TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

İlk kez bir birleşme partisi izlemedim galiba :A
Yarına şarkı kısmına bakmak gerekir :A göz atarım :A
Ben de ilk kez çoğu kısmını kaçırmadan izledim sanırım. :A Genelde yarışma kısmı dışında sıkılırdım. :A
Yarın eski yarışmacılarla Anlat Bakalım var ve Evrim Keklik de yarışacak. :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi
Bakalım ben 1 ay sonra başlayacakmıyım :A
@MasacRE izlemeye başlarsa ben de garanti izlerim :A Geçen sene öyle oldu :A @Sherlock @Maskeli Fedai
Başla ya senle yorumlaşmak güzel oluyor. :A

Hafta sonları kesin izlerim ben artık. Dokunulmazlıklar ve konseyler güzel geçiyor. :A Zaten hafta sonu dizim de yok. :A Diğer günler de kısmet. :A

• Güldürdün
Ben de ilk kez çoğu kısmını kaçırmadan izledim sanırım. :A Genelde yarışma kısmı dışında sıkılırdım. :A
Yarın eski yarışmacılarla Anlat Bakalım var ve Evrim Keklik de yarışacak. :bhr:
Evrim mi 😱 tamam yarın izliyorum ozaman :A
Başla ya senle yorumlaşmak güzel oluyor. :A

Hafta sonları kesin izlerim ben artık. Dokunulmazlıklar ve konseyler güzel geçiyor. :A Zaten hafta sonu dizim de yok. :A Diğer günler de kısmet. :A
Vay fikrin değişti demek :A ya zaten bende bıraktım dizileri ve hafta sonu evde olduğum sürece göz atabilirim belki. O an izlemesemde sonradan zaten arada konsey baktığım oluyor :A

Vay fikrin değişti demek :A ya zaten bende bıraktım dizileri ve hafta sonu evde olduğum sürece göz atabilirim belki. O an izlemesemde sonradan zaten arada konsey baktığım oluyor :A
Evet ya tutamadım kendimi işte. :A

Cumartesi bir şey izlemiyorum geçen hafta baktım ve keyif aldım. :A Dün ve bugün de keyif aldım devam ederim hafta sonları en azından. :A Pazar MA zaten eski tadı vermiyor o senaryoya gerileceğime burada keyif alırım daha iyi. :A

Ben de birkaç gündür bu sezonun bazı önemli olaylarına ve oyunlarına bakıyorum daha çok hakim olmak için. :A

• Güldürdün
Aynen Aleyna ve Ayşe'yle bir voleybol müsabakası bekliyordum aslında ama olsun buna şükür. :A Geçen seneden Mert, Ardahan, Cemal, Berkan önceki senelerden de Sema ile Anıl Berk de var :A

• Güldürdün
Aynen Aleyna ve Ayşe'yle bir voleybol müsabakası bekliyordum aslında ama olsun buna şükür. :A Geçen seneden Mert, Ardahan, Cemal, Berkan önceki senelerden de Sema ile Anıl Berk de var :A
Mert :bhr: kaçmaz ozaman bu :A
Evet ya tutamadım kendimi işte. :A

Cumartesi bir şey izlemiyorum geçen hafta baktım ve keyif aldım. :A Dün ve bugün de keyif aldım devam ederim hafta sonları en azından. :A Pazar MA zaten eski tadı vermiyor o senaryoya gerileceğime burada keyif alırım daha iyi. :A

Ben de birkaç gündür bu sezonun bazı önemli olaylarına ve oyunlarına bakıyorum daha çok hakim olmak için. :A
Acun sonunda senin aklını çeldi demek ki :A iyi ozaman, ben de ufaktan el atayım. Sizinle yorumlayacak kadar, hakim olacak kadar bakınırım :A

Suan bunu izledim. Batuhan harika sarki secimi ama biraz heyecanli söylemis. Merve'yi baya begendim. Sergen'nin enerjiside iyi. Ismail'de güzel söylemis.
öykü tamda bu ara gdemde olan Gurbet'i seslendirmis. Ilayda tam kendine göre bir sarki seslendirmis :A

Nalan'i söyleyen kim ama güzel söylemis. Steven' Ankaranin Baglari'ni seslendirmis 😱 Aleyna dogru sarki secmis. Galiba kazanan o olmus.

@The_Erinch @Özgür @dreamy

Bu voleybol ne bitecek birde evrim var iyice sıktı :A
Evrim olmasa tam tersi daha sıkıcı bir müsabaka olurdu. :A
Suan bunu izledim. Batuhan harika sarki secimi ama biraz heyecanli söylemis. Merve'yi baya begendim. Sergen'nin enerjiside iyi. Ismail'de güzel söylemis.
öykü tamda bu ara gdemde olan Gurbet'i seslendirmis. Ilayda tam kendine göre bir sarki seslendirmis :A

Nalan'i söyleyen kim ama güzel söylemis. Steven' Ankaranin Baglari'ni seslendirmis 😱 Aleyna dogru sarki secmis. Galiba kazanan o olmus.

@The_Erinch @Özgür @dreamy
Nalan’ı Berkay söyledi o kadar uzak mısın yarışmaya. 😱

Aleyna Ç.’nin şarkı seçimi hakkında ne düşünüyorsun, sahneyi yıktı geçti. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi
Evrim olmasa tam tersi daha sıkıcı bir müsabaka olurdu. :A

Nalan’ı Berkay söyledi o kadar uzak mısın yarışmaya. 😱

Aleyna Ç.’nin şarkı seçimi hakkında ne düşünüyorsun, sahneyi yıktı geçti. :A
aynen o Berkay'i hic izlemedim :A:A
Dogru sarkiyi secmis. Okadar abartilmaya gerek yok ama tabi digerlerinden iyiydi :A

Konserleri sansürsüz olarak Exxenden izledim @dreamy @Özgür @Dosi

Ünlülerde Çağrı,Öykü,Doğan ve İlayda tamamen kuru yük ve boşa yükler gerçekten...

Ve kafalarıda çalışmıyor...Performansı olmayanlar Sergen,İsmail falan yazdı...
Bu yıl ilk kez sms attım. Oda gerçekten hakeden iki kişiye; Merve Melis.

Konserleri sansürsüz olarak Exxenden izledim @dreamy @Özgür @Dosi

Ünlülerde Çağrı,Öykü,Doğan ve İlayda tamamen kuru yük ve boşa yükler gerçekten...

Ve kafalarıda çalışmıyor...Performansı olmayanlar Sergen,İsmail falan yazdı...
Bu yıl ilk kez sms attım. Oda gerçekten hakeden iki kişiye; Merve Melis.
Demek gönüllüler kazandı bu kez :S

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94