TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,059
Puanı
1,060
Hayır o kısmı için atmadım zaten. “Her kötü yoruma cevabım canınız sağolsun demektir” cümlesi için paylaştım. :A Pamuk kalbini artık görün diye...

Abla burada yeterince eleştiriyorsun zaten Twitter kalsın bir zahmet. :A

:A Eleştiriyorum da ne diyorum Allah aşkına eleştiri yapanı görmemişsin galiba sen

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yoldaşınıza hakaret var.. @MasacRE @Sherlock
Bursaspor'lu Sercan'ı avatara koyduktan sonra bile o iki kaliteli adama "yoldaş" diyebilecek hadsizliği kendine yakıştırıyorsun demek seni yüzsüz herif... Gözümde hiç bu kadar küçülmemiştin. :(
Yoksa o kütükler beni şutlayıp yerime seni mi aldılar yanlarına.. @MasacRE @Sherlock

Evet, Hainli Fedai’yi şutladık... Ersin beyciğim yeni yoldaşımız oldu artık. :bhr: :A @MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Utku beyciğime bak, yok etmiş hain kütüğü. :A

Bu arada ben bu görsele reisimi ekleyemiyorum, yok yani elim gitmiyor... @Bully @dreamy

Ekli dosyayı görüntüle 88880
@Tolstoyevski şu görselden ortadakini sil (ceketli olan, o sms ile değil sakatlanıp gitti) Evrim'in yanınada Nisa eklermisin? :A sırasıyla elenenler :A hatta dur bana sana sonra başka bir liste vereceğim :A mavilerden elenenlerde var. Sırayla olmalı :A
@MasacRE @Bully @dreamy

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski şu görselden ortadakini sil (ceketli olan, o sms ile değil sakatlanıp gitti) Evrim'in yanınada Nisa eklermisin? :A sırasıyla elenenler :A hatta dur bana sana sonra başka bir liste vereceğim :A mavilerden elenenlerde var. Sırayla olmalı :A
@MasacRE @Bully @dreamy
Pek anlamadım detayları ama yazarsın listeyi :A ceketli olan demen kafamı karıştırdı şimdi anladım Ersin Korkut desene o kadar bilgisiz miyiz ÇGHB izledik zamanında :eek: :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE @Bully @dreamy
Pek anlamadım detayları ama yazarsın listeyi :A ceketli olan demen kafamı karıştırdı şimdi anladım Ersin Korkut desene o kadar bilgisiz miyiz ÇGHB izledik zamanında :eek: :A
Bu @Sherlock beyciğimin muhteşem sanatsal çalışmasına karşı bir darbe girişimidir...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@MasacRE @Bully @dreamy

Ersin gitmedi mi yani, nerede ve neden ben göremiyorum kendisini? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi