TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
İşte onu diyorum. Örnek; Batuhan dün Stevan ve Dora potaya girer,Steven gider dedi. Kendisi kırmızı takımın 4.ydü. Böyle bir durumda toplam sms adetlerine bakılıyor değil mi?
Sıralamanın bir önemi yok. Gelen oy sayısına göre eleniyorlar ama bize açıklanmıyor oy adetleri.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Neyse senle de uzlaştık gibi bazı yerlerde aynı düşünüyoruz. :A Ya mavide genel olarak bir hırs var zaten içlerinde Ayşe ve Dora gibi mikserler var. :A

Yok sponsoru var mı bilmiyorum kendi tahminimi söyledim her hafta yüksek gidiyor ya ondan dedim. Bir ara sürekli 2 ve 3. oluyordu. :A

Ya işte Acunmedya'nın bu huyunu sevmiyorum. Geçen Panoramada İhsan ve Gökhan Hanzade'ye Berkay ve Poyraz bu gidişle karşı karşıya gelir falan demiş Hanzade de olmaz öyle şey falan diye cevaplamış ama bence yapmak istedikleri şey gerçekten de bu yani oradan da bir rekabet çıkarmak bunu da fragmanda yapmalarıyla bir kez daha gösterdiler. :A

Bu arada Berkay'a Poyraz fanlarından da bayağı oy gelmiş dün Twitter'da denk geldim oy bölüp hem Poyraz'a hem Berkay'a sms atmışlar. Zaten PoyBer diye adlandırmışlar HilMur gibi. :A Berkay'ın bu arada 1. olmasına çok sevindim çünkü hak ediyordu gerçekten. özellikle Batu'nun surat ifadesini görünce iyi ki oldu dedim. :A Bir de Steven 2. olunca Allah Allah diye şaşırması ve en sonunda da bir daha böyle bir şey yaparsam Allah belamı versin demesi iyice fena yaptı beni. :F
Farklı görüşler tabii ki olacak, herkes aynı düşünemez. :A

Ayşe Survivor’da gördüğüm en kötü karakterlerden birisi. Performansı bu kadar iyi olduğu için SMS kitlesi var, yoksa böyle birini insan niye destekler anlam veremiyorum. Uçaktaki tepkileri aşırı yapmacıktı, bir de doğal diyorlar bu kıza...

Ben de fragmandan sonra karşı karşıya gelecek diye düşünmüştüm ama olmadı. Belki de birinci çıkması da kurgudur sırf bunu planladıkları için. :A (hak etti tabii orası ayrı)

Şimdi atıp tutuyorlardır. :F Seni ayrı tutarak konuşuyorum sosyal medyadaki Poyraz fanlarının çoğunluğu geçen seneki Barış fanlarına benziyor, her halükarda Poyraz’ı savunmaları falan. Çoğunluk onlar olunca baya göze batıyor. :A Aynen Batuhan’ın tepkileri komikti, bence oynamıyor ya bu çocuk aşırı sempatik. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ben Aleyna’nın annesinin, iftira atacak olsa Acun Medya’yı işin içine karıştıracağını düşünmüyorum. :) Kadın bir tweet attı, gözleri fanlıktan kör olmuş insanlar tarafından yemediği hakaret kalmadı...

Yeni açıklama:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Şu anda Türk televizyon tarihinin en rezil anlarından biri yaşanıyor. Acun'un reyting için bu kadar alçalacağını tahmin etmezdim. Rezillikten başka bir şey değil.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Acun neden canlı yayın yaptı? (b)
Aile ödülüne özel bugün ve yarın oyunun son kısımları canlı oynanacakmış, başa baş gittiği için sanırım.
------

Survivor tarihinin en itici takımı, kusucam şimdi. 🤮
Kırmızı takım bu sevinci yapsa “sahte”, “samimiyetsiz” ve “saygı” kelimeleri havada uçuşurdu. Neyse böyle yaparak halka gerçek yüzünüzü gösteriyorsunuz, devam. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bayram nedeni ile hiç bakmadım. Zaten dokunulmazlık olmayınca çok ilgimi çekmiyor. Olayı tam anlamadım. Dün biraz Twitter'da bakındım ve aileler üzerinde de olayların dönmesi hoş olmamış.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Canlı izleyemiyorum bölümleri süresinden dolayı ama oyunların özetlerini izliyorum 1 saatte siteden.
Benim gibi uzaktan izliyorsun yani :A
Ben dokunumazlık yoktu diye bakmadım geçen hafta ama bu aşkam başlar herhalde. Tekrar o oyunlara ve konseye bakarım artık. Saatinde bende baştan sona bakamıyorum.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Benim gibi uzaktan izliyorsun yani :A
Ben dokunumazlık yoktu diye bakmadım geçen hafta ama bu aşkam başlar herhalde. Tekrar o oyunlara ve konseye bakarım artık. Saatinde bende baştan sona bakamıyorum.
Haftada 6 gün 4 saat eskiden nasıl ayırabiliyormuşum inanamıyorum.

• Beğendim
Reactions: Dosi