Survivor 2018 - Ödül Oyunundan ve Adadan İlk Fragman!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Söylemek istediğim yanılmıyorsam gönüllülerdeki kızların sayısı daha fazla ve kız geçmez herhalde karşı tarafa ama ünlülerin kızları fazla güçlü.
Turabi karşıya geçebilir :D
En çok merak ettiğimde şu Acun'un istemeyerek kadroya aldığı kişinin performansı olacak. Erdi'den daha iyidir umarım :D
Karşıya geçecek kişi nasıl seçilecek ki acaba?

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ecem'i bilmem de geçen survivorda gönüllüler takımında tombiş bir kız vardı, ilk tanıtımda gördüğümde demiştim ilk bu elenir ne işi var bunun survivorda diye ve ilk başta gitmişti gerçekten :A Aslında iyi de yarışmıştı ama manyak bir tipti Duygu gibi o yüzden hemen şutladı takım arkadaşları :A @Dosi bu da böyle bir anımdır işte yine bir hava atayım dedim :A
Turabi geçiyor karşı takıma :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Söylemek istediğim yanılmıyorsam gönüllülerdeki kızların sayısı daha fazla ve kız geçmez herhalde karşı tarafa ama ünlülerin kızları fazla güçlü.
Turabi karşıya geçebilir :D
En çok merak ettiğimde şu Acun'un istemeyerek kadroya aldığı kişinin performansı olacak. Erdi'den daha iyidir umarım :D

Inandım :A
Onu buraya yazmıştım şimdi arşivi tarattırmayın bana :A Gerçekten inanıyorsun değil mi :bhr:

Turabi geçiyor karşı takıma :A
Ben ne diyorum sen ne diyorsun :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Konumuz Ecem'di sen Ecem'i bilmem dedin ben de konuyu değiştirdim ne yapayım :A :F

Oyun başlamadan geçilir ve Hakan Ile Turabi arasında kavga olur diye belki (burayı attım ama önceden belirlenmiştir)
Daha önceki All starda da en başta biri karşıya geçmişti sanki, Hakandı galiba. Oylama ile olmuştu diye hatırlıyorum yine öyle olur muhtemelen.

Eskici ne şekilde geçecek Turabi açıklamanı da yap :A

evet inandım :A
Ekli dosyayı görüntüle 58427
@Tolstoyevski @Arslan Bey peki buraya İsmail abiyi katabiliyormuyuz? izininiz varmı? :)
O zaman sana Yavuz ile cevap vereyim :A Demek bana inanmıyorsun ha çok ayıp
tumblr_marvhxq1V61r9lky2o1_r1_500.gif

search

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Daha önceki All starda da en başta biri karşıya geçmişti sanki, Hakandı galiba. Oylama ile olmuştu diye hatırlıyorum yine öyle olur muhtemelen.

Eskici ne şekilde geçecek Turabi açıklamanı da yap :A
Oylama ile olsa konsey olurdu ama Acun hemen burada geçecek diyor yani kendisi seçmiş kimin karşıya geçeceğini :A Turabiyi karşıya geçirecek bahanesi de Turabi iki sene üst üste gönüllüler takımında yarışıp şampiyon olduğu için onun yine gönüllüler takımında yarışmasına karar verdik olacak :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oylama ile olsa konsey olurdu ama Acun hemen burada geçecek diyor yani kendisi seçmiş kimin karşıya geçeceğini :A Turabiyi karşıya geçirecek bahanesi de Turabi iki sene üst üste gönüllüler takımında yarışıp şampiyon olduğu için onun yine gönüllüler takımında yarışmasına karar verdik olacak :A :A
Patron benim ben ne dersem o olur sizin söz hakkınız yok diyecek yani :A

O değil de nasıl bir araçla gelecek acaba, her sene işi büyütüyor adam geçen sene kamyonla mı ne gelmişti bu sene helikopterden aşağısı kesmez artık :A @Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Patron benim ben ne dersem o olur sizin söz hakkınız yok diyecek yani :A

O değil de nasıl bir araçla gelecek acaba, her sene işi büyütüyor adam geçen sene kamyonla mı ne gelmişti bu sene helikopterden aşağısı kesmez artık :A @Dosi
Helikopter basite kaçar. Özel jet tarzı birşeyle gelmeli :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Birisi için pist, diğeri için demiryolu lazım, o kadar da masrafa sokmayın adamı helikopter iyidir :A Bir iniş alanı ayarlanır olur biter :A
Yine araba tarzı en havalısı olur. Fiyakalı bir taşıt bulur :A Helikopter çok havalı göstermez bence :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Birisi için pist, diğeri için demiryolu lazım, o kadar da masrafa sokmayın adamı helikopter iyidir :A Bir iniş alanı ayarlanır olur biter :A
Her sene çıtayı yükseltiyor bunları da yapması lazım artık :A
Genel yorum konusu yarın açılacak di mi? :A Sağlam hit alacak, yarın tam 18'de yarış var. :A @Yiğitt @eskici @MasacRE- @Çiğdem- @Arslan Bey @Sherlock
Genel yorum konusu açmak için yönetici olmaya gerek var mıydı :A