Survivor 2016 - 56. Bölüm Yorumları

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@dosimosi aaaa nerden bildin ya cözmüssün sende beni :F yazayim o zaman senaryomu finale serkay atakan semih ve damla kalir sonra final oyunlari oynanir ve serkay kazanip direk finale cikar sonra diger ücü sms e cikar atakan ya da semih ikisi de olabilir birisi finale cikar ve finalde serkay sampiyon olur :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Semih satmadı yahu)))

Yalnız Kerimoğlunun dostluğu samimi değildi başından beri kız Semihçileri sağdı işi bitince attı.Resmen şok oldum o hareketlere
Sana baştan beri diyorum yok yok diyorsun semihin bütün ilişkileri çıkar üzerinedir kimse böyle egolu birine katlanmaz))). Semih sinyali verdi ben bireysellim diye kız hemen çevirdi direksiyonu)))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kerimoğlu kendi kendini bitirdin yazık oldu :A

@Forumdash anladı bu kızın gerçek yüzünü :A

Sana baştan beri diyorum yok yok diyorsun semihin bütün ilişkileri çıkar üzerinedir kimse böyle egolu birine katlanmaz))). Semih sinyali verdi ben bireysellim diye kız hemen çevirdi direksiyonu)))
Semih dostum dediğini sonuna kadar savunur))))

Semih baştan beri diyordu bireyselim diye yeni mi aklına gelmiş

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Gizem Kerimoğlu elenmedi sattı Semihi böyle yapacağı belliydi oyları topladı ama artık gider erkenden birleşmeden sonra ilk aday gitme adayı.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
@beyazsoy ben izleyemedim vadiden dolayı özet geçsene neler oldu
Çok bir şey olmadı buzdolabı ödülünü 10-9 gönüllüler aldi damla oynadı kerinoglu iki sayı aldı memic 4 sayı aldı kerimogluna Tatik verirken semih yağ çekiyorlar diye tahrik etti kerimoğlu o olay sonrası iki sayı kaybetti.. Kerim oğlu konsey sonrası beni destekleyin demiş araları düzeldi sayılır.

Asil olay ünlülerde her zamanki gibi

Atakan naginin yattarayi kendi hakkında konuşurken yakaladı hesap sordu.. Nagi ile atakan kendilerince kulis yapmış atakan nagiyi semihe karşı doldurmuş. Nagi de atakana semihi yazmak için söz vermiş.. Nagi yattarayi atakana karşı doldurmus.. Hadi çık cikabilirsen)))

Yunus. soteye yatmış olanları izliyor.. Semih ise elini ovusturuyor)))

Nagi konsey öncesi atakana söz vermiş bundan sonra hep semihi yazacağız diye atakan da semihin ismini yazmış (nagi kendi adını vermesin diye gazlamis yanı atakani)

Nagi bu sözü açığa çıkmasın diye yattatra ve semihe atakan beni semihe dolduruyor diye kulis yapıyor.. Burda semihe bak düşmanın atakan diyor kısaca. yunus nagi semih yattraya hedef atakan diyor atakani yazarsak dokunulmazlığı alamaz ezgiyi koruyamaz diyor kısaca))). Ama atakan da boş durmamış yarım ağızla nagiye semihi doldurmuş aynı yunusa yaptığı gibi.

Kısaca ünlüler son sürat dedikodu treni yapmis)))

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Çok bir şey olmadı buzdolabı ödülünü 10-9 gönüllüler aldi damla oynadı kerinoglu iki sayı aldı memic 4 sayı aldı kerimogluna Tatik verirken semih yağ çekiyorlar diye tahrik etti kerimoğlu o olay sonrası iki sayı kaybetti.. Kerim oğlu konsey sonrası beni destekleyin demiş araları düzeldi sayılır.

Asil olay ünlülerde her zamanki gibi

Atakan naginin yattarayi kendi hakkında konuşurken yakaladı hesap sordu.. Nagi ile atakan kendilerince kulis yapmış atakan nagiyi semihe karşı doldurmuş. Nagi de atakana semihi yazmak için söz vermiş.. Nagi yattarayi atakana karşı doldurmus.. Hadi çık cikabilirsen)))

Yunus. soteye yatmış olanları izliyor.. Semih ise elini ovusturuyor)))

Nagi konsey öncesi atakana söz vermiş bundan sonra hep semihi yazacağız diye atakan da semihin ismini yazmış (nagi kendi adını vermesin diye gazlamis yanı atakani)

Nagi bu sözü açığa çıkmasın diye yattatra ve semihe atakan beni semihe dolduruyor diye kulis yapıyor.. Burda semihe bak düşmanın atakan diyor kısaca. yunus nagi semih yattraya hedef atakan diyor atakani yazarsak dokunulmazlığı alamaz ezgiyi koruyamaz diyor kısaca))). Ama atakan da boş durmamış yarım ağızla nagiye semihi doldurmuş aynı yunusa yaptığı gibi.

Kısaca ünlüler son sürat dedikodu treni yapmis)))

nagi böyle devam ederse onu güçlüde demezlerde elerler valla

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Farkımız.:pala::pala::handfist::handfist: Hergün TT @Maskeli Fedai
ChKRbwJWkAEJyOp.jpg

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Naptı ben göremedim. Ne dedi?
Şimdi Semih dedi ya yağ çekmeyin kıza diye Serkay efendi gitmiş Kerimoğluna Semih bana Kerimoğlundan medet umar hale mi geldiniz demiş.KKerimoğlu da ya Semih diye öff demiş.

Kız bugün gitmiş onlarla şakalaşiyor gülüşüyordu birde bana destek verin demiş oyunlarda.Bla bla işte

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
nagi böyle devam ederse onu güçlüde demezlerde elerler valla
Kim eleyecek.. Nagi biliyor kendine sıra geldiğini ezgi gitsin diye bu kulis.. Semihi yanına alır en azında Semih boş oy atar.. Yati ve yunus atakanin yazılmasına dunden razı.. Atakan takla atsa da bu elemede ezgi ve atakan potada

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Şimdi Semih dedi ya yağ çekmeyin kıza diye Serkay efendi gitmiş Kerimoğluna Semih bana Kerimoğlundan medet umar hale mi geldiniz demiş.KKerimoğlu da ya Semih diye öff demiş.

Kız bugün gitmiş onlarla şakalaşiyor gülüşüyordu birde bana destek verin demiş oyunlarda.Bla bla işte
Bu semihin işine gelir. İlk yolcu belli oldu:A Semih hanceri sevmez:A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421