TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
İsmail kazandı sonunda bugün. Akşama Dora diyecektir.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
Yanlış hatırlamıyorsam Aleyna da kabul etmişti sonradan bilerek olduğunu. :A Hayat hikayesini anlatırken ağlaması da sorun değil gerçekten kardeşinin başına gelenler, babasının bırakıp gitmesi çok üzücü. Cansu'yu gördüğümde, hikayesini dinlediğimde çok üzüldüm gerçekten. Geçen sene de Ceyhun kızının hikayesini anlatıyordu. İzlerken çok üzülmüştüm. Bunlar çok normal ama Aleyna baktı ki şu birleşmeden önceki malum konseyde birinci olduktan sonra bu yöntemin tuttuğunu fark etti ki erkek potasına Aleyna Ç. ile Steven'ı da mağdur ettiler ve gerçekten yine işe yaradı. Şu an bireysel olduğu için riskli bir durumda yarışmacılar ve mağduriyet yaratma algısına maalesef girdiğini hissediyorum.

Acun bu sene ilk defa elindeki tüm kozları arka arkaya kullanıyor. O konseyde Aleyna'nın üstüne kalması saçmaydı ama annesinin yazdıkları da çok yersizdi özellikle son tweeti ve o sesli mesajlar. Şimdi de mesela Carolina'nın Poyraz'a olan bağını kullanıyor. Twitter'da yazılana göre dün Yunan Survivor'unda Carolina-Poyraz'dan çok Ilias-Ayşe ve diğer yarışmacılar gösterilmiş ama Acun maşallah moment ve ship peşindeydi. Daha önce Balaban'ın nişanlısı ve annesi olayı, yemek çalma olayları, Aleyna-Batuhan-Melis üçgeni yaratmaya çalışmaları da oldu sürekli bir şeyler peşinde.

O haftalar tam olarak Ayşe başlatsa da şunu demek istedim oyunlarda da mesela avantaj ve bayrakta falan hep birbirleriyle alttan alta hep bir hırs halindeydi yani ikisi de zemin hazırladı. :A

Yok sadece mağdurlukla buraya gelmedi Allah var performansı gayet iyi hatta Ayşe ile olan her oyunları çok heyecanlı oluyor benim için. :A Aynı zamanda mesela bireysel dokunulmazlıkta Poyraz ile oynadığı oyun da çok güzeldi bence. Ama demek istediğim şu performansın da iyiyken ve gerçekten güçlü olduğunu düşünüyorsan sürekli dile getirmemelisin bence. Bu arada gördüm o vekilin tweetini ve çok şaşırdım. :A

Balaban konusunda da aslında net son dörtte diyordum ama son zamanlarda hem çok sessiz, bir nevi sindirildi gibi hissediyorum hem de performansı düştü (bu hafta sadece 1 galibiyeti vardı) ondan dolayı diyorum. :A
Melis’i bilerek düşürmeye çalıştığını ne zaman kabul etti, benim haberim yok. :A

Bu sezon cidden her şey oldu, Acun reyting için her yolu deniyor. Yarışmaya aileleri de karıştırarak artık son raddeye ulaştı. Annesinin yazdıklarının saçma olması o konseyi haklı çıkarmıyor maalesef.

Bugün dokunulmazlığı alarak böyle düşünenlere harika bir cevap verdi. :A Şaka bir yana Batuhan destekçilerinin çoğunluğu bence İsmail’e kayar, Berkay ile olan olası bir potada net kalır.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Poyraz'a bak. Hem Batuhan'ı potaya koy ve elenmesine katkı sağla, sonra İsmail'in bu olay taze iken ilk ödülde onu seçmesini bekle :A @dreamy

Poyraz Ayşe'ye karşı hiç mücadele etmedi. Havaya girdiler ve neyseki İsmail aldı :bhr:
Konseyde ise büyük olasılıkla oyun oynayıp ilk finaliat belli olur. Büyük bir fırsat. Gönlüm İsmail'den yana.
------

Göz kesinlikle.
Şarkısı ilede kulakların pasını sildi. TT gündeminde bir numara :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
Poyraz'a bak. Hem Batuhan'ı potaya koy ve elenmesine katkı sağla, sonra İsmail'in bu olay taze iken ilk ödülde onu seçmesini bekle :A @dreamy

Poyraz Ayşe'ye karşı hiç mücadele etmedi. Havaya girdiler ve neyseki İsmail aldı :bhr:
Konseyde ise büyük olasılıkla oyun oynayıp ilk finaliat belli olur. Büyük bir fırsat. Gönlüm İsmail'den yana.
------

Göz kesinlikle.
Orasını kaçırmışım ben İsmail kazanınca izlemeyi bıraktım, ne münasebet :A

Evet ben de fark ettim yaptığı saçmaydı. Oyun boyunca ikisinin sıkıcı diyaloglarını izledik. :A Ayşe kendini bir şey sandı neyse ki cevabını aldı. :A

İşte 10 saniyelik şarkı söyleyip gündeme girmek kendisini halka geçirdiğinin kanıtı. Aleyna Kalaycıoğlu farkı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Orasını kaçırmışım ben İsmail kazanınca izlemeyi bıraktım, ne münasebet :A

Evet ben de fark ettim yaptığı saçmaydı. Oyun boyunca ikisinin sıkıcı diyaloglarını izledik. :A Ayşe kendini bir şey sandı neyse ki cevabını aldı. :A

İşte 10 saniyelik şarkı söyleyip gündeme girmek kendisini halka geçirdiğinin kanıtı. Aleyna Kalaycıoğlu farkı. :A
Aleyna döktürüyor şuan :bhr: sesi çok iyi
------

Bu arada Poyraz: İsmail bana sözün vardı bir yemek ödülüne götürecektin hatırlatayım dedi, İsmail ise Aleyna hiç böyle bir ödüle gitmedi tarzı birşey dedi, Berkay için ne diyeceksin dediğinde Berkay 'Seni potadan kurtardım' dedi sanki. Böylece almadı Poyraz'ı :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
Aleyna döktürüyor şuan :bhr: sesi çok iyi
------

Bu arada Poyraz: İsmail bana sözün vardı bir yemek ödülüne götürecektin hatırlatayım dedi, İsmail ise Aleyna hiç böyle bir ödüle gitmedi tarzı birşey dedi, Berkay için ne diyeceksin dediğinde Berkay 'Seni potadan kurtardım' dedi sanki. Böylece almadı Poyraz'ı :A
Şimdi kanalı açtım kaçırmışım yemek yiyorlar videolar ile yetineceğiz artık :/

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Hiç sorma ya çok güçlüydük niye böyle oldu anlamadım.. Batu'yu kim vurduya getirdiler :(
İsmail doğru olanı yaptı Dora'yı diyerek. Niye kendini riske atsın ki.
Batuhan Ayşe vs Aleyna çatışması için harcandı. Başka bir açıklaması yok :S

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Dora demesi doğru da şov yapıp Berkay'ı potaya gönderseydi efsane olurdu.. Batu'nun intikamı açısından..

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Dora demesi doğru da şov yapıp Berkay'ı potaya gönderseydi efsane olurdu.. Batu'nun intikamı açısından..
Yalnız Batuhan'ı eleyen teknik olarak o sayılmaz. Yani tam emin değilim o konuda. Şuan Berkay'ın ona karşı bir hatası olmadı. Aleyna alıp demeli. Dora da zamanında İsmail'e az laf söylemedi. Hem de çok ağır laflar demişti. Onu artık demiş olmasına sevindim. 3. dokunulmazlık olsaydı Dora demezdi ama bir daha kazanırsa belki Berkay diyebilir. Şuan Dora'nın 2 şansı var. Ya 2 dokunulmazlık alıp kurtulacak, ya da yanına Berkay gelirse kurtulma şansı olacak.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Yalnız Batuhan'ı eleyen teknik olarak o sayılmaz. Yani tam emin değilim o konuda. Şuan Berkay'ın ona karşı bir hatası olmadı. Aleyna alıp demeli. Dora da zamanında İsmail'e az laf söylemedi. Hem de çok ağır laflar demişti. Onu artık demiş olmasına sevindim. 3. dokunulmazlık olsaydı Dora demezdi ama bir daha kazanırsa belki Berkay diyebilir. Şuan Dora'nın 2 şansı var. Ya 2 dokunulmazlık alıp kurtulacak, ya da yanına Berkay gelirse kurtulma şansı olacak.
Adam kritik anda öyle bir hamle yaptı ki her şey bozuldu.. Elenmesinde Berkay'ın da payı var..

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Adam kritik anda öyle bir hamle yaptı ki her şey bozuldu.. Elenmesinde Berkay'ın da payı var..
Herşey bir kelebek etkisi. Tüm sorun Acun'un. Adam 1 hafta öncesinde Ayşe ve Aleyna olayını patlatıp zemin hazırladı.
Batuhan finalde eleneceğine burda elenmesi nekadar üzsede daha iyi, çabuk toparlanmasını sağlar. Yolu açık birisi. Dizilerde ekranlarda olmaya devam eder. Umarım tekrar Survivor'a gelme gibi bir hata yapmaz.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Melis’i bilerek düşürmeye çalıştığını ne zaman kabul etti, benim haberim yok. :A

Bu sezon cidden her şey oldu, Acun reyting için her yolu deniyor. Yarışmaya aileleri de karıştırarak artık son raddeye ulaştı. Annesinin yazdıklarının saçma olması o konseyi haklı çıkarmıyor maalesef.

Bugün dokunulmazlığı alarak böyle düşünenlere harika bir cevap verdi. :A Şaka bir yana Batuhan destekçilerinin çoğunluğu bence İsmail’e kayar, Berkay ile olan olası bir potada net kalır.
Bir röportajında sanki söylemişti ya da ben öyle hatırlıyorum bilmiyorum. :A

Batuhancılar zaten net İsmail destekleyecek. Batuhan elendikten sonraki Yaay röportajında sadece İsmail abi favorim ve o hak ediyor finali demiş. :A Aleyna'yı saymamasına şaşırdım. :A O da farkında bence bazı şeylerin ama işte elendikten sonra anlamanın bir anlamı yok. :A
------

------

Göz kesinlikle.
Sözü vardı be ondan istedi İsmail geçen sefer öyle demişti. :A İçimden bir ses bugün Poyraz alır diyor. Gerçi Berkay 2 haftadır bu denge oyunlarında iyi gibi ama bakalım. :A
------

Forumdan birinin nazarı değdi. Aleyna, benchten düştü. @Dosi , @dreamy @Özgür @Hazem
Gördüm, çok komik bir andı. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bir röportajında sanki söylemişti ya da ben öyle hatırlıyorum bilmiyorum. :A

Batuhancılar zaten net İsmail destekleyecek. Batuhan elendikten sonraki Yaay röportajında sadece İsmail abi favorim ve o hak ediyor finali demiş. :A Aleyna'yı saymamasına şaşırdım. :A O da farkında bence bazı şeylerin ama işte elendikten sonra anlamanın bir anlamı yok. :A
------

Sözü vardı be ondan istedi İsmail geçen sefer öyle demişti. :A İçimden bir ses bugün Poyraz alır diyor. Gerçi Berkay 2 haftadır bu denge oyunlarında iyi gibi ama bakalım. :A
------

Gördüm, çok komik bir andı. :A
Sözü olabilir ama zamanlama berbat :A otursun yerinde