TV8 Survivor 2019 | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Daha alışamadık, ben de oyundan sonra kapattım. Yunan olayı beni heyecanlandırmıştı ama beğenmedim bu şekilde, Yunanların konuşması falan çok itici. Alt yazı okumak da sıktı beni. Kaoslar falan başlasın da yükselişe geçeriz. :A

Dublaj yaptırır bu Acun kesin herkes şikayet etmiş. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aslında Survivor izlemektense yabancı dizi, film izlemek daha mantıklı geliyor. Her an izlemekten cayabilirim bu sezon, çok meyilliyim. :A @Dosi
Sen bırakırsan benide bırakmış bil :A :F Hiç zevk almıyorum izlerken üstelik avrupa yayını daha 4-3 mü ne :F Biraz sizi tek bırakmamak adına arada bakayım diyorum :A
Filmlere odaklandığımdan beri Tv bakmıyorum pek :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen bırakırsan benide bırakmış bil ?F Hiç zevk almıyorum izlerken üstelik avrupa yayını daha 4-3 mü ne :F Biraz sizi tek bırakmamak adına arada bakayım diyorum :A
Filmlere odaklandığımdan beri Tv bakmıyorum pek :A
Ay dur hemen kopmayalım, 2013 yılından beri her sezon sürekli izledim. Ondan önce 2012 ve 2011'de de yarım yarım izlemiştim. Efsaneden öyle kolay kopabilir miyim? :eek: Biraz daha devam, duruma göre karar veririz. Avrupa yayınınız düzelir yakında. :A

Bu arada bu sezon iki şampiyon çıkacakmış. :T:

? FOX benim için sadece tilki demek artık. :A
İşlemleri başlatıyorum yarından itibaren :bhr:

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ay dur hemen kopmayalım, 2013 yılından beri her sezon sürekli izledim. Ondan önce 2012 ve 2011'de de yarım yarım izlemiştim. Efsaneden öyle kolay kopabilir miyim? :eek: Biraz daha devam, duruma göre karar veririz. Avrupa yayınınız düzelir yakında. :A

Bu arada bu sezon iki şampiyon çıkacakmış. :T:

İşlemleri başlatıyorum yarından itibaren :bhr:
Yarışmacılar azalsın ozaman konsantre olabilirim anca. Avrupa yayını her sene böyleydi zaten :A Ben ertesi gün internetten bakayım kazandığımız oyunları :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yarışmacılar azalsın ozaman konsantre olabilirim anca. Avrupa yayını her sene böyleydi zaten :A Ben ertesi gün internetten bakayım kazandığımız oyunları :A
Herkes laf ediyor Survivor'a, keşke Ünlüler - Gönüllüler olsaydı diyorlar. Cidden sıkılıyorum ben izlerken çünkü Yunan yarışmacılar beni hiç ilgilendirmiyor, onların sahneleri beni bayıyor. Hızlı hızlı konuşmaları ve alt yazısı da cabası... Her sezon Survivor dibi görüyor, ah o eski günler. 2013 Survivor bir daha çekilsin. :(

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Herkes laf ediyor Survivor'a, keşke Ünlüler - Gönüllüler olsaydı diyorlar. Cidden sıkılıyorum ben izlerken çünkü Yunan yarışmacılar beni hiç ilgilendirmiyor, onların sahneleri beni bayıyor. Hızlı hızlı konuşmaları ve alt yazısı da cabası... Her sezon Survivor dibi görüyor, ah o eski günler. 2013 Survivor bir daha çekilsin. :(
Geçen seneki çok iyi olabilirdi ama Cumali tüm dengeleri bozdu artı all star gibi güçlü bir takımı güçlerini bilmedikleri gönüllülere rakip etmek baştan ofsayttı.
Aslında Yunanlılar ve Türklerin yarışmaları güzel olabilir ama gidip hep sporcu kişileri seçmesi heyecanı yok ediyor. Dediğin gibi ünlüler gönüllüler olarak devam edip arada yunanlarla karşlaşmalar yaptırılabilirdi geçen sene gibi.
Artık izleyici sıkıldı hep aynı tarz yarışmadan. Bu yüzden eskisi gibi sarmıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye'de bu örneği gördük. Ben Türkiye'den önce bizim burdaki Survivor'u izlerdim ama ismi Robinson'du ve 3 ay sürerdi tek hafta sonları yayınlanıp. Türkler nasıl dizilerin suyunu çıkarıyorsa, Acun'da yarışmalarında bunu yapıyor. Haftanın 6-7 günü aynı tarz çekilmiyor bir süre sonra :D Benim hiç ilgimi çekmiyor. Bizim günler uzuyor ve havalar ısınınca sizin saatle daha 11 de dışarda olmuş olacaz. Oyüzden her türlü bu sene çok az bakarım yarışmaya :D

Vay be ne çok yazdım :F

• Güldürdün

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Günaydın. :love1:

lqq0Qr.png

• Sinir Bozucu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçen seneki çok iyi olabilirdi ama Cumali tüm dengeleri bozdu artı all star gibi güçlü bir takımı güçlerini bilmedikleri gönüllülere rakip etmek baştan ofsayttı.
Aslında Yunanlılar ve Türklerin yarışmaları güzel olabilir ama gidip hep sporcu kişileri seçmesi heyecanı yok ediyor. Dediğin gibi ünlüler gönüllüler olarak devam edip arada yunanlarla karşlaşmalar yaptırılabilirdi geçen sene gibi.
Artık izleyici sıkıldı hep aynı tarz yarışmadan. Bu yüzden eskisi gibi sarmıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye'de bu örneği gördük. Ben Türkiye'den önce bizim burdaki Survivor'u izlerdim ama ismi Robinson'du ve 3 ay sürerdi tek hafta sonları yayınlanıp. Türkler nasıl dizilerin suyunu çıkarıyorsa, Acun'da yarışmalarında bunu yapıyor. Haftanın 6-7 günü aynı tarz çekilmiyor bir süre sonra :D Benim hiç ilgimi çekmiyor. Bizim günler uzuyor ve havalar ısınınca sizin saatle daha 11 de dışarda olmuş olacaz. Oyüzden her türlü bu sene çok az bakarım yarışmaya :D

Vay be ne çok yazdım :F
Her yıl değişik tipler geldiği için tadı farklı oluyordu, bu yıl da öyle olurdu ama Yunanlar her şeyi bozdu. :T: Bu yıl kanalın 2 gününde diziler var. 7 güne çıkamaz. :A Ben duruma göre devam edeceğim ya da bırakacağım, kaç yıllık geleneği yıkmak da istemiyorum hemencecik...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Her yıl değişik tipler geldiği için tadı farklı oluyordu, bu yıl da öyle olurdu ama Yunanlar her şeyi bozdu. :T: Bu yıl kanalın 2 gününde diziler var. 7 güne çıkamaz. :A Ben duruma göre devam edeceğim ya da bırakacağım, kaç yıllık geleneği yıkmak da istemiyorum hemencecik...
işte şu sadık olma huyumuzdan dolayı hemencik vazgeçemiyoruz :A gurur yapıyoruz bir nevi :F

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu yıl meyilim var, hatırlarsın geçen yıl bitince de seneye izlemem belki diyordum. Format da kötü çıkınca fikrime yanaştım iyice. :A
Bende senden farksız değildim hatirlarsan :A Bu arada dağ gibi bildirim birikmis. Iyice başım dönüyor yeni halinde :F Artık geç dönüşler olacak bildirimlere mecburi :A