DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Beni neden bu konuya etiketledin ki, moralmen çöktüm direk... :A
Sizin gibi kaliteli adamları böylesine rezil programları izlemeye davet etmek için etiketleyince çok keyif alıyorum. Absürdlüğün, ironikliğin ve imkansızlığın mizaha dönüşümü... ✍️ ✍️

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Özgür gönüllülerin tanıtımı yayınlandı. Ateş ediyor.
Gördüm şimdi Hanzade varmış. :eek:

Kızlardan iki tanesi ve Reşat çok komik olmuş. :F
------

Şu iki ismin dizileri genelde 4 bölüm sürüyor. :A "Cemal Hünal, Öykü Çelik"
Batuhan ve Meryem'den çok şey bekliyorum. Bu arada 6 erkek 4 kadın var yanlış saymadıysam neden acaba?
İlk gidecek Öykü olacak bence :D
Bu ne hız be, bende hazır ediyordum (gerçi 5 dakika acaba dedikten sonra hazır etmeye başlamıştım) :A
Neyse kısmet başka bir Survivor konusuna :A
Hayrettin için Survivor orucumu bozabilirim...
Ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır ya sabır
Öykü Çelik... Ya Duygu Çetinkaya'nın ilk kez katıldığı gibi sonlara kadar gideceksin, ya da ikinci kez katıldığı gibi ilk hafta gideceksin. Ortası yok ama kaos, entrika ve olay çıkaracağın kesin... ✍🏻

Eda Taşpınar'dan ayrıldıktan sonra Çağrı Atakan a.k.a "Remzi the Ekmek Reis", onun yıllar önce yaptığı gibi Survivor'a gidiyor. Kaliteli hareket, bence favorilerden de olur...

Hayrettin de adanın neşe kaynağı olur gibi ama performans olarak şaşırtabilir olumlu anlamda...

Şimdilik analizlerim bu kadar... ✍🏻 Utku beyciğim gelmeden kimi destekleyeceğimi açıklamama kararı aldım... @MasacRE
Survivor'u sevmem ama Hayrettin'i severim, o kazanır umarım. :A
Sakın Dursun Özbek'in akrabası olmasın.... :A
Milenyumun ilk çeyreği bitecek nerdeyse ama hala birilerinin doğada en ilkel durumu üzerinden en hayvani duygularla yarıştığı şu saçmalığı merakla bekleyen bir kitle olmasının yaşattıği hayal kırıklığını aşamıyorum. Aziz Nesin, ac yanında bir koltuk bana da kardeşim. Haftanın 7 günü günde özetiyle panoramasıyla minimum 7-8 saat izleyecek bir sürü insan var aciziyetinin farkinda olmayan...
Olmamış atmıştım ama geri aldım abla. :A Bu sezon Öykü ve Batuhan kırmızı çizgim, hatta bence sezonun en iyi isimlerinden olurlar. :A Batuhan'ı şampiyon yapabiliriz. :bhr:

Dizi izlediğim için tepki bırakıp çıkmıştım abi. :A Şimdi yazayım. Pandemi öncesi rezalet olan yarışma, pandemi de değere binmişti. :A Bu sezon da baştan tam gaz devam abi. :Z
10 saattir diğer tanıtımı bekliyorum. :A
Haftaya cumartesi demek ha....
Survivoru 2018den sonra izlemedim artık baydı enteresan gelmiyor,yarışmacılar da survivor olmaya değil instada takipçi kasmaya gidiyor artık
Beni neden bu konuya etiketledin ki, moralmen çöktüm direk... :A
Gönüllüler takımının tanıtımı da yayınlandı, konuya eklendi.

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Gördüm şimdi Hanzade varmış. :eek:

Kızlardan iki tanesi ve Reşat çok komik olmuş. :F
------

Gönüllüler takımının tanıtımı da yayınlandı, konuya eklendi.
Allahım sana şükür yakışıklı yok. yoksa hemen şampiyon ilan edilirdi :F :F :F

Şu sondaki VakaVaka bana geçen sene olması lazım uzun saçlı bir çocuk vardı onu hatırlattı...böyle değişikdi ilk hafta elendi gitti.

Hanzade var sarı şeker.
@dreamy isotcum geldi seninkiler.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Öykü ve Batuhan dışında dikkat çeken isim yok, Meryem'in tekrar gelmesi iyi olmuş ve keşke Şaziye ile Uğur Pektaş'ta geri gelseydi.

Bu sene iki takımda bana çok zayıf ve iddiasız geldi. Geçen sezon pandemi öncesi aldığı reytingleri de alamayabilir.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Allahım sana şükür yakışıklı yok. yoksa hemen şampiyon ilan edilirdi :F :F :F

Şu sondaki VakaVaka bana geçen sene olması lazım uzun saçlı bir çocuk vardı onu hatırlattı...böyle değişikdi ilk hafta elendi gitti.

Hanzade var sarı şeker.
@dreamy isotcum geldi seninkiler.
Marcus’u mu diyorsun abi? Şeyma Subaşı’nın arkadaşıymış o kontenjandan girmişti. :A
..

Hanzade'ye şaşırdım sadece :A
Twitter’da yazmışlardı ama Gönüllüler’de ne işi var diye düşünüp yalan haber sanmıştım. Ben de ona şaşırdım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Marcus’u mu diyorsun abi? Şeyma Subaşı’nın arkadaşıymış o kontenjandan girmişti. :A

Twitter’da yazmışlardı ama Gönüllüler’de ne işi var diye düşünüp yalan haber sanmıştım. Ben de ona şaşırdım. :A
Her sene gönüllerde bir kaç ünlü isim oluyor. Normal :A ünlülerde de tanımadığım isimler var :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Obaaa Sancakay'da Ünal hocamın yeğeniymiş. Uzun zaman sonra ilk kez gönüllüler destekliyoruz.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ünlülerde sadece oyuncuları ve Meryem’i tanıyorum o da geçen seneden. :F
Bu arada Hikmet yoktu :eek: onunda geleceğinden söz edilmişti.
Gerçi Acun yine yedekte saklamıştır birilerini ve elenip dahil olanlar olacaktır :A yarışma biraz çorba nede olsa :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet Özgürcüm, Marcus :bhr:
İsmi gelmedi aklıma.
Çok uzun kalamaz gibi Steven, kaderi Marcus gibi olabilir dediğin gibi. :A
------

Bu arada Hikmet yoktu :eek: onunda geleceğinden söz edilmişti.
Gerçi Acun yine yedekte saklamıştır birilerini ve elenip dahil olanlar olacaktır :A yarışma biraz çorba nede olsa :A
Aman iyi ki olmamış hiç sevmiyordum onu. :A Gerçi izlemeyecem bu sene olsa da bana fark etmez ama itici biriydi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok uzun kalamaz gibi Steven, kaderi Marcus gibi olabilir dediğin gibi. :A
------

Aman iyi ki olmamış hiç sevmiyordum onu. :A Gerçi izlemeyecem bu sene olsa da bana fark etmez ama itici biriydi. :A
İtici olanlar herzaman kazananlar ve güçlü olanlar :A misal Turabi :A
adam 2 araba kazanmıştı ve takımına bile kazandırmıştı ama sakatlandı şansızlığına.

• Güldürdün