TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
:A Dün söylemişim demi bugünde demem o yüzden uyarıya gerek yok dün ki vermediğim bilgiyi bugün niye söyleyeyim dimi bugün ne olur bilmiyorum ki dün Dimana bakmadım telegram grubumuz var orda dediler ama bu akşamki oyunun öğrendim gibi doğru çıkmasını çok istiyorum bakalım
Melekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk bariiiiiiiiiiiii spoiler içinde yazzzzzzzz :(

• Üzücü
Reactions: Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben spoi vermedim dün vermediğimi bugün niye vereyim delimiyim ben
Verdin verdin verdin verdin
inşallah doğru çıkar dediğin zaman Cemal Berkan veya Barış'ın kazandığını öğrenmiş oluyorsun. Sadece bunlar için inşallah doğru çıkar dersin. Gidipte Sercan kazanacağı için inşallah demezsin. Kabul et yine ve yeniden ifşa ettin:(
Bunu yazan tek kişide değilim. Kabul et Melek

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Verdin verdin verdin verdin
inşallah doğru çıkar dediğin zaman Cemal Berkan veya Barış'ın kazandığını öğrenmiş oluyorsun. Sadece bunlar için inşallah doğru çıkar dersin. Gidipte Sercan kazanacağı için inşallah demezsin. Kabul et yine ve yeniden ifşa ettin:(
Bunu yazan tek kişide değilim. Kabul et Melek

Akşam görürsün zeynep o zaman benden özür dilersiniz cemal için demem ben benim desteklediğim kişi barış cemal değil neyi ne için demişim akşam görürsün zeynep

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Akşam görürsün zeynep o zaman benden özür dilersiniz
Akşam neyi göreceğim melek? Senin yazdığın şey doğru çıksada çıkmasada özür dilemem ben. O cümlenden sonuçta neyi öğrendiğin belli. Bunun net sonuç olup olmaması önemli değil.
Hep aynı şeyleri yapıyorsun yeter.
Umarım bu kişi kazanır demek ayrı, öğrendim ve umarım kazanan doğrudur demek ayrı birşey.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Akşam neyi göreceğim melek? Senin yazdığın şey doğru çıksada çıkmasada özür dilemem ben. O cümlenden sonuçta neyi öğrendiğin belli. Bunun net sonuç olup olmaması önemli değil.
Hep aynı şeyleri yapıyorsun yeter.
Umarım bu kişi kazanır demek ayrı, öğrendim ve umarım kazanan doğrudur demek ayrı birşey.

Yanlış anladın ve belli değil yanlış çıkıcak dediğin anlatabildim mi uzatmayalım zeynep ben umarım istediğim olur demişim yani kendi isteğim bu anlamında dedim kesin değil bu kesin olsa demezdim zaten dün dememişim bugün niye diyeyim lütfen rica ediyorum kapatalım konuyu akşam anlarsın benim ne istediğimi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yanlış anladın ve belli değil yanlış çıkıcak dediğin anlatabildim mi uzatmayalım zeynep ben umarım istediğim olur demişim yani kendi isteğim bu anlamında dedim kesin değil bu kesin olsa demezdim zaten dün dememişim bugün niye diyeyim lütfen rica ediyorum kapatalım konuyu akşam anlarsın benim ne istediğimi
Bak ben senin cümleyi yazarken bile buzluyorum ama sen yinede belli ediyorsun
Neyse evet Melek, sen haklısın. Ben @eskici ve @The_Erinch kesinlikle yanlış anladık. Herzamanki gibi bizler yanlış anlıyoruz.
bu akşamki oyunun öğrendim gibi doğru çıkmasını çok istiyorum bakalım

Bu cümle gerçekten biz yanlış anlıyoruz.

Yahu bir sonucu söyleyip ama kesin değil demen hiç bir şey değiştirmez. Ben sana başta gayet normal alıntı yaparak Melek şöyle değiş dedim. Sonra görenler oldu artık. İsterse yanlış çıksın ama yinede öğrendiğini belli etme ifşası var.
Tebrikler yine başardın 👏

• Olmamış
  • Beğendim
Reactions: eskici and Angelica