Survivor 2018 - Ödül Oyunundan ve Adadan İlk Fragman!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Ben de çok üzülmüştüm Survivoru en severek izlediğim yıldı ondan sonra pek inancım kalmadı bir sonraki sene de Turabi şampiyon olunca ciddiye almayı tamamen bıraktım öylesine izlemeye başladım :A
2013'ten sonra söndü benim de, o yıl doya doya izledim yine de. :Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
2013'ten sonra söndü benim de, o yıl doya doya izledim yine de. :Z
Aynen öyle o sene Duygu Hilmicemi destekliyor diye ben de onu desteklemiştim şampiyon olunca Duygu şampiyon olmuş gibi sevinmiştim ama All Star'da büyük ihanet etti Duyguya terbiyesiz herif :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Aynen öyle o sene Duygu Hilmicemi destekliyor diye ben de onu desteklemiştim şampiyon olunca Duygu şampiyon olmuş gibi sevinmiştim ama All Star'da büyük ihanet etti Duyguya terbiyesiz herif :A
Aynen, Hilmi'den nefret etmiştim o yıl. :( All Star da güzeldi ama, bir ara Turabi saltanatlığını ilan edince Hasan birinci olmuştu. Herkes sevinmişti, Dünyada TT olmuştu. Begüm kurtulmuştu öylece, ne günlerdi beee. :bhr: :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aynen, Hilmi'den nefret etmiştim o yıl. :( All Star da güzeldi ama, bir ara Turabi saltanatlığını ilan edince Hasan birinci olmuştu. Herkes sevinmişti, Dünyada TT olmuştu. Begüm kurtulmuştu öylece, ne günlerdi beee. :bhr: :A
Bakalım bu sene Turabi yine saltanat ilan edebilecek mi :A bence biraz zor dövüşüyüm diye artistlik yapıyordu ama şimdi takımında gerçek bir dövüşçü Adem var döver Turabiyi :A :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Nagihan mı? :eek: Turabi beni kıskanıyorsuuuunnnnnnn :A
İkisinin aynı kafada olduklarını düşünüyorum :A ayrıca Nagihan Turabiye yanaşmazsa ben de bir şey bilmiyorum ilk senesinde Atakana yanaşıyordu şimdi de buna yanaşır tabi ondan yüz bulamazsa başkalarına yanaşır :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir önceki Survivorla All Star'ı bir tutma Hilmi All Star'da rezildi hem o hafta Duygu için önemli Hilmi için önemsiz bir haftaydı yani geçmesi imkansız ayrıca Hilmicemin şampiyonluğunda Duygunun payının büyüklüğünü de unutmayalım :A

Bir önceki Survivorla All Star'ı bir tutma Hilmi All Star'da rezildi hem o hafta Duygu için önemli Hilmi için önemsiz bir haftaydı yani geçmesi imkansız ayrıca Hilmicemin şampiyonluğunda Duygunun payının büyüklüğünü de unutmayalım :A

Ah ah konuş reisssss...

2013'te o kadar destek çıktık, haksızlığa karşı sesini en çok çıkarandı. O nedenle fazla da kaldı, itici Dağhan o hafta sembolü almasaydı yarı finali görürdü. :( İtici Irmak 2013'ün kadın şampiyonu oldu, gülerim yani bir tarafımla. :T:
O iş öyle olmadı yalnız :A Smsler başta veriliyordu zaten. Konseyden Duygu'nun ismi çıkmıştı, Hilmi de Turabi'den onu karşısına çıkartmasını istemişti. Çok da güzel olmuştu en baştan kurtulmuştuk Duygu gereksizinden :Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
O iş öyle olmadı yalnız :A Smsler başta veriliyordu zaten. Konseyden Duygu'nun ismi çıkmıştı, Hilmi de Turabi'den onu karşısına çıkartmasını istemişti. Çok da güzel olmuştu en baştan kurtulmuştuk Duygu gereksizinden :Z
Tamam sonuçta Duygunun isminin yazılacağını herkes tahmin ediyordu ama Hilminin böyle bir şey yapacağını kimse tahmin etmiyordu gerçi Hilmi bunu yaptıktan sonra SMS olsaydı Duygu Hilmiye fark atardı SMSte :A ayrıca Duyguya gereksiz dediğin için kınıyorum seni :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tamam sonuçta Duygunun isminin yazılacağını herkes tahmin ediyordu ama Hilminin böyle bir şey yapacağını kimse tahmin etmiyordu gerçi Hilmi bunu yaptıktan sonra SMS olsaydı Duygu Hilmiye fark atardı SMSte :A ayrıca Duyguya gereksiz dediğin için kınıyorum seni :A
Yahu en baştan oylar atıldı işte herkes sevdiği kişiye oyunu verdi 1. yapabilmek için Turabi 1. Hilmi 2. çıktı elenmekle ne alakası var :D

Survivorda en nefret ettiğim adam Turabi ise en nefret ettiğim kadın da Duygudur bu arada :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yahu en baştan oylar atıldı işte herkes sevdiği kişiye oyunu verdi 1. yapabilmek için Turabi 1. Hilmi 2. çıktı elenmekle ne alakası var :D

Survivorda en nefret ettiğim adam Turabi ise en nefret ettiğim kadın da Duygudur bu arada :A
Laflara bak laflara ben de seni kaliteli bir Survivor izleyicisi sanardım :A :A
Bu arada bugün sana iyi olmamış attım umarım @Dosi yi geçmişsindir :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Laflara bak laflara ben de seni kaliteli bir Survivor izleyicisi sanardım :A :A
Bu arada bugün sana iyi olmamış attım umarım @Dosi yi geçmişsindir :A
Sen de beni hayal kırıklığına uğrattın, Duygu gibi bir manyağı sevmek hiç yakışmadı sana :A
Geçtim geçtim ben de tam onu diyordum dosiye :A Leyla ile Mecnun 7 yaşında konusuna gel :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sen de beni hayal kırıklığına uğrattın, Duygu gibi bir manyağı sevmek hiç yakışmadı sana :A
Geçtim geçtim ben de tam onu diyordum dosiye :A Leyla ile Mecnun 7 yaşında konusuna gel :A
Evet gördüm sana faydam olduysa ne mutlu bana ama sana kızgınım hala güldüğüme bakma :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ecem 2.haftadan elenir diyorum ben @Dosi :A :F
Ecem'i bilmem de geçen survivorda gönüllüler takımında tombiş bir kız vardı, ilk tanıtımda gördüğümde demiştim ilk bu elenir ne işi var bunun survivorda diye ve ilk başta gitmişti gerçekten :A Aslında iyi de yarışmıştı ama manyak bir tipti Duygu gibi o yüzden hemen şutladı takım arkadaşları :A @Dosi bu da böyle bir anımdır işte yine bir hava atayım dedim :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Dosi evet arkadaşlar lim sayfasından kovulduk, survivor ile ilgili söylemek istediğiniz bir şey varsa buradan devam edelim :A
Söylemek istediğim yanılmıyorsam gönüllülerdeki kızların sayısı daha fazla ve kız geçmez herhalde karşı tarafa ama ünlülerin kızları fazla güçlü.
Turabi karşıya geçebilir :D
En çok merak ettiğimde şu Acun'un istemeyerek kadroya aldığı kişinin performansı olacak. Erdi'den daha iyidir umarım :D

Ecem'i bilmem de geçen survivorda gönüllüler takımında tombiş bir kız vardı, ilk tanıtımda gördüğümde demiştim ilk bu elenir ne işi var bunun survivorda diye ve ilk başta gitmişti gerçekten :A Aslında iyi de yarışmıştı ama manyak bir tipti Duygu gibi o yüzden hemen şutladı takım arkadaşları :A @Dosi bu da böyle bir anımdır işte yine bir hava atayım dedim :A
Inandım :A