TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Defol artık ya defol. Senin gibi yalandan mı ağlasaydı kız? İşi gücü Aleyna olmuş gerçekten katlanamıyorum artık.

9766527F-51D4-4788-92E7-755E3E34C843.jpeg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Dün ilk kez bir ödülü izledim :A tam açtım kazanan kırmızılar dedi :A

Dur birşeyler paylaşayım :A
------

Yunanlılar Aleyna'ya hayran kalmışlar :A
Aleyna'nın da 10 parmağında 10 marifet maşallah :A

Bence en eğlenceli ödüldü kırmızı takıma bir kez daha aşık oldum. O dans ettikleri kısım full çok iyiydi. :A

Aynen ben de gördüm ona benzer bir şeyler. Üst düzey İngilizce var, ses var, dans var, güzellik var en önemlisi performans ve karakter var daha ne olsun. Normal karşılıyorum artık. 💕

• Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Takım oyunu olan dokunulmazlıkları daha çok seviyordum. Durum 4 kişi 4 kişiyken neden bireysel oldu :/

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Batuhan en azından finale kadar geldi. Heyecan yapan biri ve Puzzel onu yavaşlatan detay. İsmail toparlanmalı. Eski performansı yok bu ara.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Poyraz, Aleyna’nın ismini söyleyecek kesin de bakalım “samimiyetsiz buluyorum” diyecek mi bu sefer. :A
Bizde daha yeni başladı konsey.
Dora'nın dediği mantıklıydı, güçlü düşündüğü ismi demeli :A ama kaybederse kendini onla potada bulabilir. İlkinde Aleyna deyip, ikinciyi granti ederse Batuhan der. Bakalım ne yapacak.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Kumandayı aldılar. Tam aile dedi. Mevzu ne?
Ya ilk Aleyna’nın annesi, engelli kızı Cansu’ya Ayşe’nin ailesinden bir laf geldiğini bildirmişti. “yaratık” gibi söylemler. Daha sonra her iki taraf da birbirlerini savununca olay baya büyüdü. -kesinleşmiş bir şey yok şimdilik-

Geçen hafta da Ayşe’nin ablasının twitter’dan şöyle bir şey yazdığı ortaya çıkmıştı. Aleyna’ya ve Ayşe’ye iletişim hakkı tanınacakmış bu yüzden. Aleyna’nın annesi yarışmayı bırakmasını istiyormuş...
------

@Dosi yanlış bir kelime vardı fark etmemişim silmek zorunda kaldım...

• Beğendim
Reactions: Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Ya ilk Aleyna’nın annesi, engelli kızı Cansu’ya Ayşe’nin ailesinden bir laf geldiğini bildirmişti. “yaratık” gibi söylemler. Daha sonra her iki taraf da birbirlerini savununca olay baya büyüdü. -kesinleşmiş bir şey yok şimdilik-

Geçen hafta da Ayşe’nin ablasının twitter’dan şöyle bir şey yazdığı ortaya çıkmıştı. Aleyna’ya ve Ayşe’ye iletişim hakkı tanınacakmış bu yüzden. Aleyna’nın annesi yarışmayı bırakmasını istiyormuş...
------

Devamı var mı?

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

------

Ha olay o mevzu yani. Ama yarışmanın sonuna gelmişler. Bu saatten sonra bırakmak olmaz. Ben sonra bakınırım Twitter'da.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birinin ailesi yarışmaya devam etmesini istemiyormuş, umarım Aleyna'nın ailesidir. Merve'nin ardından Aleyna'lardan da arınmış kaliteli bir Survivor final olur. :Z

• Olmamış
Reactions: dreamy