Survivor 2016 - 46. Bölüm Yorumları

Ciddi ciddi mi soruyorsun insan sevdiğinin elenmesini isterim mi))). Nihal elenirken bir gran haksıZlık yapildi kiza demiş miyim)). Nihal reis o ya espri ve mimik makinesi Izlerken eglendiriyor.. Nihali guzel bulmam ayrica
şaka bir yana nihal e katılmasamda en net olan yarıışmacılardan birisydi karekterliydi aynı zamanda zekiydi ordan hak veriyorum dediklerine

Zafer'in ÜNLÜLER takımına geçtiği haberleri yer alıyor @Forumdash @beyazsoy :D Diskalifiye olmayacağını en baştan anlamıştım, hala da söylüyorum diskalifiye olmaz.
Ben de dıyorum zaferin tuhaf hareketleri eğlenceli göruntuleri onu baya görütrür:A Ama semih kendi payına düşen rolunu sonuna kadar oynadı acun artık sonuna kadar semıhı desteklesin:A

acuna bak sen. canli yayini izleyemiyorum.

Doğru orası da öyle ama 2013'deki gibi birleşme partisi olur ama ayrı olurlar? :Z
Bu sene 3kisi eleme potasina giriyor 2kişi korumada gecen konseydeki gibi olursa 6kisi klan ünlülerin secme hakki kalmaz konseyin heycani kacar mutlaka adalar birleşecekki heyecan artsin yada eleme sistemi değişecek

Ben de dıyorum zaferin tuhaf hareketleri eğlenceli göruntuleri onu baya görütrür:A Ama semih kendi payına düşen rolunu sonuna kadar oynadı acun artık sonuna kadar semıhı desteklesin:A
Öyle olsa nihal kalirdi acun icin oyun kazana her zaman ondedir komikler basta kullanılıp harcanir

iyi güzel zafer i şutlamış :A semih le uğraşırsa yanındakilerin gazına gelirse böyle olur

CgHBAnfWwAI5TVo.jpg