'Survivor 2020'de Skandal Kavga!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TV 8'de ekrana gelen 'Survivor 2020'de skandal kavga!

Yapımcılığını Acun Medya'nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın üstlendiği Survivor 2020'nin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtımında 'Gönüllüler' takımında yer alan ve şampiyonluk adaylarından biri olan Barış Murat Yağcı ve yine aynı takımda yer alan Yasin Obuz arasında büyük bir kavga çıkıyor.

Yumrukların konuştuğu kavgada Acun Medya ekibinin yaptırım uygulayıp uygulamayacağı merak konusu iken, kavga eden yarışmacılardan diskalifiye olup olmayacağı ise henüz belli değil.

'Survivor 2020' yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TV 8'de!

İşte o tanıtım:

Son düzenleme:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İkisi de diskalifiye olabilir, ama galiba ilk Yasin vurmuş. Yasin diskalifiye olur galiba, ama Barış tahrik etmiş. Bilemedim :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Barış da robot değil sonuçta, Yasin ile aynı ortamda bulunup kavga etmemek imkansız. Epey agresif bir tip.

Diskalifiye çıkmaz ama burdan.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@dreamy mutlu musun... :A @The_Erinch

DdpgwNoUwAAb5NK

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ne diskalifiyesi be? Bozok kafa attı Hakana diskalifiye olmadı. Turabi Hakana tekme attı olmadı. :D

Reyting getiren yarışmacı yapınca "oyun heyecanı", önemsiz oyuncu yapınca "diskalifiye". Kural bu :)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Olay o raddeye kadar geldiyse ikisi de suçlu. Sadece önce kim temas etmişe vs bakılmaz bence. İyi bir yaptırım gelir. Diskalifiye olan olmaz. (Bu olacak olan)

Ama bana kalırsa diskalifiye olmalı.

• Beğendim
Reactions: DR

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Eskiden bu forumda Survivor'ı izlemeyen ciddi bir kitle de olurdu şimdi kime baksam herkes izleyip reyting için yapılan ucuz kavgaları yarın yokmuş gibi yorumluyor. :A Zalimsin korona. :(

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bi Berna - Sahra kavgası değil o yüzden diskalifiye olmaz. :A Belki takım değişikliği gelir.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Acun da bazı konularda adaletsiz kim ne derse desin.

Turabi Hakan'a tavşan falan diyince susuyordu, Fatih Eser'e maymun dedi diye adamı yerin dibine sokmuştu. Sahra Samantha'ya öküz demişti. Daha nice böyle örnekler verebilirim.

Ama hani derler ya "zengine hayırlı olsun,fukaraya nereden buldun?" O tarz. :):)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Acun'un canlı yayında kavgadan bahsettiğinde hiç aklıma gelmemişti Yasin ve Barış'ın kavga edeceği..

Yasin'in çocuk gibi yaptığı hareketlerden, saçma sapan konuşmalarından, adada ortalığı "mixer" gibi karıştırmasından gına gelmişti. Onun yaptıklarını Acun'un kızı Melisa yapmaz!

Oyun esnasında ne oldu, kim ne dedi şuan belli değil ve ikisi de haksız!

Ama Barış'ta sonuçta bir insan, bir yere kadar sabrı var. Bekledi, bekledi ve patladı.

Olaydan sonra diskalifiye olacağını zannetmiyorum, ama diskalifiye olursa da gitmesi gereken asla ve asla Barış değildir!