Survivor 2016 - 37. Bölüm Yorumları

Semih yine 3 de 3 yapti ve digerlerine saydiriyor hep kaybediyorlar diyor :F

semihlerin grubu iki kisi 5 sayi aldi, diger grup 5 kisi 5 sayi aldi :) aradaki fark. Semih konusmakta hakli

Semih parkur oyunundan ata kandan kaçıyor böyle parkursuz oyunlarda hava atıyor))) adamın işi gücü algı(yalan)

İzlediği videoda gözü kayma olur mu videoda kamera. Ne gösterirse herkes onu görüyor))). Göz kayması nedir))
Dikkatini çekme anlamında diyorum öff başka konu bul litfin:F dikkatini çekmesi normal videoda herşey görünüyor gibi saçma şeyle gelme bak önunu kestim:F

Semih parkur oyunundan ata kandan kaçıyor böyle parkursuz oyunlarda hava atıyor))) adamın işi gücü algı(yalan)

Kolaysa digerleride alsaydi. 4 erkegin aldigi sayi semihin tek basina aldigi sayi kadar bile degildi

Kolaysa digerleride alsaydi. 4 erkegin aldigi sayi semihin tek basina aldigi sayi kadar bile degildi
+
Neden en kolay denılen oyunu alamıyor atakan :A @beyazsoy parkurda atakanın sporcu kimliği ön plana cıkıyor. Semihe bak atakana bak:F
Survivor çocuklar olsa 7'ye 15 yaş karşılaştırması gibi bişey:F

zaplarken semihin konuşmasında durayım ne diyecek dedim adam memati baştan esintiler sundu la bu adam bizim gibi sağlam vadici heralde soyadıyla beraber söylüyor bi de :D
geçen biri iskender büyük ten alıntılar yapıyor diyordu İnşallah kazanır bizim gönlümüzü kazandı bile :D
sahneyi koyayım bari :D

Boy ile alakalı bir durum delikler bazıların kol seviyesine uygun olabilir bundan başarı çıkarmak komedi. Parkur sonu oyun olsa belki ciddeye alınabilir bir durum
Bu arada bu oyunun iyisi yattarafir yattarayla oynadı mi

Boy ile alakalı bir durum delikler bazıların kol seviyesine uygun olabilir bundan başarı çıkarmak komedi. Parkur sonu oyun olsa belki ciddeye alınabilir bir durum
Bu arada bu oyunun iyisi yattarafir yattarayla oynadı mi
Evet oynadi :D ve kazandi Semih

+
Neden en kolay denılen oyunu alamıyor atakan :A @beyazsoy parkurda atakanın sporcu kimliği ön plana cıkıyor. Semihe bak atakana bak:F
Survivor çocuklar olsa 7'ye 15 yaş karşılaştırması gibi bişey:F
Allahım bazı oyunlar var kol mesafen ile oyunu alırsın boyun kısadır oyunu alırsın mesela Mehmetin oyun almalarına bak uzaktan düzenekle atılan oyunlar vs... Totale bakmak lazım