Survivor 2016 - 56. Bölüm Yorumları

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Aslında Kerimoğlu baştan beri hep asık surattaydı Semihin oyları için yanında durduğu belliydi.Yazık oldu işte olay bu

Zaten sana demiştim el freni diye nihayet kurtuluyorz :A
Arada zorla gülmeler falan belliydi satıcı.sss Gizemin fişini çekecek artık Semihimiz hançerleyen cezasını alır :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Kim eleyecek.. Nagi biliyor kendine sıra geldiğini ezgi gitsin diye bu kulis.. Semihi yanına alır en azında Semih boş oy atar.. Yati ve yunus atakanin yazılmasına dunden razı.. Atakan takla atsa da bu elemede ezgi ve atakan potada

izleyiciler eler diyorum ben nagi çok iki davrandığı için dedim ben

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,311
Puanı
1,060
@dosimosi aaaa nerden bildin ya cözmüssün sende beni :F yazayim o zaman senaryomu finale serkay atakan semih ve damla kalir sonra final oyunlari oynanir ve serkay kazanip direk finale cikar sonra diger ücü sms e cikar atakan ya da semih ikisi de olabilir birisi finale cikar ve finalde serkay sampiyon olur :F
Haha evet cözdum yanliz finale oyunlarla giden atakan olur. Serkay pek inandirici gelmiyor. sembolleri unutma. Senin serkay suana kadar nallari topladi. Atakanin 4-5 var. Dahada cogalir. adam zaten hep rakiplerini yeniyor. Ust uste bircok oyun verecegini sanmam. Aslinda atakan haricindeki kisilerin cok sembol olmasi gerekiyor sanslarinin fazlaligi icin

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,311
Puanı
1,060
Atakana göre nagi benim lafım ima ek yapmış iddiasında (bağının geçmiş dedikodu performansına bakarsan doğru olabilir). Ama atakan tam net konuşmamış aynı yunusa semihi yazalim gibi

Atakan da konsey öncesi nagi bana söz verdi diyor

Ama iki konuşmayı da biz izlemedik))) daha dokunulmazlık oyunu oynanmadı hele bir oynansin kaybedilsin bu dedikodu sistemini çözene bravo)))

Ama analislan nagi atakana verdiği semihi yazacağım sözüyke (son konseyde atakan semihi yazsin diye kolpa yapmis) bu kulis kendisine donmesin diye Semih ve hattata ve yunusu kendi cephesine çekmeye çalışıyor. Planı atakani yazdırmak dokunulmazlık alınınca ezgi yazılması
Naginin hedefi ezgiyi yollayip tek kiz kalmak. Tek kiz kalininca uzun sure dokunulmaz diye dusunuyor.Bir dahaki konseyde unlulerden bir erkek gönullulerden bir kiz elenir

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@dosimosi ben o oyunlardan bahsetmiyorum en son final 4 lüsü belli olduktan sonra 4 kisi oyun oynacaklar o oyunu kazanan direk 2 li finale cikacak diger 3 ü de sms e cikacak en cok oy alan 2.finalist olacak o oyunlari serkay kazanir ve o sekilde 2 li finale cikar bence :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@dosimosi ben o oyunlardan bahsetmiyorum en son final 4 lüsü belli olduktan sonra 4 kisi oyun oynacaklar o oyunu kazanan direk 2 li finale cikacak diger 3 ü de sms e cikacak en cok oy alan 2.finalist olacak o oyunlari serkay kazanir ve o sekilde 2 li finale cikar bence :D
Semih şampiyon olacak :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,311
Puanı
1,060
Yani serkayin ancak oyun ile finale cikacagini dusunuyorsun. sms ile sansinin daha az oldugunu dusunuyorsun galiba :p bence atakan o oyunla direk finale cikar.
Sen saka maka iyice Serkayci oldun :) hangi özelliklerini begeniyorsun?

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@dosimosi evet öyle düsünüyorum gercekler ortada serkayin smsle finale cikmasi zor olur o yüzden oyunlari kazanarak cikar bence :D o oyunlar serkaya göre ayarlanacagi icin atakanin kazanma sansi yok :D serkayin acunun onu cok sevmesi özelligini begeniyorum :F

@Maskeli Fedai yav he he cok beklersin semihin sampiyonlugunu :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Partiden reis :Z :Z @Maskeli Fedai
ChNpRofWIAAOJYL.jpg