Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,734
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gökhan ile Mert kankaymış, ayrı takımda olmaları daha iyi olmuş. :eek: :A
2727203519184976934.jpg

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Yakışan bi tavır. :A Direkt yazsaydın o zaman keşke.

Kırmızı Oda bitip yerine Survivor gelir diye mi korkuyorsun. :A
------

Laf sokmadım gerçeği yazdım. Neye takıldığını şimdi anladım ama başta öyleydi konu ve içerik. :A
Aslında doğrudan sana veya herhangi birini hedef alarak değil genel konuşmuştum ortaya yazmamın nedeni o. :A

Ayrıca son cümleyi görmemiş gibi yapıyorum. :A
Et2dLhAWgAE4jwh.jpg

• Güldürdün
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,120
Puanı
1,059
Bu batağa düşecek misiniz? Ben kütüklerle düşeceğim galiba da... :A
Bu sene asla. :A Çok sevdiğim yarışmacılar var ama en son Poyraz'la kapadım defteri. :A
------

Anıl Berk Baki. :bhr: 2018'de zoru başararak o kadroya rağmen 3. olmuştu bu sene çok daha iyisini yapar bence. :Z

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yasin 🤮🤮🤮
Ama Gönüllürde sempati duyduklarım var..
Eğlenceli ve kaoslu bir sezon olacak.

Ekli dosyayı görüntüle 112661

@Dosi @Özgür @MasacRE @BARON男爵 @Cervantes @Zeyno @Angelica @EmreOzansoy @slhttnmtl @xemrexxx
Yasin ile Evrim'e benden de bir 🤮 Ama onun dışında gönüller tarafındayım bu sene de. Ogeday, Nisa ve Anıl favorilerim :A
Bunları yorumlayacak sağlam masalar lazım.. Ekstra ve Panorama için.

@Emre Ozansoy @xemrexxx @Hazem @MasacRE @Özgür @Zeyno @Angelica @BARON男爵 @Cervantes
Abi programın kendisi yeterince zaman kaplıyor. Ekstra ve panoramaya bakmam ama Acun onları halleder zaten izleyenler dert etmesin :A
Gözlerimiz Damla’yı aradı be kardeşim, Merve Aydın en son bitik durumdaydı. Onun yerine Damla’yı ikna etseydi keşke Acun beyciğim. :A @MasacRE

Geçmiş performansları baz alırsak Gönüllüler’in erkekleri çok güçlü duruyorlar, Ünlüler ise genel olarak daha başarılı gibi. Gözüm Hilmi Cem, Turabi, Hakan ve Serkay’ı -Atakan ile yarışabilen tek isimdi, özellikle final kısmında başabaşlardı diye hatırlıyorum- aramadı değil özellikle Ardahan’ı, Yasin’i falan görünce ama gayet iyi kadrolar kurmuş Acun beyciğim bütüne bakarsak. Bir şey diyemeyeceğim o yüzden. :A
Merve Aydın'ı bırak Gizem Kerimoğlu çok sırıtıyor orada. Damla kabul etse zaten ilk silinecek Gizem'dir orada :A Gönüllülerin erkekleri iyi ama kızlarda ünlüler çok ağır basmış. İlk hafta geçen all starda Nagihan'ın karşı tarafa geçmesi gibi bir kurguyla ünlülerden bir atletin gönüllülere geçmesini bekliyorum ben :A
OHHHHHH gelmiş bizim görseller :A Bu sene bu kadroyla çok daha fazla malzeme çıkacaktır bize Şerlok beyciğim :A
------

Bu sene asla. :A Çok sevdiğim yarışmacılar var ama en son Poyraz'la kapadım defteri. :A
------

Anıl Berk Baki. :bhr: 2018'de zoru başararak o kadroya rağmen 3. olmuştu bu sene çok daha iyisini yapar bence. :Z
Asla asla deme :A Boşver geçen seneyi bu sene Survivor izlememek olmaz. Nisa, Anıl, Ogeday üçlüsünü destekleyeceğiz daha birlikte seninle :bhr: :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu yedek olayını anlamadım. İlla katılacaklar mı gelecek haftalarda yoksa "birisi sakatlanır İnş" diye dışarıda mı bekleyecekler? :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,720
Puanı
1,060
Yasin ile Evrim'e benden de bir 🤮 Ama onun dışında gönüller tarafındayım bu sene de. Ogeday, Nisa ve Anıl favorilerim :A

Abi programın kendisi yeterince zaman kaplıyor. Ekstra ve panoramaya bakmam ama Acun onları halleder zaten izleyenler dert etmesin :A

Merve Aydın'ı bırak Gizem Kerimoğlu çok sırıtıyor orada. Damla kabul etse zaten ilk silinecek Gizem'dir orada :A Gönüllülerin erkekleri iyi ama kızlarda ünlüler çok ağır basmış. İlk hafta geçen all starda Nagihan'ın karşı tarafa geçmesi gibi bir kurguyla ünlülerden bir atletin gönüllülere geçmesini bekliyorum ben :A

OHHHHHH gelmiş bizim görseller :A Bu sene bu kadroyla çok daha fazla malzeme çıkacaktır bize Şerlok beyciğim :A
------

Asla asla deme :A Boşver geçen seneyi bu sene Survivor izlememek olmaz. Nisa, Anıl, Ogeday üçlüsünü destekleyeceğiz daha birlikte seninle :bhr: :A
Safları sıklaştıralım... @Sherlock (Şerlok ) Utku böyle diyor beyciğim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
İnsanlar Atakan vs Turabi istiyor. Acun da biliyor bunu ama hala gelemediler bi araya. Kim, kimden kaçıyor acaba?

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ah be Gökhan senin ne işin var tekrardan bu saçma sapan yarışmada ya :A ayrıca ne parkurlar 2014 yılındaki gibi ne de atışlar, seni bu yarışmada harcarlar be Gökhan Keser, keşke katılmasaydın :A

Bu sene çok vaktim olmayacağı için izlemeyeceğim ama kadro genel olarak iyi görünüyor. Performanstan çok karakteriyle ön plana çıkacak isimlerin bulunması iyi olmuş ama sayıları daha fazla olsa daha iyi olurdu. Berna, Yasin, Ardahan, Evrim, Nisa, Gizem, Batuhan en iyi isimler bence. Atakan, Ogeday, Anıl, Berkan, Sercan, Elif, Seda performans olarak bulunması gereken isimler. Adem, Merve, Sema, Nagihan gibi isimlerin ise bilmem kaçıncı kez yarışmaya katılmalarını çok saçma buluyorum. Furkan, Mert, Barış, Aycan, Birsen, Hikmet, Sude gibi isimler de pek numarası olmayan, yarışmada olsa da olur olmasa da olur denilecek isimler diye düşünüyorum. :A

Son olarak da yarışmanın sonucu hakkında bir tahminde bulunmak isterim. %90’ın üzerinde bir ihtimalle Adem Kılıççı - Ogeday Girişken finali olacaktır ve bu final sonucunda Adem Kılıççı ikinci şampiyonluğunu alacaktır diye düşünüyorum.. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ah be Gökhan senin ne işin var tekrardan bu saçma sapan yarışmada ya :A ayrıca ne parkurlar 2014 yılındaki gibi ne de atışlar, seni bu yarışmada harcarlar be Gökhan Keser, keşke katılmasaydın :A

Bu sene çok vaktim olmayacağı için izlemeyeceğim ama kadro genel olarak iyi görünüyor. Performanstan çok karakteriyle ön plana çıkacak isimlerin bulunması iyi olmuş ama sayıları daha fazla olsa daha iyi olurdu. Berna, Yasin, Ardahan, Evrim, Nisa, Gizem, Batuhan en iyi isimler bence. Atakan, Ogeday, Anıl, Berkan, Sercan, Elif, Seda performans olarak bulunması gereken isimler. Adem, Merve, Sema, Nagihan gibi isimlerin ise bilmem kaçıncı kez yarışmaya katılmalarını çok saçma buluyorum. Furkan, Mert, Barış, Aycan, Birsen, Hikmet, Sude gibi isimler de pek numarası olmayan, yarışmada olsa da olur olmasa da olur denilecek isimler diye düşünüyorum. :A

Son olarak da yarışmanın sonucu hakkında bir tahminde bulunmak isterim. %90’ın üzerinde bir ihtimalle Adem Kılıççı - Ogeday Girişken finali olacaktır ve bu final sonucunda Adem Kılıççı ikinci şampiyonluğunu alacaktır diye düşünüyorum.. :A
Gökhan'ın katıldığını görünce sen gelmiştin aklıma. Onun için izlersin artık bence, şimdi izlemem desen de :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and eskici