TV8 Survivor 2019 | Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu sezon kaostan da ümitli değilim ben olursa karşı grupla olur ben öyle kaostan zevk almıyorum. :A
Yok be bu tiplerinde hepsi birbirini yemeye müsait, sadece biraz oyun kaybetmeleri lazım o kadar :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: dreamy

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şuanki çocuklarla iyi oluyor ama gece 1 film daha izleyecem. 4 film olacak :eek: biri beni durdursun :F Hem gezdim tozdum hemde filmden eksik kalmadım :F @Sherlock (inşallah gece ağır bir filme denk gelmem :A )
Tamam abartma sen de biraz yavaş git :A
Ana herif daha ilk oyununda sakatlandı ya la :eek:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Manyakça izliyorum farkındayim :A
Ya evet sakatlandı. Diğeri kıl payı kaçırdi :T:
Seda harika herzamanki gibi

Tüh kaybettik :T:
Seda iyi evet, şimdilik Sema gibi bir manyaklığını da görmedim ama daha çok erken :A

Kaybettik :T: Hep @dreamy ve @Yiğitt in yüzünden oldu işte izlemezlerse böyle olur :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sanki ben izledim diye kaybettiler? :A Ay ben bu heyecanlara gelemiyorum. bir daha tekrara baksam daha iyi :A
Yok önceden de kaybediyorduk zaten, yeterli sinerjiyi oluşturamadık :A Sende o potansiyeli gördüm zaten, şu film olayları bitince tekrar tam geri dönüş yapacak gibisin :A @dreamy ile @Yiğitt için biraz daha uğraşmam gerekecek gibi ama :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Seda iyi evet, şimdilik Sema gibi bir manyaklığını da görmedim ama daha çok erken :A

Kaybettik :T: Hep @dreamy ve @Yiğitt in yüzünden oldu işte izlemezlerse böyle olur :A
Biz izlemesek de kalbimiz orada dua ettik içimizden ? @Yiğitt
Sanki ben izledim diye kaybettiler? :A Ay ben bu heyecanlara gelemiyorum. bir daha tekrara baksam daha iyi :A
Kaos başlar, bu hafta Büşra gider gibi. :A Her an dönüş yapabilirim kaos başlarsa :bhr: