'Survivor 2020'de Skandal Kavga!

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
@dreamy mutlu musun... :A @The_Erinch

DdpgwNoUwAAb5NK
Fragmanı izlerken ben. :A

images

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Barış da robot değil sonuçta, Yasin ile aynı ortamda bulunup kavga etmemek imkansız. Epey agresif bir tip.

Diskalifiye çıkmaz ama burdan.

Çıkıp çıkmayacağını bilmiyorum ama Acun diskalifiye olabilir gibi konuştu, görüntülere bakacağız dedi ve görüntüler fragmanda çok net bir şekilde veriliyor.

Acun'un canlı yayında kavgadan bahsettiğinde hiç aklıma gelmemişti Yasin ve Barış'ın kavga edeceği..

Yasin'in çocuk gibi yaptığı hareketlerden, saçma sapan konuşmalarından, adada ortalığı "mixer" gibi karıştırmasından gına gelmişti. Onun yaptıklarını Acun'un kızı Melisa yapmaz!

Oyun esnasında ne oldu, kim ne dedi şuan belli değil ve ikisi de haksız!

Ama Barış'ta sonuçta bir insan, bir yere kadar sabrı var. Bekledi, bekledi ve patladı.

Olaydan sonra diskalifiye olacağını zannetmiyorum, ama diskalifiye olursa da gitmesi gereken asla ve asla Barış değildir!

Ben direkt anladım, Barış ve Yasin dedim. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Fragmandan buram buram kalitesizlik dökülüyor. Bu kadar saçma bir program daha görmedim şu camiada. Bütün itici tiplerin bir araya toplanıp kurgusal bir oyunun içinde yer almaları. Sanki aç kalıyorlarmış gibi gösterilmeleri. Yetmedi bir de annelerini devreye sokarak manevi duyguları sömürüyorlar. Bizden daha iyi besleniyorlar zaten dana gibi hepsi. :A Bir kez daha iğrendim. :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Fragmandan buram buram kalitesizlik dökülüyor. Bu kadar saçma bir program daha görmedim şu camiada. Bütün itici tiplerin bir araya toplanıp kurgusal bir oyunun içinde yer almaları. Sanki aç kalıyorlarmış gibi gösterilmeleri. Yetmedi bir de annelerini devreye sokarak manevi duyguları sömürüyorlar. Bizden daha iyi besleniyorlar zaten dana gibi hepsi. :A Bir kez daha iğrendim. :A
Bizden daha iyi besleniyolar kısmı çok doğru :A :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,226
Puanı
1,060
Barış ve Yasin;
Acun için yürüyen rating ve sosyal medya etkileşimi demek.

Bu iki faktör ve yarışmanın şuan 10-15 arası ratinglerle pick görmesi; her iki karakterinde başta yazdığım iki etmenede hertürlü katkısı olduğu için diskalifiye beklemiyorum.

5 oyun ; oyun ve ödüllerden muaf tutabilir.

En büyük Süpriz ise; Birini Karşı Takıma Postalaması Olabilir. ( Yasin takıntılı ve sıkıntılı bir tip çünkü)

@MasacRE @Emre Ozansoy @Hachiko @eskici @Maskeli Fedai @dreamy @vadikızı @Dosi @12.Adam

Son düzenleme:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Acun'un mali yasin görevini tamamladı baktılar barış gitmiyor cirkeflik yapalım da halk sevmesin artık hesabı yaşın balonu patlıyor yavaş yavaş birgunde delikanlı gibi final oyununda görelim arkadaşı

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Barış ve Yasin;
Acun için yürüyen rating ve sosyal medya etkileşimi demek.

Bu iki faktör ve yarışmanın şuan 10-15 arası ratinglerle pick görmesi; her iki karakterinde başta yazdığım iki etmenede hertürlü katkısı olduğu için diskalifiye beklemiyorum.

5 oyun ; oyun ve ödüllerden muaf tutabilir.

En büyük Süpriz ise; Birini Karşı Takıma Postalaması Olabilir. ( Yasin takıntılı ve sıkıntılı bir tip çünkü)

@MasacRE @Emre Ozansoy @Hachiko @eskici @Maskeli Fedai @dreamy @vadikızı @Dosi @12.Adam

Keşke postalasa abi çok iyi olur çokk :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Orda burada horozlanıyorsun bu yoruma eleştiri yapmamışsın bile. :A @MasacRE Havan bi bize. :A