Survivor 2018 - Ödül Oyunundan ve Adadan İlk Fragman!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şeymanın spor hocası değil mi bu Damla :A

Ne cekememezliği:F:F:F:F:F:F Karısının plates hocasımıymış neymiş. Geçen sene sigara içtiği halde elemesi gerekirken yarişmada kaldı. Bi de utanmadan bu sene tekrar katmışlar:F

Hani birlikte kötüleceyecektik? Bak fıstık gibi kötülenecek eleman var Damla :F:F Yarın izbandut Damlayı kötüleyelim.Hem senin izleyecek bişeyin yok:A

Ee madem Şeyma'dan torpilli yarışmayı niye kazanmadı yarı finale kadar gelmişken? Geçin bunları geçin :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne cekememezliği:F:F:F:F:F:F Karısının plates hocasımıymış neymiş. Geçen sene sigara içtiği halde elemesi gerekirken yarişmada kaldı. Bi de utanmadan bu sene tekrar katmışlar:F

Hani birlikte kötüleceyecektik? Bak fıstık gibi kötülenecek eleman var Damla :F:F Yarın izbandut Damlayı kötüleyelim.Hem senin izleyecek bişeyin yok:A
Bu kütük @MasacRE- de hemen ecünnünün yanına sokulmuş ecünnü cehennemde yanarkan kazan odunu olur @MasacRE- :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Ee madem Şeyma'dan torpilli yarışmayı niye kazanmadı yarı finale kadar gelmişken? Geçin bunları geçin :A
Halk tarafından sevilmiyordu ondan. Acun sanki sosyal medyayı takip etmiyor :F Acunun 7/24 saatlik programını izledim. O yuzden o ve programlarının kurgusunu çok iyii biliyorum. Böyle soruyu en son bana @beyazsoy sormuştu:F Nerde acaba:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Haklısın Hande Yener'e tapan bir insandan Damla'yı sevmesi beklenmez zaten :A Survivorda kimi seviyorsun sen bakayım müthiş karakter anlayışında kim varmış :A
Handeyi ne katıyorsun acaba:F Handeyi ben yakından takip ettiğim için az çok tanıyorum. Sanki sen tanıyorsun:A Tanımıyı geçtim sanki ekranlara çıkıyor.

Ünlülerden kimseyi sevmiyorum :X Hepsi kurgunun parçası. Belki gönüllülerden tutarım birini bilmiyorum.

Halk tarafından sevilmiyorsa Semih'i nasıl eledi peki :A
Semih utopyayı kaybetti:X Vaadle geldi yani. Seyirciyi topladı ekrana:X Tuncay nerde? Semih nerde?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Handeyi ne katıyorsun acaba:F Handeyi ben yakından takip ettiğim için az çok tanıyorum. Sanki sen tanıyorsun:A Tanımıyı geçtim sanki ekranlara çıkıyor.

Ünlülerden kimseyi sevmiyorum :X Hepsi kurgunun parçası. Belki i gönüllülerden tutarım birini bilmiyorum.
Nasıl bir tip olduğunu bilecek kadar tanıyorum gerisi önemli değil :A Survivorda kimi sevdiğini bilmediğimden onu kattım ne yapayım. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Nasıl bir tip olduğunu bilecek kadar tanıyorum gerisi önemli değil :A Survivorda kimi sevdiğini bilmediğimden onu kattım ne yapayım. :A
Bak gene lafa daldım hazır aklıma gelmişken hemen söylim. Semihin parmaği kırıldı ekranda kaç bölüm gösterilmedi ve elendi. Damlanın dizi mi ne bişey olmuştu elenmedi kız kaç hafta konforlu yaşadı:F

Senin Handeyi tanıman benim seni tanımam gibi bişeydir:F

Neyse ben diziyi izlemeye, yarın tartişcaz bol bol:A @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bak gene lafa daldım hazır aklıma gelmişken hemen söylim. Semihin parmaği kırıldı ekranda kaç bölüm gösterilmedi ve elendi. Damlanın dizi mi ne bişey olmuştu elenmedi kız kaç hafta konforlu yaşadı:F

Senin Handeyi tanıman benim seni tanımam gibi bişeydir:F
La Anıl bütün survivoru kırık bacakla geçirdi ne var bunda :A

O kadar da uzun boylu değil yarı finale kadar çıkardı Acun işte daha ne olsun :A :A
Çeyrek finalde Semih'i geçmesini sağlayan Acun yarı finalde de Atakan'ı geçirir ödülü kazandırırdı Damla'ya öyle bir şey olsaydı. Şampiyon olamadıktan sonra ha yarı finale gelmişsin ha yarışmanın ortasınds elenmişsin.

Son düzenleme:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,471
Puanı
1,061
Son 1 saattir FF sohbeti

Masacre: Bu Damla
58a6c82ff0dc1e0df422cdd0.jpg
Xemrexx: Kızz Çiğdem İstanbulla Gelin de ne izlenmiş a :F:F
Masacre: Evet ama Bu Damla
Forumdash: Hande hala çıkarmadı şu klibi:
Masacre: Evet haklısın bu arada bu da Damla :bhr:
Atalarımız: Damlaya damlaya göl olur
Masacre: Evet bu da o son Damla :bhr:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Çeyrek finalde Semih'i geçmesini sağlayan Acun yarı finalde de Atakan'ı geçirir ödülü kazandırırdı Damla'ya öyle bir şey olsaydı. Şampiyon olamadıktan sonra ha yarı finale gelmişsin ha yarışmanın ortasınds elenmişsin.
Ne alaka kız 3.oldu işte daha ne olsun hem Atakan'ı da geçmesine kimseyi inandıramazdı Acun :A ayrıca ben Damla Semih'i Acun sayesinde eledi demedim ki sadece torpilden dolayı yarışma boyunca Damla'yı iyi parlattı o kadar :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Son 1 saattir FF sohbeti

Masacre: Bu Damla
Xemrexx: Kızz Çiğdem İstanbulla Gelin de ne izlenmiş a :F:F
Masacre: Evet ama Bu Damla
Forumdash: Hande hala çıkarmadı şu klibi:
Masacre: Evet haklısın bu arada bu da Damla :bhr:
Atalarımız: Damlaya damlaya göl olur
Masacre: Evet bu da o son Damla :bhr:
Ne attın bee :A Çiğdem ile dosiye gösterdim ben resmini :A

Ne alaka kız 3.oldu işte daha ne olsun hem Atakan'ı da geçmesine kimseyi inandıramazdı Acun :A ayrıca ben Damla Semih'i Acun sayesinde eledi demedim ki sadece torpilden dolayı yarışma boyunca Damla'yı iyi parlattı o kadar :A
Yahu Damla Nagihan'dan sonraki en başarılı kadın değil miydi Allah aşkına elini vicdanına koyup da söyle :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

Anılın hayranları da çoktu unutma gelecek smsleri :F:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Hayır, gerekmiyor, zamanında açman yeterli :A
Her sene çıtayı yükseltiyor bunları da yapması lazım artık :A

Genel yorum konusu açmak için yönetici olmaya gerek var mıydı :A
Tabi ki yönetici olmaya gerek var, yorum konuları yönetici dışında kabul edilmiyor. :A

Zaten artık bölüm bölüm açıyoruz konuları, genel yorum konusuna pek.gerek görmüyorum ben. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,471
Puanı
1,061
Tabi ki yönetici olmaya gerek var, yorum konuları yönetici dışında kabul edilmiyor. :A

Zaten artık bölüm bölüm açıyoruz konuları, genel yorum konusuna pek.gerek görmüyorum ben. :D
(PC başında konu için bekliyor.:A)
Yukaridaki kısım gerçek mi ya? :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
(PC başında konu için bekliyor.:A)
Yukaridaki kısım gerçek mi ya? :A
Tabi ki gerçek. Mesela 1-2 yıl önce bir maç yorum konusu açıldı. Önce Polat açtı, ardından sürgünüm. Ama yöneticilerin kabul ediliyor diye yönetim olarak Polat'ın konusunu silip sürgünümün konusunu bırakmıştık. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,471
Puanı
1,061
Tabi ki gerçek. Mesela 1-2 yıl önce bir maç yorum konusu açıldı. Önce Polat açtı, ardından sürgünüm. Ama yöneticilerin kabul ediliyor diye yönetim olarak Polat'ın konusunu silip sürgünümün konusunu bırakmıştık. :D
Oha Polat buna nasil tepki verdi :F