceğimi. :A
Belki atış geliştirip gelir bu sefer :A Ama ben de pek şansı olacağını düşünmüyorum açıkçası. Bir noktaya kadar ilerler ama sonradan katılan daha güçlü isimler var yarışmada :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Cidden abi bu sene herkes izlemeyeceğim diyor. Yazılanlara bakarsak maksimum 5 kişi falan olmamız lazım ama bakalım öyle mi olacak :A
------

Belki atış geliştirip gelir bu sefer :A Ama ben de pek şansı olacağını düşünmüyorum açıkçası. Bir noktaya kadar ilerler ama sonradan katılan daha güçlü isimler var yarışmada :A
Herkes atış çalışıp öyle gider zaten, insan da biraz da yetenek olması lazım, Gökhan bayağı dağlara taşlara atıyordu. :A Adem 2018’deki gibi iyi yarışırsa yine şampiyon olur bence, Ogeday ve Anıl da olabilir diye düşünüyorum. Herkes Avatar Atakan’ı iddialı bulmuş ama onun da atışları çok kötüydü, kendini ciddi anlamda geliştirmediyse pek şansı olduğunu düşünmüyorum. Kadınlara bakarsak zaten bu yarışmada kadın şampiyon falan çıkmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,734
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bizden de böyle bir tanıtım gelse bomba olur. :Z

İlk 27 saniyesi Survivor ile alakalı değil pek ama sonrası güzel. :A

Bizde yine klasik siyah tişört, slogan ve sonrasında boydan gösteren bir tanıtım olur. :( Keşke Barış'ın dövmelerini tanıtımda görsek. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica and Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,723
Puanı
1,060
İlk 27 saniyesi Survivor ile alakalı değil pek ama sonrası güzel. :A

Bizde yine klasik siyah tişört, slogan ve sonrasında boydan gösteren bir tanıtım olur. :( Keşke Barış'ın dövmelerini tanıtımda görsek. :A
Ünlü oldukları için bir nevi mesaj verilmiş orda işte. Böyle bir hayattan böyle bir hayata geçiş gibi. Bu arada Yunanistan tanıtımını da buna benzer yapmışlar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Forum İstatistikleri

Konular
170,477
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon