TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
3 ay boyunca yatan birisi performans sıralamasında birinci sıraya yükselemez :A adam performans olarak yarışmayı birinci sırada tamamladığına göre 3 ay boyunca yatmamış demek ki :A boş yorumlar yapmayın :A
Adem'den sonraki en çok galibiyeti olan listede ikinci sırada :A Yani adam Survivor tarihine geçti :A

• Beğendim
Reactions: eskici

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Adem'den sonraki en çok galibiyeti olan listede ikinci sırada :A Yani adam Survivor tarihine geçti :A

Sayın Gs'li dostum... Şimdi performansı, SMS'i falan bir kenara bırakarak bir soru sormak istiyorum... Neden desteklediğiniz her isim bu yarışmaya veda ediyor? :A @MasacRE @Bully

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Sayın Gs'li dostum... Şimdi performansı, SMS'i falan bir kenara bırakarak bir soru sormak istiyorum... Neden desteklediğiniz her isim bu yarışmaya veda ediyor? :A @MasacRE @Bully
Her çiçekten bal alıyoruz...çiçek kuruyor :D :D :D
Sizde zamanında ne salavat zincirleri ne saadet zincirleri oluştrdunuz beee Enescimmmmmm :D :D :D :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu yorumumda bahsetmişim ikisinden de. Üçünün arasından şampiyon olma ihtimali en yüksek isim Barış olduğu için ve finali kesin göreceğini düşündüğüm için ona dem vurdum. Yoksa diğer ikisi de dahil bu genellemeye.

Berkan’ı ne kadar sevmesem de objektif bakacak olursam dörtlüyü hak ediyor. Berkan - Cemal - Sercan, bu üçünden biri şampiyon olmalıydı...

Bahsettiğin yorumunu görmemişim, kusura bakma. :D

Ben, Berkan - Cemal Can - Barış - Sercan veya Nisa finali olması gerektiğini düşünüyordum. Elif ve Yasin buralara kadar gelmeyi hak etmediler bence. Büyük SMS sistemi yerine haftalık SMS sistemi ile devam edilseydi bence ne Nisa geçen hafta elenirdi, ne de bu hafta Sercan. Son dört öncesi Nisa, Sercan, Berkan üçlüsünden birisi giderdi muhtemelen. Yasin'in kalmasının tek sebebi büyük SMS'in hemen öncesinde sergilediği tavır. Sercan'ın gitmesinin sebebi ise hem performansının hem de diğer yarışmacılara davranış şeklinin büyük SMS öncesi bu kadar olumlu olmamasıydı ama bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Sistem bu, elden eleştirmekten başka bir şey gelmiyor...

• Beğendim
Reactions: dreamy and 12.Adam