Survivor 2016 - 37. Bölüm Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
TV8'in sevilen ve ilgiyle izlenilen yarışma programı ''Survivor 2016'' yeni bölümüyle yine nefesleri kesecek...

Ünlüler ve Gönüllüler takımları bu akşam ödül oyunu için kıyasıya mücadele edecek!

''Survivor 2016'' yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8'de!

Programın bu akşam yayınlanacak yeni bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. Herkese iyi seyirler...

@Billy Kane @EFE UYSAL @Forumdash @beyazsoy @ABAY_06 @Bully @Master.1000 @-KADİR- @Harunnn60 @Polat Şaşmaz @eskici @Doğu @GunesinOglu @DarkLeqenD @dosimosi @vadikızı @Maskeli Fedai ve izleyen diğer herkes...​

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Damlacığın performansı gösterilemeyeceği için bilgi yarişması yapılmış bu hafta üste çıksın diye:F @beyazsoy

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Senin Damla sakatlanmış galiba.

evet sakatlandı burkulmuş ayağı bandaj sardılar adaya geri geldi 1 hafta içinde toplanacağım
dedi

bu arada arkadaşlar nihal kendi isteği ile elenmiş yani anlaşmalı elenmiş acun
ısrar etsende kalmak istemediğini dayanamadığını söylemiş acuna bunu nihal
twiiter adresinden söylemiş lost paylaşmış

1vZoMD.png

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Bakalım nihalin ahi bugün de devam edecek mi)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Nasıl yani.. Nihal için haftalık ödeme yapılıyordu diğer ünlüler gibi

üstteki mesajıma bak twiiterden paylaşımı ekledim nihal artık dayanamadığını ayrılmak
istediğini acuna söylemiş acun ısrar etmiş ama nihal ikna olmamış dokunulmazlık kaybettikleri
oyunda elenmiş nihal

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
evet sakatlandı burkulmuş ayağı bandaj sardılar adaya geri geldi 1 hafta içinde toplanacağım
dedi

bu arada arkadaşlar nihal kendi isteği ile elenmiş yani anlaşmalı elenmiş acun
ısrar etsende kalmak istemediğini dayanamadığını söylemiş acuna bunu nihal
twiiter adresinden söylemiş lost paylaşmış

1vZoMD.png
Espri yapmış ya)). Benim gibi sonuna bol gülücük koymuş.. Klasik laf var ya kovulmadim istifa ettim lafına gönderme yapmış.. Nihal ironiktir

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Öylede bunu önce lost açıklamıştı anlaşmalı elendi diye gülücük değil ki o sinir smaili
Orada ironi var çok açık.. Lost ara sıra @Forumdash gibi komplo teorisi kurar.. Bayağı bir sallar))) Kız bilerek elendiyse niye bu kadar ağladı. Çıktıktan sonra semihe hala salliyor niye onun eline koz versin. Ibrahim adını söyleyince ben de aynı fikirdeydim artık gücüm yetmiyor deyip güle oynaya eklenirdi. Hani Nihal sürekli oynayan. Biri olsa sadece dokunulmazlıkta oynatiyorlardi diğer oyunlarda yatıyordu)))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,312
Puanı
1,060
Öylede bunu önce lost açıklamıştı anlaşmalı elendi diye gülücük değil ki o sinir smaili
dil cikarmis. sinir olsun olmasin sakasina yazilmis bir tweet bunu herkes anlar. yazistigi kiside iste benim stilimde herzaman kavga ettigi kisi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Orada ironi var çok açık.. Lost ara sıra @Forumdash gibi komplo teorisi kurar.. Bayağı bir sallar))) Kız bilerek elendiyse niye bu kadar ağladı. Çıktıktan sonra semihe hala salliyor niye onun eline koz versin. Ibrahim adını söyleyince ben de aynı fikirdeydim artık gücüm yetmiyor deyip güle oynaya eklenirdi. Hani Nihal sürekli oynayan. Biri olsa sadece dokunulmazlıkta oynatiyorlardi diğer oyunlarda yatıyordu)))
Doğru lostun arada sırada salladiği oluyor :X survivordan kaynaği var mı yok mu kesin olarak konuşamıyor geçen seneki gibi:X acunla davalıktı en son. İnstagram twitter gibi insanların bilgilerini kormuyor. Davalık olayda hemen dökülüyor belliki:F