Survivor 2017 - 6. Bölüm Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
oscar yaklaşınca bende yarışmalardan el etek çekmeye karar verdim birde biriken diziler var tabiki
Baya şey birikti bayaa. 3 finalim kaldı onlar bitsin 3 hafta boşluğum var. Toptan dizi film anime üçgenine girişeceğim bakalım neleri aradan çıkarabileceğiz.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
@Doğu nun oyu lazım sana o karpuz kafalıda karnıyarık izleyenlere sempatiyle bakıyor başka türlü desteğini alman mümkün değil

daha ikiyi bile sağlama alamamışsın senin işin yaş
O eskidendi Son 5-6 ayda çoğu alışkanlıklarımdan feragat ettim Hepsinden değil tabi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Doğu nun oyu lazım sana o karpuz kafalıda karnıyarık izleyenlere sempatiyle bakıyor başka türlü desteğini alman mümkün değil

daha ikiyi bile sağlama alamamışsın senin işin yaş

Sizin bu sıvaya güven olmaz yine en sağlam Papuç sensin.s.s
Bu gece de bozamadım grubu. Acunu bile mazur görüyorsanız geriye tek ihtimal kaldı oda @MasacRE- 'nin külotlu çoraplı fotosunu paylaşmak

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Survivor da sıvamaya müsait bir platform ama Bak konusu da burada gelin @destere @Doğu burada sıvayalım güzel güzel

@sokak sanati sen gelme sana yer yok burada.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
O eskidendi Son 5-6 ayda çoğu alışkanlıklarımdan feragat ettim Hepsinden değil tabi
değişimi yansıtman lazım bir bakalım neler değişmiş önümüzdeki ay seni mercek altına alıcaz sıva gurubunda kalman bu değişimi başarıyla atlatmana bağlı

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Survivor da sıvamaya müsait bir platform ama Bak konusu da burada gelin @destere @Doğu burada sıvayalım güzel güzel

@sokak sanati sen gelme sana yer yok burada.
Beni sal ben izlemem sadece forumda sıvarım o olur yani. En son 4 yıl öncekini izlemiştim 1 2 bölüm tahammül edebilmiştim sonra daha da bakmadım.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
değişimi yansıtman lazım bir bakalım neler değişmiş önümüzdeki ay seni mercek altına alıcaz sıva gurubunda kalman bu değişimi başarıyla atlatmana bağlı
Her türlü teste tâbi tutabilirsiniz ruhen, bedenen hazır ve nazırım

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Beni sal ben izlemem sadece forumda sıvarım o olur yani. En son 4 yıl öncekini izlemiştim 1 2 bölüm tahammül edebilmiştim sonra daha da bakmadım.

sunucusuna kılım o yüzden balık baştan kokar misali baştaki bozuksa devamı çekilmiyor

Tamam la size izleyin diyen yok zaten, sadece beni izlediğim için dışlamayın yeter Ben size bu konuda sıvayabiliriz dedim sadece

Sizden rahatsızım Özellikle @MEnes ve senden

Ne oldu la niye rahatsızsın bizden

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
La ben rahatsız olacak bir şey mi yapmışım. Özümüz sözümüz birdir bizim değişmez.
Enteresan zevkleriniz var Tenise olan merakınız ve uzun metrajlı yerli dizilere olan ilginiz bende şüphe uyandırıyor @destere sen nasıl yorumluyorsun üstad bu iki sıvacının içinde bol bol yuvarlağın olduğu etkinliklere merak salmasına ?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tamam la size izleyin diyen yok zaten, sadece beni izlediğim için dışlamayın yeter Ben size bu konuda sıvayabiliriz dedim sadece

Ne oldu la niye rahatsızsın bizden
Yok izlersen dışlamasam bile bu konudan sürekli bahsederek sana sararım bilmiş ol. Survivor izleyene bakış açım değişmeyecek.

Tenis sporuna olan zevkimi sorgulamana müsaade etmiyorum kat i surette reddediyorum. Kendisi muazzam ve muntazam bir spordur. Diziler konusuna ise girmeyelim çıkamayız.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

şöyle bir durum sözkonusu şimdi @MasacRE- nin kötü yola düştüğü kesin onu gittiği yoldan geri getirsin diye @MEnes i peşine saldık ? ama salmaz olaydık getirecek kişide gidiyor aynı yoldan? yani hatayı birini kurtarmak isterken yaptık oysa bırak giden gitmiş niye peşine birini takıyorsunki bu yüzden artık onları geri çevirmeye ne ben ne sen gidelim bence bataklığı dibine kadar yaşasınlar elbet bir gün tövbe edip döneceklerdir onların yüzünden kendimi kaybetmek isteiyorum

tenis sporunu bende severimde kadınlar oynamalı erkekler seyretmeli tenis ve voleybol o tür sporlardandır

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Biz @destere ile plaj voleyboluna merak saldık Çok çekişmeli maçlar oluyor seyir zevki açısından da harikulade Bu yaz Antalya dolaylarında bu alanda kendimizi geliştirmek adına dersler alacağız sizler de bize eşlik eder misiniz?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu da benim kötü alışkanlığım işte tutulduk bir kere Acun'a onsuz duramıyorum artık

@Doğu 2-3 tane yerli dizi izliyorum onun dışında yabancılara devam sanki 7-24 yerli dizi izliyormuşum gibi konuşma Asıl sen daha yeni yeni yabancı dizilerin kıymetini anlıyorsun Tenis de gayet zevkli bir spordur futbolda 22 tane yuvarlak topun peşinden koşuyor onu ayıla bayıla izliyorsun ama

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
La nasıl sanatı sanat için seviyorsak sporu da bireylere bakmadan sanat gözüyle bakarak spor olarak seviyoruz. Tenis izlemesi muazzam keyifli bir spordur. Yüksek seviyede insanüstü maçlara şahit olan biri olarak izlemekten vazgeçmeyeceğimi belirterek bu konudaki net fikirlerimi söyleyip noktalıyorum.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
sporun özüne iniyorlar plaj voleybolu diyip geçmemek lazım kumun vücutta oluşturduğu tomurcuklanmalar insanın doğayla nasıl başa çıktığına dair mükemmel bir gösteri sunuyor bizlere

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aslında burada çok güzel bir resim vardı da onu atarak olayı karıştırmak istemiyorum sen biliyorsun. Wowowow diye başlıyor. Voleybol konusuna gelince pek izlemeye fırsat bulamadığım ama yine de sevdiğim bir spordur.