Survivor 2017 - 6. Bölüm Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
oscar yaklaşınca bende yarışmalardan el etek çekmeye karar verdim :) birde biriken diziler var tabiki :)
Baya şey birikti bayaa. 3 finalim kaldı onlar bitsin 3 hafta boşluğum var. Toptan dizi film anime üçgenine girişeceğim bakalım neleri aradan çıkarabileceğiz. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
@Doğu nun oyu lazım sana :) o karpuz kafalıda karnıyarık izleyenlere sempatiyle bakıyor başka türlü desteğini alman mümkün değil :)

daha ikiyi bile sağlama alamamışsın senin işin yaş :)
O eskidendi :A Son 5-6 ayda çoğu alışkanlıklarımdan feragat ettim :A Hepsinden değil tabi :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Doğu nun oyu lazım sana :) o karpuz kafalıda karnıyarık izleyenlere sempatiyle bakıyor başka türlü desteğini alman mümkün değil :)

daha ikiyi bile sağlama alamamışsın senin işin yaş :)

Sizin bu sıvaya güven olmaz yine en sağlam Papuç sensin.s.s
Bu gece de bozamadım grubu.:( Acunu bile mazur görüyorsanız geriye tek ihtimal kaldı oda @MasacRE- 'nin külotlu çoraplı fotosunu paylaşmak:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Grubun temelini bozmaya pek niyetim yok aslında. :A Ben herkesin fikirlerine saygılıyım ama yok olmaz yani, Survivor izleyene başka bakarım. :A Yine de her şeye rağmen ana 4'lüyü bozmamaya kararlıyım. :A

Ya onlar ayrı Survivor ayrı şuan gözümdeki tüm kaliten çürüdü bitti kardo beklemiyordum hiç. :A Dumur ettin beni mafettin yaa. :A

La bu aralar çok meşgulüm, bi de pc yoktu 1 2 gün oldu geleli onun yüklemeleri güncellemeleri falan bi ton şeyle uğraştım. :A Ama bu haftadan sonra uzunca bi süre burdayım, Oscar filmlerine de dalma niyetim var onları kısa bir sürede aradan çıkarmayı düşünüyorum. :A

Survivor da sıvamaya müsait bir platform ama :A Bak konusu da burada gelin @destere @Doğu burada sıvayalım güzel güzel :A

@sokak sanati sen gelme sana yer yok burada.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
O eskidendi :A Son 5-6 ayda çoğu alışkanlıklarımdan feragat ettim :A Hepsinden değil tabi :A :A
değişimi yansıtman lazım bir bakalım neler değişmiş:) önümüzdeki ay seni mercek altına alıcaz sıva gurubunda kalman bu değişimi başarıyla atlatmana bağlı :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Survivor da sıvamaya müsait bir platform ama :A Bak konusu da burada gelin @destere @Doğu burada sıvayalım güzel güzel :A

@sokak sanati sen gelme sana yer yok burada.
Beni sal ben izlemem sadece forumda sıvarım o olur yani. :A En son 4 yıl öncekini izlemiştim 1 2 bölüm tahammül edebilmiştim sonra daha da bakmadım. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
değişimi yansıtman lazım bir bakalım neler değişmiş:) önümüzdeki ay seni mercek altına alıcaz sıva gurubunda kalman bu değişimi başarıyla atlatmana bağlı :)
Her türlü teste tâbi tutabilirsiniz ruhen, bedenen hazır ve nazırım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Beni sal ben izlemem sadece forumda sıvarım o olur yani. :A En son 4 yıl öncekini izlemiştim 1 2 bölüm tahammül edebilmiştim sonra daha da bakmadım. :A

sunucusuna kılım:) o yüzden balık baştan kokar misali baştaki bozuksa devamı çekilmiyor :)

Tamam la size izleyin diyen yok zaten, sadece beni izlediğim için dışlamayın yeter :A Ben size bu konuda sıvayabiliriz dedim sadece :A

Sizden rahatsızım :A Özellikle @MEnes ve senden :A

Ne oldu la niye rahatsızsın bizden :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
La ben rahatsız olacak bir şey mi yapmışım. :A Özümüz sözümüz birdir bizim değişmez. :A
Enteresan zevkleriniz var :A Tenise olan merakınız ve uzun metrajlı yerli dizilere olan ilginiz bende şüphe uyandırıyor :A @destere sen nasıl yorumluyorsun üstad bu iki sıvacının içinde bol bol yuvarlağın olduğu etkinliklere merak salmasına ? :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tamam la size izleyin diyen yok zaten, sadece beni izlediğim için dışlamayın yeter :A Ben size bu konuda sıvayabiliriz dedim sadece :A

Ne oldu la niye rahatsızsın bizden :A
Yok izlersen dışlamasam bile bu konudan sürekli bahsederek sana sararım bilmiş ol. :A Survivor izleyene bakış açım değişmeyecek. :A

Enteresan zevkleriniz var :A Tenise olan merakınız ve uzun metrajlı yerli dizilere olan ilginiz bende şüphe uyandırıyor :A @destere sen nasıl yorumluyorsun üstad bu iki sıvacının içinde bol bol yuvarlağın olduğu etkinliklere merak salmasına ? :A
Tenis sporuna olan zevkimi sorgulamana müsaade etmiyorum kat i surette reddediyorum. :A Kendisi muazzam ve muntazam bir spordur. :A Diziler konusuna ise girmeyelim çıkamayız. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

şöyle bir durum sözkonusu şimdi @MasacRE- nin kötü yola düştüğü kesin:) onu gittiği yoldan geri getirsin diye @MEnes i peşine saldık ? ama salmaz olaydık getirecek kişide gidiyor aynı yoldan? yani hatayı birini kurtarmak isterken yaptık :) oysa bırak giden gitmiş niye peşine birini takıyorsunki :) bu yüzden artık onları geri çevirmeye ne ben ne sen gidelim bence bataklığı dibine kadar yaşasınlar elbet bir gün tövbe edip döneceklerdir onların yüzünden kendimi kaybetmek isteiyorum :)

Yok izlersen dışlamasam bile bu konudan sürekli bahsederek sana sararım bilmiş ol. :A Survivor izleyene bakış açım değişmeyecek. :A

Tenis sporuna olan zevkimi sorgulamana müsaade etmiyorum kat i surette reddediyorum. :A Kendisi muazzam ve muntazam bir spordur. :A Diziler konusuna ise girmeyelim çıkamayız. :A
tenis sporunu bende severimde kadınlar oynamalı erkekler seyretmeli tenis ve voleybol o tür sporlardandır :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860

Biz @destere ile plaj voleyboluna merak saldık :A Çok çekişmeli maçlar oluyor seyir zevki açısından da harikulade :A Bu yaz Antalya dolaylarında bu alanda kendimizi geliştirmek adına dersler alacağız sizler de bize eşlik eder misiniz? :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bu da benim kötü alışkanlığım işte tutulduk bir kere Acun'a onsuz duramıyorum artık :A

@Doğu 2-3 tane yerli dizi izliyorum onun dışında yabancılara devam sanki 7-24 yerli dizi izliyormuşum gibi konuşma :A Asıl sen daha yeni yeni yabancı dizilerin kıymetini anlıyorsun :A Tenis de gayet zevkli bir spordur futbolda 22 tane yuvarlak topun peşinden koşuyor onu ayıla bayıla izliyorsun ama :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
şöyle bir durum sözkonusu şimdi @MasacRE- nin kötü yola düştüğü kesin:) onu gittiği yoldan geri getirsin diye @MEnes i peşine saldık ? ama salmaz olaydık getirecek kişide gidiyor aynı yoldan? yani hatayı birini kurtarmak isterken yaptık :) oysa bırak giden gitmiş niye peşine birini takıyorsunki :) bu yüzden artık onları geri çevirmeye ne ben ne sen gidelim bence bataklığı dibine kadar yaşasınlar elbet bir gün tövbe edip döneceklerdir onların yüzünden kendimi kaybetmek isteiyorum :)
La nasıl sanatı sanat için seviyorsak sporu da bireylere bakmadan sanat gözüyle bakarak spor olarak seviyoruz. :A Tenis izlemesi muazzam keyifli bir spordur. :A Yüksek seviyede insanüstü maçlara şahit olan biri olarak izlemekten vazgeçmeyeceğimi belirterek bu konudaki net fikirlerimi söyleyip noktalıyorum. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Biz @destere ile plaj voleyboluna merak saldık :A Çok çekişmeli maçlar oluyor seyir zevki açısından da harikulade :A Bu yaz Antalya dolaylarında bu alanda kendimizi geliştirmek adına dersler alacağız sizler de bize eşlik eder misiniz? :A
sporun özüne iniyorlar plaj voleybolu diyip geçmemek lazım:) kumun vücutta oluşturduğu tomurcuklanmalar insanın doğayla nasıl başa çıktığına dair mükemmel bir gösteri sunuyor bizlere :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aslında burada çok güzel bir resim vardı da onu atarak olayı karıştırmak istemiyorum sen biliyorsun. :A :A Wowowow diye başlıyor. :A Voleybol konusuna gelince pek izlemeye fırsat bulamadığım ama yine de sevdiğim bir spordur. :A