Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İtici olanlar herzaman kazananlar ve güçlü olanlar :A misal Turabi :A
adam 2 araba kazanmıştı ve takımına bile kazandırmıştı ama sakatlandı şansızlığına.
Ben de bunu sevmiyorum işte. :A Böyle itici tiplere kazandırılıyor bu tarz yarışmalar. Allahtan Turabi’nin havası 2018’de söndü. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sizin gibi kaliteli adamları böylesine rezil programları izlemeye davet etmek için etiketleyince çok keyif alıyorum. Absürdlüğün, ironikliğin ve imkansızlığın mizaha dönüşümü... ✍️ ✍️
Ahahahaha bu olay daha iyi tanımlanamazdı, seni takdir ve tebrik ediyorum... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben de bunu sevmiyorum işte. :A Böyle itici tiplere kazandırılıyor bu tarz yarışmalar. Allahtan Turabi’nin havası 2018’de söndü. :A
Turabi başka bir yarışmada, diğer ülke yarışmacıları arasında birinci oldu Pek söndü diyemeyiz :A ama evet Survivor olarak artık bakmıştı millet ve yol verdi sonradan :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Turabi başka bir yarışmada, diğer ülke yarışmacıları arasında birinci oldu Pek söndü diyemeyiz :A ama evet Survivor olarak artık bakmıştı millet ve yol verdi sonradan :A
Survivor’ı diyordum zaten o sene resmen havası söndü. :Z

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Gönüllüler'deki güzel kız oranı %65 falan. İzlemek için sebep artıyor...
------

Steven ve karadenizli adam çok sempatik değilmi abi
Karadenizli eski bir yarışmada varmış galiba..Tam bilmiyorum.

Şuan için hiçkimse sempatik gelmedi ; sadece geçen seneden Meryem var kendi adıma .. izledikçe karar veririm.
------

Turabi ve Hakan Hatipoğlunu aynı masada olacağı bilgisi doğrulaştı mı?
@Hazem @Emre Ozansoy Herhangi birşey okudunuz mu?

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben bu sene izlememek için tutacam kendimi ama bilemiyorum dediğin gibi bir yerden sonra başlarım kesin. :F
Geçen sene sadece sonlara doğru dokunulmazlık oyunlarına bakıyordum. O da sizlerle yorumlaşabilmek için :A sonlara doğru bakmak daha iyi :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçen sene sadece sonlara doğru dokunulmazlık oyunlarına bakıyordum. O da sizlerle yorumlaşabilmek için :A sonlara doğru bakmak daha iyi :A
Geçen seneki rezaletleri unutturacak bir sezon gelirse bakarım gibi o kadar boş boş oturuyorum ki. :A

En iyisini yapmışsın dokunulmazlıklar iyiydi sadece. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Geçen seneki rezaletleri unutturacak bir sezon gelirse bakarım gibi o kadar boş boş oturuyorum ki. :A

En iyisini yapmışsın dokunulmazlıklar iyiydi sadece. :A
Geçen sene izlediğim diziler yoktu, ondan ama bu sene dizi ve filmlere adayacağım kendimi. Survivor'a bulaşmamak için çabalayacağım :A

Aslında ben şuan çalışmıyorum, okulda yok. Yani bol vakti olan benim. Asıl vakti az olan siz olmanız gerek :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,627
Puanı
1,060
Emin Günenç çok tatlı, umarım güzel bir performans ortaya koyar ve karakter sonuna kadar destekleriz. Ayşe'den de iyi bir performans bekliyorum bakalım.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Benim favorim Sancakay olacak gibi, Evrim’in karakterine benziyor. :bhr: Performans olarak da uçar bu kız. :A Yine de daha konuşmak için erken bir ay kadar daha izleyince kararım daha net olacaktır. :A

Poyraz’ı son dörtlüde görür gibiyim.
Emin Günenç çok tatlı, umarım güzel bir performans ortaya koyar ve karakter sonuna kadar destekleriz. Ayşe'den de iyi bir performans bekliyorum bakalım.
Ayşe’yi Sabriye’ye benzettim ilk bakışta. :A @The_Erinch Performansı ona benzemez umarım. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Benim favorim Sancakay olacak gibi, Evrim’in karakterine benziyor. :bhr: Performans olarak da uçar bu kız. :A Yine de daha konuşmak için erken bir ay kadar daha izleyince kararım daha net olacaktır. :A

Poyraz’ı son dörtlüde görür gibiyim.

Ayşe’yi Sabriye’ye benzettim ilk bakışta. :A @The_Erinch Performansı ona benzemez umarım. :A
orada birtane soyadı şeker olan bir kız var. ilk yolculardan :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Emin'in uygunsuz tweeter mesajları çıkmış diskalifiye olur diyorlar..

• Güldürdün
Reactions: Hazem