TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Artık Berkay'ı da sevdiğim isimlere ekledim :A
Bir kırmızı kazansın :A
Aleyna Ç. dışında dördü de hak ediyor. :A
------

KIRMIZI TAKIM SMS Sıralaması:
1. Berkay
2. İsmail
3. Aleyna
4. Batuhan
5. Aleyna Çalışkan

MAVİ TAKIM SMS Sıralaması:
1. Poyraz
2. Steven
3. Dora
4. Ayşe
5. Merve
6. Sergen

Adaya veda eden isim SERGEN oldu!
İlk 4 sıranın Steven’dan daha çok oy aldığını düşünüyorum? :A @Dosi

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Hazem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu konseyde kazanan biz olduk neyseki :A bundan sonra kırmızılar elensede sorun değil. Bu ilk konsey olduğu için iki taragta gurur meselesi yapmıştı.
Aleyna Ç yarışmanın en ballı ismi. Nice nice güçlüler önce elendi :A

Dora işi çözdü. Olay çıkar smsi yükselt :A ama ben onun Merve veya Ayşe'yi de elemesini isterim :A Merve özellikle. Reyting ve rekabet için Ayşe/Aleyna
Poyraz/Batuhan
Dora/İsmail kalmalı :A
Acun birbiri ile böyle rekabet eden isimlere yeni oyun getirecek. Misal Ayşe ve Aleyna yarışacak. 5 yapan ödül kazanacakmış :A bu da yeni yenilik
------

------

İlk 4 sıranın Steven’dan daha çok oy aldığını düşünüyorum? :A @Dosi
Kesinlikle bende öyle düşünüyorum :A bir tek Poyraz sıyrılıyor :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Bu konseyde kazanan biz olduk neyseki :A bundan sonra kırmızılar elensede sorun değil. Bu ilk konsey olduğu için iki taragta gurur meselesi yapmıştı.
Aleyna Ç yarışmanın en ballı ismi. Nice nice güçlüler önce elendi :A

Dora işi çözdü. Olay çıkar smsi yükselt :A ama ben onun Merve veya Ayşe'yi de elemesini isterim :A Merve özellikle. Reyting ve rekabet için Ayşe/Aleyna
Poyraz/Batuhan
Dora/İsmail kalmalı :A
Acun birbiri ile böyle rekabet eden isimlere yeni oyun getirecek. Misal Ayşe ve Aleyna yarışacak. 5 yapan ödül kazanacakmış :A bu da yeni yenilik
Aleyna Ç. de Dora da gitsin artık... :A

Ayşe Aleyna rekabeti en çok zevk aldığım. :Z Zaten Acun hep bunları göz önünde bulundurarak oluşturdu takımları bence. Merve&Sergen’i diğerlerinden, Aleynaları mavilerden ayırdı. Berkay arada kaynamış oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060

Ayşe Aleyna rekabeti en çok zevk aldığım. :Z Zaten Acun hep bunları göz önünde bulundurarak oluşturdu takımları bence. Merve&Sergen’i diğerlerinden, Aleynaları mavilerden ayırdı. Berkay arada kaynamış oldu. :A
Berkay'ın suçu ne? :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Bu durumda en kârlı Berkay oldu. Bence ayrıldığı için üzüldüğünü düşünen halk smse yüklendi :A geçici bir zirve olur. Sürekli olacağını sanmam.
Mavilerde en rahatı Poyraz. Diğer hepsi bir anda elenebilir. 2 dokunulmazlık kaybettikleri an kaos başlar orda :A Kırmızıların kolay eleneceği bir yarışmacıları olduğu için o konuda rahatlar ama sonra onlar içinde işler karışır :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Bu durumda en kârlı Berkay oldu. Bence ayrıldığı için üzüldüğünü düşünen halk smse yüklendi :A geçici bir zirve olur. Sürekli olacağını sanmam.
Mavilerde en rahatı Poyraz. Diğer hepsi bir anda elenebilir. 2 dokunulmazlık kaybettikleri an kaos başlar orda :A Kırmızıların kolay eleneceği bir yarışmacıları olduğu için o konuda rahatlar ama sonra onlar içinde işler karışır :A
O da doğru, mavi takım destekçilerinden illa ki oy almıştır. Şimdi Poyraz’ın tepkisiyle düşüncesi değişen olur bence de. Yine de ben bu kaliteli duruşun karşılıksız kalmayacağını düşünüyorum. :A

Orada Poyraz dışında Ayşe var sadece, kadın potası olduğu için bu hafta geride kalmış. :A Kırmızıların Aleyna Ç. gittikten sonra iki kez dokunulmazlığı kaybettikleri olasılığı düşünemiyorum. :eek: (çok zor bir ihtimal olsa da)
Berkay'ın suçu ne? :A
Onun için iyi oldu, kitlesi oturmuştur :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
O da doğru, mavi takım destekçilerinden illa ki oy almıştır. Şimdi Poyraz’ın tepkisiyle düşüncesi değişen olur bence de. Yine de ben bu kaliteli duruşun karşılıksız kalmayacağını düşünüyorum. :A

Orada Poyraz dışında Ayşe var sadece, kadın potası olduğu için bu hafta geride kalmış. :A Kırmızıların Aleyna Ç. gittikten sonra iki kez dokunulmazlığı kaybettikleri olasılığı düşünemiyorum. :eek: (çok zor bir ihtimal olsa da)

Onun için iyi oldu, kitlesi oturmuştur :A
O ne demek öyle?Sessiz ,sakin bir yarışmacı portresi çiziyordu.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Twitter’da belli bir kesim Sergen’in gidişini kırmızı takıma bağlamış. Akıl var mantık var Batuhan karşı takımı düşünmek zorunda mı? O zaman mavi takım misilleme olarak o stratejimsi şeyi yapmayacaktı, oylamada Dora çıkacaktı. Poyraz SMS birincisi çıkıp Steven’ın ismini verecekti. Ve Dora elenecekti...

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Twitter’da belli bir kesim Sergen’in gidişini kırmızı takıma bağlamış. Akıl var mantık var Batuhan karşı takımı düşünmek zorunda mı? O zaman mavi takım misilleme olarak o stratejimsi şeyi yapmayacaktı, oylamada Dora çıkacaktı. Poyraz SMS birincisi çıkıp Steven’ın ismini verecekti. Ve Dora elenecekti...
Gelen giden Batuhan'ı hedef alıyor :A
Çok komik yorumlar cidden

• Beğendim
Reactions: dreamy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Poyraz’ın egosunu tatmin etmek için uygulattığı strateji yüzünden Sergen harcandı. Geçmiş olsun.
Yok artık ya bu kadar saçma bir şey olamaz. Poyraz niye egosunu tatmin etsin? Batuhan yapınca takımı korumak, strateji oluyor ama Poyraz'a gelince ego tatmini. Strateji doğru yanlış ama zaten erkek potası ve 4 kişiler. Kimin kaçıncı olduğunu olacağını da bilmiyorlardı.

Ayrıca Sergen son 1 haftadır doğru düzgün sayı da alamıyordu nesi harcanmış oldu ki. Sergen'i çok sevmeme rağmen elenmesine üzülmeme rağmen mavi takımın güçlenmesi gerekiyordu.
------

Yüksek egolu, her şeyi ben bilirim, benim dediğim olsun diye davranan İsmail değil mi yani. :A Her şeye itiraz, her şeye laf. Ama sorsan İsmail en efendisi, niye başpehlivan diye.:kiki::kiki::kiki:
------

Aleyna Kalaycıoğlu’nun bu hafta performansı kötüydü, inşallah ileride daha iyi olacak. :A

Poyraz Berkay’ın hep onun yaveri olarak kalacağını sanıyordu sanırım. :F
Poyraz Berkay için hala çok seviyorum, kardeşim diyor ya ne yaverliği? Siz antilik yapacam diye iyice abartmaya başladınız durumları. HilMur gibi arkadaşlar işte bu mu yaverlik? Asıl yaverlik gittiği gibi Batuhan'a yaranmaya çalışan Aleyna Ç'dir. Aleyna K'yı zaten saymıyorum takımlar birleşmeden zaten Batuhan'a yanaşmaya çalışmıştı. Güya tek başınaydı, kadın gücünü gösterecekti. :)
------

Rezil oldu korumaya çalıştığı Aleyna geçecekmiş neredeyse. :F :F

Son düzenleme:
  • Olmamış
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,627
Puanı
1,060
Yok artık ya bu kadar saçma bir şey olamaz. Poyraz niye egosunu tatmin etsin? Batuhan yapınca takımı korumak, strateji oluyor ama Poyraz'a gelince ego tatmini. Strateji doğru yanlış ama zaten erkek potası ve 4 kişiler. Kimin kaçıncı olduğunu olacağını da bilmiyorlardı.

Ayrıca Sergen son 1 haftadır doğru düzgün sayı da alamıyordu nesi harcanmış oldu ki. Sergen'i çok sevmeme rağmen elenmesine üzülmeme rağmen mavi takımın güçlenmesi gerekiyordu.
------

Yüksek egolu, her şeyi ben bilirim, benim dediğim olsun diye davranan İsmail değil mi yani. :A Her şeye itiraz, her şeye laf. Ama sorsan İsmail en efendisi, niye başpehlivan diye.:kiki::kiki::kiki:
------

Poyraz Berkay için hala çok seviyorum, kardeşim diyor ya ne yaverliği? Siz antilik yapacam diye iyice abartmaya başladınız durumları. HilMur gibi arkadaşlar işte bu mu yaverlik? Asıl yaverlik gittiği gibi Batuhan'a yaranmaya çalışan Aleyna Ç'dir. Aleyna K'yı zaten saymıyorum takımlar birleşmeden zaten Batuhan'a yanaşmaya çalışmıştı. Güya tek başınaydı, kadın gücünü gösterecekti. :)
------

Rezil oldu korumaya çalıştığı Aleyna geçecekmiş neredeyse. :F :F
Herhalde başka program izliyoruz.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710

Evet, sırf kırmızı takıma karşı hamle yapmış olmak için o strateji dedikleri şeyi yaptılar. Batuhan takımını korumak için ismini yazdırdı, Poyraz ise işe yaramayacağını bile bile sırf Batuhan hırsından dolayı böyle bir şey yaptı.

Ne. :eek: Orada her şey son bir hafta ile mi belli olur diyen sendin, Sergen’in potansiyelinin Dora’dan fazla olduğunu herkes biliyor. Yani Sergen kullanılmış ve harcanmış oluyor evet. :)
------
Gördük kardeşliği, yakında “Berkay’ı samimi bulmuyorum” demeye başlar. :A Berkay niye performansı o kadar yüksek olduğu halde Gönüllülerdeyken bu kadar az SMS alıyordu sanıyorsun, kendisini asla ifade etmiyordu çünkü. Neyseki kırmızıya geçmek yaradı ona. Aleyna Çalışkan’a yaver diyebiliriz ama Kalaycıoğlu’nun şu anda yaver konumunda olduğunu düşünmüyorum.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yes yes yes yes ben taaaaaaaaaa ilk gün Sergen gider dedim :Z
Anında takımı sattı diye o gitsin istedim

Ekli dosyayı görüntüle 102273
@dreamy @Özgür @Zeyno45 @The_Erinch @Emre Ozansoy @12.Adam @Angelica @Hazem
@kerem
Poyraz’ın egosunu tatmin etmek için uygulattığı strateji yüzünden Sergen harcandı. Geçmiş olsun.
Sergen'in elenmesine üzüldüm. Melis'ten sonra bir haketmeyen daha elendi. Şu an Aleyna Ç. yerine Melis, Dora'nın yerine de Sergen olmalıydı. Survivor en adaletsiz yarışma olabilir.