Survivor 2017 - 6. Bölüm Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yarın oyun tam onluk net şov yapar :A Eserde kafa üstü gitti bu arada.sss
Ünlüler daha güçlü aslında genel olarak, Sadin olmasa gönüllüler kesin kaybederdi :D

Aynen Eser kötü gitti umarım ciddi bir şeyi yoktur :( Bırak gitsin ağırlıkları ne gerek var kasmaya. ss

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,678
Puanı
1,060
Ünlüler daha güçlü aslında genel olarak, Sadin olmasa gönüllüler kesin kaybederdi :D

Aynen Eser kötü gitti umarım ciddi bir şeyi yoktur :( Bırak gitsin ağırlıkları ne gerek var kasmaya. ss

eser hakikaten kötü gitti bad boy diyerek duruyordu ya :ozur: inşallah birşey olmamıştır

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051

Ogedayda korktu bu arada Erdiden en kötü performans en başından beri 2 galibiyeti var en fazla :A Gönüllüler alacak bence bu sefer :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Haklı ama Ogeday'ı destekliyorum ben şuan Berna ilede pek sorunları yok herhalde ben gönüllülerin son 3'lüsünü Berna-Volkan-Ogeday olarak düşünüyorum. :A
Ögeday Sadin'e bir şans tanımalıydı adam yeni sonuçta, Erdi ile arası iyi mi de onu söylemedi, ben kaçırmış olabilirim bazı şeyleri.

Eser'e niye şans tanımadın, o bu saydığın isimlerden daha favori bence :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ögeday Sadin'e bir şans tanımalıydı adam yeni sonuçta, Erdi ile arası iyi mi de onu söylemedi, ben kaçırmış olabilirim bazı şeyleri.

Eser tükenmişlik sendromnda bugünkü hareketinden sonra gözümden düştü toparlamazsa işi zor :A

Bide Acun Survivor Yunanistan çekecekmiş, bizim burada Yunanistan kanalları çekiyor genelde umarım izleme fırsatı bulurum, yunanca geliştirme şansı :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Survivor izleyenlere kesin kes tahammülümüz yoktur. :A Haklarında direk işlem başlatılabilir diye düşünüyorum şuan. :A

Benim de Nadalcılara, Lebronculara tahammülüm yok ama seni böyle kabul ettik artık yapacak bir şey yok sen de idare ediver :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Survivor izleyenlere kesin kes tahammülümüz yoktur. :A Haklarında direk işlem başlatılabilir diye düşünüyorum şuan. :A
yaz yağmuru gibi arada bir geliyorsun ama doğru zamanlamayla geliyorsun :) aynen böyledir durumlar macuna karşıyız :)

@destere ile beni gruba alın atalım şunu sonra ben çıkarım zaten sizin gruptan.:A
atamıyoruz orda büyük problemler var:) çok denedimde olmuyor frekansı tutturamıyoruz çoğunluk oyu şart :)

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
yaz yağmuru gibi arada bir geliyorsun ama doğru zamanlamayla geliyorsun :) aynen böyledir durumlar macuna karşıyız :)

atamıyoruz orda büyük problemler var:) çok denedimde olmuyor frakansı tutturamıyoruz çoğunluk oyu şart :)

İşte sen ve menes beni gruba alın sonra 5 oyun 3'u çıkmadı yönünde olacak ve kovacagiz onu.:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@destere ile beni gruba alın atalım şunu sonra ben çıkarım zaten sizin gruptan.:A
Grubun temelini bozmaya pek niyetim yok aslında. :A Ben herkesin fikirlerine saygılıyım ama yok olmaz yani, Survivor izleyene başka bakarım. :A Yine de her şeye rağmen ana 4'lüyü bozmamaya kararlıyım. :A
Benim de Nadalcılara, Lebronculara tahammülüm yok ama seni böyle kabul ettik artık yapacak bir şey yok sen de idare ediver :A
Ya onlar ayrı Survivor ayrı şuan gözümdeki tüm kaliten çürüdü bitti kardo beklemiyordum hiç. :A Dumur ettin beni mafettin yaa. :A

atamıyoruz orda büyük problemler var:) çok denedimde olmuyor frakansı tutturamıyoruz çoğunluk oyu şart :)
La bu aralar çok meşgulüm, bi de pc yoktu 1 2 gün oldu geleli onun yüklemeleri güncellemeleri falan bi ton şeyle uğraştım. :A Ama bu haftadan sonra uzunca bi süre burdayım, Oscar filmlerine de dalma niyetim var onları kısa bir sürede aradan çıkarmayı düşünüyorum. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Grubun temelini bozmaya pek niyetim yok aslında. :A Ben herkesin fikirlerine saygılıyım ama yok olmaz yani, Survivor izleyene başka bakarım. :A Yine de her şeye rağmen ana 4'lüyü bozmamaya kararlıyım. :A

Ya onlar ayrı Survivor ayrı şuan gözümdeki tüm kaliten çürüdü bitti kardo beklemiyordum hiç. :A Dumur ettin beni mafettin yaa. :A

La bu aralar çok meşgulüm, bi de pc yoktu 1 2 gün oldu geleli onun yüklemeleri güncellemeleri falan bi ton şeyle uğraştım. :A Ama bu haftadan sonra uzunca bi süre burdayım, Oscar filmlerine de dalma niyetim var onları kısa bir sürede aradan çıkarmayı düşünüyorum. :A
oscar yaklaşınca bende yarışmalardan el etek çekmeye karar verdim :) birde biriken diziler var tabiki :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bi yan çizme yaa..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059