TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Dora'nın Ayşe'ye bağırması çok çirkindi.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Aleynanın annesinin twitini okuyan Acun Ayşenin ablasının twitini de okuyacakmı acaba

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Yok abi ya kadın her şeyi ayrıntılarıyla anlattı yani. Ben iftira olduğunu asla düşünmüyorum. Zamanında Batuhan’ın ablası, Berkay’ın kardeşi ve Aleyna Ç’nin annesi de attığı ilk tweet’i beğenmişti. Aleyna varsın yarışmadan çekilsin yine de sonunda iyiler kazanacak.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Yok abi ya kadın her şeyi ayrıntılarıyla anlattı yani. Ben iftira olduğunu asla düşünmüyorum. Zamanında Batuhan’ın ablası, Berkay’ın kardeşi ve Aleyna Ç’nin annesi de attığı ilk tweet’i beğenmişti. Aleyna varsın yarışmadan çekilsin yine de sonunda iyiler kazanacak.

Zuhal hanım isim vererek anlattı Ayşenin ailesi öyle anlatmadı Ablası önce hesap açılmış dedi sonra hesabım çalındı dedi hangisine inanacaz şimdi değilmi

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Zuhal hanım isim vererek anlattı Ayşenin ailesi öyle anlatmadı Ablası önce hesap açılmış dedi sonra hesabım çalındı dedi hangisine inanacaz şimdi değilmi
Aynen. Kanıtı da burda inanmayanlar varsa. :)

95809E21-064F-468E-A4CF-455D989CB811.jpeg

Keşke bu konu Survivor’dan sonra konuşulsaydı sonuçta bu olayda ne Ayşe’nin rolü ne de Aleyna’nın rolü var. Psikolojilerini illa ki etkileyecek. Acun reyting için yine kullanıyor şaşırdık mı hayır...

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Aynen. Kanıtı da burda inanmayanlar varsa. :)

Ekli dosyayı görüntüle 103483

Keşke bu konu Survivor’dan sonra konuşulsaydı sonuçta bu olayda ne Ayşe’nin rolü ne de Aleyna’nın rolü var. Psikolojilerini illa ki etkileyecek. Acun reyting için yine kullanıyor şaşırdık mı hayır...

Ya zaten kendi kendini yalanladı diyecek bir söz yok ki :Daynen ikiside alt üst oldu

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Merve elendiği konseyden sonra hiç izlemedim.
Sadece sosyal medyadan ara ara bakıyorum.
Şuan Twitter sadece Survivor olmuş demek ki Acun için işler yolunda..
Gene sağlam bir operasyon ile tüm memleketi Müge Anlı misali kendine bağlamış.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ya zaten kendi kendini yalanladı diyecek bir söz yok ki :Daynen ikiside alt üst oldu

Ben geriden izliyorum.
Acun, Aleyna'nın annesini iyice rezil etti konseyde. Çok kötü bir durum @dreamy @Angelica
Acun’un, Zuhal Kalaycıoğlu’nun mesajlarından tweetlerinden dolayı Aleyna’ya yüklenmesi o kadar rezil bir durumdu ki. Ne olursa olsun yaşananlar Aleyna’ya da Ayşe’ye de açılmamalıydı.

• Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Acun’un, Zuhal Kalaycıoğlu’nun mesajlarından tweetlerinden dolayı Aleyna’ya yüklenmesi o kadar rezil bir durumdu ki. Ne olursa olsun yaşananlar Aleyna’ya da Ayşe’ye de açılmamalıydı.
Olay neydi ne oldu. Ayşe'nin ablasının söylemleri hiç açılmadı. Kadının yazdığı tüm twitleri orda okuması ve üstüne daha da rencide etmesi çok kötüydü. Kendini baya övmeyide hiç ihmal etmedi.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Bencede onlar orda yarışıyor performanslarını etkiler bunu düşünmeliydi Acun

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Olay neydi ne oldu. Ayşe'nin ablasının söylemleri hiç açılmadı. Kadının yazdığı tüm twitleri orda okuması ve üstüne daha da rencide etmesi çok kötüydü. Kendini baya övmeyide hiç ihmal etmedi.
Bunu açıkladığı için alacağı tepkiyi biliyordu. O yüzden önceki konuları açtı işte...

Ayşe’nin ablasının tweetleri konseye hiç taşınmadı. Zaten söyledikleri de çelişkiliydi yalan söylediği çok açık.

Keşke Aleyna yarışmadan çekilseydi. İki günde çok fazla haksızlık yapıldı.
------

Bencede onlar orda yarışıyor performanslarını etkiler bunu düşünmeliydi Acun
Reyting kaygısı. :(

• Beğendim
Reactions: Dosi and Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Güzel, kırmızılarda kalacak dokunulmazlık :Z
İnşallah İsmail alır
------

Yaşasın İsmail aldı :Z
Dün Berkay'dan bekliyorum demiştim ve oldu. Bugünde İsmail alsın diyordum son zamanlarda durulmuştu diye. Harika oldu :Z
------

Ah 3-0 iken erken sevindim ama yinede alır İsmail :A @Zeyno45 @12.Adam 5 yapan alıyordu

Son düzenleme: