TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hadi kardeşim hadi, sadece son bir ayda borusu öten, geriye kalan sürede bir kız tarafından reddedilmekle uğraşan silik biri tabiki de elenecek. "Bireyselden önce bu adam ne yaptı?" Bu soruya tek bir kelime cevap dahi veremezsiniz.

CCC, Berkan ve Barış üçlüsü ile son üçe gidip mantıklı bir final yapılmalı. Elif ve Yasin birbiri ardına elenmeli. Çok bile kaldılar.

Son olarak,

Ekli dosyayı görüntüle 89237
Attığınız olmamışlar beni daha da güçlü kılıyor. :A Atın atın. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Performans birincisi elendi. Yazık oldu sana Sercan Yıldırım.. Klasik bir ülkeyiz, çalışan ve başarılı olan kişiler her zaman kaybeder. Yazık :(

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hahahahah ne oldu beğenemedin mi :A Turabi'yi falan şampiyon yaptıklarında pek memnundun, şimdi işine gelmeyince ergenler mi oldular :A
Turabi performansıyla hak etmişti o sezonlar şampiyon olmayı. Kaldı ki o zaman Barış gibiler Yasin gibiler yoktu, herkes iyi kötü performans gösteriyordu. Son birkaç sezondur (Adem'in ilk senesinden beri) sürekli yatarak, sms bekleyerek şampiyon olunmaya çalışılıyor. Sercan'ı sev ya da sevme ama aynı şey Nisa'nın başına gelse de derdim. 6 dokunulmazlığın 5'ini alan birisi eleniyorsa o yarışmanın hiçbir hükmü kalmaz. Böyle bir saçmalık mi olur ya? Yazık günah..

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: mesmeso and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Turabi performansıyla hak etmişti o sezonlar şampiyon olmayı. Kaldı ki o zaman Barış gibiler Yasin gibiler yoktu, herkes iyi kötü performans gösteriyordu. Son birkaç sezondur (Adem'in ilk senesinden beri) sürekli yatarak, sms bekleyerek şampiyon olunmaya çalışılıyor. Sercan'ı sev ya da sevme ama aynı şey Nisa'nın başına gelse de derdim. 6 dokunulmazlığın 5'ini alan birisi eleniyorsa o yarışmanın hiçbir hükmü kalmaz. Böyle bir saçmalık mi olur ya? Yazık günah..
Survivor sadece şu son birkaç haftadan mı ibaret. O devamlı yatıyor dediklerinden Barış 2 ay falan performans birincisiydi. Onun sonrasında da Berkan birinciliği aldı şu son zamanlara kadar da Berkan birinciydi hep. Cemal de her zaman performansı yüksek bir yarışmacı oldu. Sercan’ın son haftalarda gösterdiği performansın başarısı inkar edilemez zaten. Ama dediğim gibi geç kaldı GEÇ. Survivor'ın sistemi böyle. Seversin ya da sevmezsin. Senin büyük sms öncesinde kendini kanıtlaman gerekir. Sercan bunu yapamadı işte ve buradan kaybetti.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mezuniyet :eek:
Bitmemiş miydi okul? Yoksa bizim bura gibi mezuniyetten aylar sonramı töreniniz olmakta? Ya da korona nedeniyle mi böyle oldu sizde? :A
20 Ocak'ta resmi olarak mezun oldum, tören normalde Haziran'da oluyor ama Korona sebebiyle Temmuz'a sarktı.

Ocak mezunu olduğum için törenim aylar sonra oluyor yani, Haziran'da mezun olanlar töreni pek beklememiş oluyorlar. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Hahahahah ne oldu beğenemedin mi :A Turabi'yi falan şampiyon yaptıklarında pek memnundun, şimdi işine gelmeyince ergenler mi oldular :A
Turabi'ye saygı duymak gerekir
Adam kendini dünyaya kanıtladı :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Survivor sadece şu son birkaç haftadan mı ibaret. O devamlı yatıyor dediklerinden Barış 2 ay boyunca performans birincisiydi. Onun sonrasında da Berkan birinciliği aldı şu son zamanlara kadar da Berkan birinciydi hep. Cemal de her zaman performansı yüksek bir yarışmacı oldu. Sercan’ın son haftalarda gösterdiği performansın başarısı inkar edilemez zaten. Ama dediğim gibi geç kaldı GEÇ. Survivor'ın sistemi böyle. Seversin ya da sevmezsin. Senin büyük sms öncesinde kendini kanıtlaman gerekir. Sercan bunu yapamadı işte ve buradan kaybetti.
Hadi diğer dediklerine okeyim de ya Yasin? Bu adam ne yaptı yarışmaya ne katkı sağladı da Sercan'ı geçti.. Paramparçayım kütük.. Hayatın her alanında olduğu gibi birileri yata yata bir yerlere geliyor.. :(

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Turabi'ye saygı duymak gerekir
Adam kendini dünyaya kanıtladı :A
Turbo reisim.. Özlendin.. @Sherlock @MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
20 Ocak'ta resmi olarak mezun oldum, tören normalde Haziran'da oluyor ama Korona sebebiyle Temmuz'a sarktı.

Ocak mezunu olduğum için törenim aylar sonra oluyor yani, Haziran'da mezun olanlar töreni pek beklememiş oluyorlar. :D
Bizde Ocak'ta mezun olanlar Mart/Nisan tören
Haziran'da mezun olanlar Ekim/Kasım ayında tören.

Doğum gününden bir gün sonra olmasıda ayrı bir tesadüf. Yeni yaşına güzel birşeyle başlamış oluyorsun aslıda. Devamıda gelir umarım 😊

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bizde Ocak'ta mezun olanlar Mart/Nisan tören
Haziran'da mezun olanlar Ekim/Kasım ayında tören.

Doğum gününden bir gün sonra olmasıda ayrı bir tesadüf. Yeni yaşına güzel birşeyle başlamış oluyorsun aslıda. Devamıda gelir umarım 😊
İşte bizde de Ocak ve Haziran mezunları aynı törene katılıyorlar.

Bu açıdan düşünmemiştim, güzel bir bakış açısı. :D Umarım gelir. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Sercan, Cemal'e değil sisteme elendi. Performans olarak adadaki herkese tokat manyağı yaptı. Özellikle de yarışmak yerine boş konuşanları. Sizi bireysele bekliyorum demişti ve dediğini yaparak hepsini madara etti. Birilerine sırtını dayıyanlar da boş boş konuşup durdu. Bu hayatta Sercan gibi bileğine güvenenler kaybeder birileri gibi arkasına güvenenler hep kazanır.

Şimdi Sercan'da elendiğine göre sürekli sağa sola bağırarak "pozitiflik" saçmaya çalışan arkadaşın kazanma oranları artar. Umarım bu sezondan birileri seneye all-star'da olur. Onları gerçek parkurlarda ve gerçek survivorlarla yarışırken görmek beni çok güldürecek.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Dün akşam çığlık çığlığa kutladık Keltoşun gidişini.:Z

Adam 3 ay boyunca yattı. Son bir ay iyi performans sergiledi diye adamı neredeyse herkes şampiyon ilan etti. Küfür etmek bu adamda, kavga etmek bu adamda böyle biri şampiyon olmamalıydı. İyi ki kurtulduk.:D

Nisa'cığımın dediği gibi psikoloji düzelir ama karakter düzelmez. Karakteri düzgün olmayanı halk yolladı.:oley:

• Olmamış
Reactions: eskici

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Ne Nisayı sevende... Nede Sevmeyende Birşey Aramadım Bugüne Kadar..

Bugün varlar.... 3 gün sonra Yoklar.......

Gıcık olanları görüyorum. Bu kadar tatlı ve zararsız bir kadına neden gıcık oluyorlar anlamıyorum. Lafım onlara. Ama Nisa'yı sevende çok şey bulabilirsin. Aramalısın bence.;)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Dün akşam çığlık çığlığa kutladık Keltoşun gidişini.:Z

Adam 3 ay boyunca yattı. Son bir ay iyi performans sergiledi diye adamı neredeyse herkes şampiyon ilan etti. Küfür etmek bu adamda, kavga etmek bu adamda böyle biri şampiyon olmamalıydı. İyi ki kurtulduk.:D

Nisa'cığımın dediği gibi psikoloji düzelir ama karakter düzelmez. Karakteri düzgün olmayanı halk yolladı.:oley:
3 ay boyunca yatan birisi performans sıralamasında birinci sıraya yükselemez :A adam performans olarak yarışmayı birinci sırada tamamladığına göre 3 ay boyunca yatmamış demek ki :A boş yorumlar yapmayın :A

• Olmamış
Reactions: cehennet