TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bugun benim doğum günüm
Hem sarhoşum hem yastayım
Bugün benim doğum günüm
Kelimeler büyüyor ağzımda
Bildiğim tüm hayatlar
Paramparça, paramparça
Paramparça, paramparça
Paramparça, paramparça
Paramparça, paramparça
Bir de sahiden doğum gününmüş ha. Bu kadar mı uyar bir parça bir insana bee :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bugun benim doğum günüm
Hem sarhoşum hem yastayım
Bugün benim doğum günüm
Kelimeler büyüyor ağzımda
Bildiğim tüm hayatlar
Paramparça, paramparça
Paramparça, paramparça
Paramparça, paramparça
Paramparça, paramparça

Konuna bu parçayı ekleme fikri, çıkmıyor aklımdan Kaan’ım...

• Güldürdün
Reactions: Bully

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Sercan'ın elenemesi kesinlikle sürpriz değil son oylamada yasin zaten geçmişti sercanı . Hiç bir zaman oylamada iyi değildi. Hatta ismi söylense Parviz yerine o eleniyordu ta ne zamanlar. Bu oylama sercan çoştuktan önce yapıldı bunu unutmayın. Parviz elenmese düzgün takip ederdim ancak o elenince izleseyim olmadı. Ezgi gibi birini birinci olması ne kadar saçma bir yarışma olduğunu gösteriyor. Ancak Berkanın almasını isterim adam performans tablosunda iyi ve egosuz samimi. Ama ne fayda millet Barış delisi o alacak belli. Millet boşuna izliyor. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Survivor tarihinin en rezil sezonu. Adam bir aydır dokunulmazlık kazanıyor ama yine de elendi. Bu adam boşuna mı kazandı o dokunulmazlıkları. Seneye 2010 sistemine dönerse program zevk verir.

Sercan adamları bir aydır şamar manyağı yaptı ama hala arkasından konuşabiliyorlar. :D Neyse birisi saçma sapan dizilerde yan rolü diğeri de kanalda bir program yapmayı garantiledi.
oylama sercanın şovundan önceydi. İzlemem rağmen net emindim Sercan'ın eleneceğinden. Sms tablosuna izlemesem de hep bakarım ve sosyal medyada gördükleirm bana yetiyor zaten. Parviz elenmese belki izlerdim bir şekilde

• Beğendim
Reactions: mesmeso

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,791
Puanı
710
Büyük SMS kadar saçma bir olay yok. Yasin’in elenmemesini de SMS günü Nisa ile aralarında geçen olaylara bağlıyorum. Oy toplamak için sanırım mağdur olmak gerekiyor. Eğer haftalık SMS şeklinde ilerlenseydi Sercan finali zorlardı.

Barış, Yasin ve Elif gibi isimler varken Sercio’nun elenmesi büyük fiyasko. :)
Dondurma reisi hiç sevmem ama genel tabloya bakmak lazım, Elif ve Yasin dururken Barış’ı eleştirmek büyük haksızlık bence.
Bu yorumumda bahsetmişim ikisinden de. Üçünün arasından şampiyon olma ihtimali en yüksek isim Barış olduğu için ve finali kesin göreceğini düşündüğüm için ona dem vurdum. Yoksa diğer ikisi de dahil bu genellemeye.

Berkan’ı ne kadar sevmesem de objektif bakacak olursam dörtlüyü hak ediyor. Berkan - Cemal - Sercan, bu üçünden biri şampiyon olmalıydı...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Adalet ve hak aramak hepinize lazım olacak!!
Ağlama kütük, bu performansı daha önce gösterseydi güle oynaya geçerdi burayı kel adamınız :A Sen de dahil herkes şu son haftalarda gösterdiği performanstan dolayı desteklediniz. Öncesinde kimsenin umurunda bile olmayan bir adamdı bu :A

• İlginç
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ağlama kütük, bu performansı daha önce gösterseydi güle oynaya geçerdi burayı kel adamınız :A Sen de dahil herkes şu son haftalarda gösterdiği performanstan dolayı desteklediniz. Öncesinde kimsenin umurunda bile olmayan bir adamdı bu :A
Her insan son yaptıklarıyla hatırlanır.. Benim gördüğüm Sercan Yıldırım bütün ergen fanlarının destekledikleri kişileri parkurda gömmüştür.. 5 dokunulmazlık alan adamın elenmesi üzmüştür..

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Her insan son yaptıklarıyla hatırlanır.. Benim gördüğüm Sercan Yıldırım bütün ergen fanlarının destekledikleri kişileri parkurda gömmüştür.. 5 dokunulmazlık alan adamın elenmesi üzmüştür..
Ee iş işten geçtikten sonra göstermeyecekti bu performansı işte o zaman :A O beğenmediğin insanların çoğu aylardır önündeydi Sercan'ın. Ha tabi bir de kendini halka sevdireceksin. Demek ki Sercan yaptıklarından dolayı bunu başaramamış. O yüzden milli iradeye saygı duy kütük :A

• Üzücü
Reactions: Maskeli Fedai

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Büyük SMS kadar saçma bir olay yok. Yasin’in elenmemesini de SMS günü Nisa ile aralarında geçen olaylara bağlıyorum. Oy toplamak için sanırım mağdur olmak gerekiyor. Eğer haftalık SMS şeklinde ilerlenseydi Sercan finali zorlardı.

Barış, Yasin ve Elif gibi isimler varken Sercio’nun elenmesi büyük fiyasko. :)
sanmıyorum yasin ardahanın elendiği oylamada sercanın önündeydi

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ee iş işten geçtikten sonra göstermeyecekti bu performansı işte o zaman :A O beğenmediğin insanların çoğu aylardır önündeydi Sercan'ın. Ha tabi bir de kendini halka sevdireceksin. Milli iradeye saygı duy kütük :A
Milli irade mi ahahahhahahaha..