Survivor 2016 - 56. Bölüm Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
9-6key acun bayrak yarışı yok dedi.. Aradaki farka göre oyun onaniyor.. Eğer eşleme bitince 9-8 falan olunca bayrak yarışı olur
Ok. Bugun izlemedim. Sadece basina 2 dakika baktim. Nagihan yattarayla konusurken ezgi oturuyordu. Atakan nerde diye dusunuyordum. Karartiyi farkettigim saniyede atakan ayaga kalkti. Farketmedim ilk. Birsey ciktimi o sahneden?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Ok. Bugun izlemedim. Sadece basina 2 dakika baktim. Nagihan yattarayla konusurken ezgi oturuyordu. Atakan nerde diye dusunuyordum. Karartiyi farkettigim saniyede atakan ayaga kalkti. Farketmedim ilk. Birsey ciktimi o sahneden?
Atakan naginin yattarayi kendi hakkında konuşurken yakaladı hesap sordu.. Nagi ile atakan kendilerince kulis yapmış atakan nagiyi semihe karşı doldurmuş. Nagi de atakana semihi yazmak için söz vermiş.. Nagi yattarayi atakana karşı doldurmus.. Hadi çık cikabilirsen)))

Yunus. soteye yatmış olanları izliyor.. Semih ise elini ovusturuyor)))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Atakan naginin yattarayi kendi hakkında konuşurken yakaladı hesap sordu.. Nagi ile atakan kendilerince kulis yapmış atakan nagiyi semihe karşı doldurmuş. Nagi de atakana semihi yazmak için söz vermiş.. Nagi yattarayi atakana karşı doldurmus.. Hadi çık cikabilirsen)))

Hahaha. Kimin eli kimin cebinde belli degil yani :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060

Pembe dizileri geçmiş bunlar.)))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Aynen hiç kilo kaybetmemiş nerdeyse 3 kilo felan vermiş biraz zayıflasın.))
Adam hakiki kasli. Kaybetmesin kilo. Böyle yakisikli :D hem balik tuyuyor hem yarislarda herseyini veriyor öduleri kazaniyor ve kilo vermiyor. Ne ararsan var :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Hahaha. Kimin eli kimin cebinde belli degil yani :D
Atakana göre nagi benim lafım ima ek yapmış iddiasında (bağının geçmiş dedikodu performansına bakarsan doğru olabilir). Ama atakan tam net konuşmamış aynı yunusa semihi yazalim gibi

Atakan da konsey öncesi nagi bana söz verdi diyor

Ama iki konuşmayı da biz izlemedik))) daha dokunulmazlık oyunu oynanmadı hele bir oynansin kaybedilsin bu dedikodu sistemini çözene bravo)))

Ama analislan nagi atakana verdiği semihi yazacağım sözüyke (son konseyde atakan semihi yazsin diye kolpa yapmis) bu kulis kendisine donmesin diye Semih ve hattata ve yunusu kendi cephesine çekmeye çalışıyor. Planı atakani yazdırmak dokunulmazlık alınınca ezgi yazılması

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Adam hakiki kasli. Kaybetmesin kilo. Böyle yakisikli :D hem balik tuyuyor hem yarislarda herseyini veriyor öduleri kazaniyor ve kilo vermiyor. Ne ararsan var :D
Maşallah 10 parmağında 10 bilmem neydi işte ondan elinden heriş geliyor kaptırma kendini yinede Atakan'a sen.))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Serkay Kerimoğluna olayı yanlış anlatmış.Semih Gizeme yağ çekmeyin dedi ya Serkay.Serkayda Kerimoğluna Semihin yağ lafını medet diye değiştirmiş.Burdan küçümsemiş gibi oluyor.

Kerimoğlu o kadar duruş duruş dedin gittin adamlarla gülüştün baya konuştun hani duruş.Yazık Semihçilere adamlar oyları çöpe atmaktan zevk duyuyorlar @beyazsoy @Forumdash

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bugun izlemeden izlemis gibi oldum. Iyi. Turkiyeye hazirlik. Dilerim orda internetim olur :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Serkay Kerimoğluna olayı yanlış anlatmış.Semih Gizeme yağ çekmeyin dedi ya Serkay.Serkayda Kerimoğluna Semihin yağ lafını medet diye değiştirmiş.Burdan küçümsemiş gibi oluyor.

Kerimoğlu o kadar duruş duruş dedin gittin adamlarla gülüştün baya konuştun hani duruş.Yazık Semihçilere adamlar oyları çöpe atmaktan zevk duyuyorlar @beyazsoy @Forumdash
Kız anıladi semihin kendisini sattığını kod ismi bireysellim))) potada semihcileri sağmak için atar yaptı gönüllülere)))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kız anıladi semihin kendisini sattığını kod ismi bireysellim))) potada semihcileri sağmak için atar yaptı gönüllülere)))
Semih satmadı yahu)))

Yalnız Kerimoğlunun dostluğu samimi değildi başından beri kız Semihçileri sağdı işi bitince attı.Resmen şok oldum o hareketlere

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin