TV8 Survivor 2019 | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ekranların efsane yarışma programı “Survivor” yeni sezonuyla bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstleneceği, ikinci sunuculuğunu ise Murat Ceylan’ın yapacağı programda bu sezon Türkiye - Yunanistan konsepti uygulanacak.

“Survivor 2019” ilk bölümüyle bu akşam 20.00’de TV8’de!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
12-9 ilk oyun bizim, güzel başlangıç yaptık. Takım oyunu olduğu için kişileri çözemedim ama Kader gerise duruyor gibi :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and eskici

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yerim onun havasını :A @Yiğitt
Aşk olsun. :A Evde değilim, telefondan giriyorum forumu daha çözemeden. Bilgisayar olsaydı olaylara hakim olurdum şimdiye. Birkaç güne havam söner :F

Unuttum :A
Sonra yiyin birbirinizi :A

Sanki biz girmuyoruz foruma mobil olarak :A Bencede sönsün çünkü yeni sistemle baya şeyler görebiliyoruz bizde :A
yetkili olmanın en güzel yönü bana göre offline olanları görebilmekti mesela ama ziyaretçiler bile farkediyor kim forumda (profilden yazdım, kim kime beğeni attı, en son konuya kim yorum yaptı hepsi ip gibi diziliyor yeni haliyle :A )

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and eskici

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bugün izliyorum ama sonradan izleyemem büyük ihtimal. Acunn'dan takip ederim. :A Yarın için lanet olası Kütahya beni bekliyor. :A @MasacRE @Dosi @mrt-06 @xBUGRAx
ya sorma ya Avrupa yayını tam oyun izleriz dedik şuan başa sardı. Yarışmacıların aileleriyle vedası yayına girdi yine :F şimdi arada donan ip tv'den zar zor oyuna bakıyorum. Bende şimdilik meraktan izliyorum. @MasacRE @Yiğitt @eskici mobilden canlı açamıyorum yoksa burda yorum yazamam :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
ya sorma ya Avrupa yayını tam oyun izleriz dedik şuan başa sardı. Yarışmacıların aileleriyle vedası yayına girdi yine :F şimdi arada donan ip tv'den zar zor oyuna bakıyorum. Bende şimdilik meraktan izliyorum. @MasacRE @Yiğitt @eskici mobilden canlı açamıyorum yoksa burda yorum yazamam :F
Yarışmayı bilmiyor bunların hiçbiri :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi