Survivor 2016 - 37. Bölüm Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Damlacığın performansı gösterilemeyeceği için bilgi yarişması yapılmış bu hafta üste çıksın diye:F @beyazsoy
anlasilan iki ödul yarismasi var bugun. damla birseyler kazabilsin diye yapmis acun bu oyunu :) suan oynamamasi gönulluler icin kötu ama damla icin iyi cunku dususlerdeydi. bu sekilde yerini korur. gizem memisin omuzuna yuk binecegi icin performansinda dusukluk olacak ve damla bu sekilde aradaki farki kapattir

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Orada ironi var çok açık.. Lost ara sıra @Forumdash gibi komplo teorisi kurar.. Bayağı bir sallar))) Kız bilerek elendiyse niye bu kadar ağladı. Çıktıktan sonra semihe hala salliyor niye onun eline koz versin. Ibrahim adını söyleyince ben de aynı fikirdeydim artık gücüm yetmiyor deyip güle oynaya eklenirdi. Hani Nihal sürekli oynayan. Biri olsa sadece dokunulmazlıkta oynatiyorlardi diğer oyunlarda yatıyordu)))

Valla bilemiyorum lost un dediği çıkıyor stil de kim elenecek konsept ne söylüyor
dediklerinin aynısını izliyorum bende stil de

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Ama o komplo değildi ki ya:F özette de gösterdiler yine:F acun açık açık çevresindekilere damlayı desteklediğini söylüyormuş, geçen gün lost da öyle diyor:X o bile diyorsa doğru yoldayız:A
Sen damlanın ayağı burkulmadi diyon o komplo teorisine diyorum. Acun da insan o da destekleyebilir ama lostun çok komplo teorisinin tutmadığını biliyorum salliyor adam))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
dunku serkay ve yatara mucadelesini izleyememistim. özette gördum megerse yatara hata yapmasina ragmen geride olmasina ragmen serkay yenilmis. Serkay karizmayi cizdirdi dun. ayagim gitmiyor yapamiyorum dedi cekti kendini oyundan. ikinci turda semih kaybedip zafer alinca onlardan geri kalmamak icin tekrar girdi ama yine husran yine husran

nasıl isteğiyle gitmedi stil yarışmasında sürekli ağzında survivor vardı gitmek
istiyorum acun bey duy sesimi derdi hep
galiba sende survivordakiler gibi acsin :) ben elenmeyi istememistir dedim, turkiyeye dönmeyi istememistir yani

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Valla bilemiyorum lost un dediği çıkıyor stil de kim elenecek konsept ne söylüyor
dediklerinin aynısını izliyorum bende stil de
Benim atilim herkese açık çok önceden çekiliyor görüntü bile geliyordu ama bu komplo teorisi. Lostun komplo teorileri çıkmaz zaten bir tanesine itiraz ettim beni blokladı)))
dil cikarmis. sinir olsun olmasin sakasina yazilmis bir tweet bunu herkes anlar. yazistigi kiside iste benim stilimde herzaman kavga ettigi kisi.

kavga ettiği kişi evet ama nihale destek veriyor ona mektup bile yazmış
Çiğdem hala arkadaştır kavgali barışmali bir arkadaşıdır sanırım özdenle arası bozulmuş ama çiğdemle devam ediyor

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Sen damlanın ayağı burkulmadi diyon o komplo teorisine diyorum. Acun da insan o da destekleyebilir ama lostun çok komplo teorisinin tutmadığını biliyorum salliyor adam))
Dünkü postta "yok o burkulmuştur yok kırılmıştır" demem ünlülerin yaptiği tepkilerdi:F Yattara damladan daha çok acı cekti:F
Survivordaki kaynaklarına pek güvenmiyorum. Acunun reytingi düşerse yine kaynak bulur:X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
dunku serkay ve yatara mucadelesini izleyememistim. özette gördum megerse yatara hata yapmasina ragmen geride olmasina ragmen serkay yenilmis. Serkay karizmayi cizdirdi dun. ayagim gitmiyor yapamiyorum dedi cekti kendini oyundan. ikinci turda semih kaybedip zafer alinca onlardan geri kalmamak icin tekrar girdi ama yine husran yine husran

galiba sende survivordakiler gibi acsin :) ben elenmeyi istememistir dedim, turkiyeye dönmeyi istememistir yani

Serkay anca konuşuyor güya nihal gidince güçlü olacaklardı

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Benim atilim herkese açık çok önceden çekiliyor görüntü bile geliyordu ama bu komplo teorisi. Lostun komplo teorileri çıkmaz zaten bir tanesine itiraz ettim beni blokladı)))

Çiğdem hala arkadaştır kavgali barışmali bir arkadaşıdır sanırım özdenle arası bozulmuş ama çiğdemle devam ediyor

Özdenle ta yarışmada bozuldu arası nihale diğer kızlarla konuşma dedi nihalde dinlemedi
bozuldu araları

hee pardon yanlış anlamışım ben yok ya türkiyeye dönmek istemiş

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051

Mazur gör ablami biraz dik kafalidir :A :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Dünkü postta "yok o burkulmuştur yok kırılmıştır" demem ünlülerin yaptiği tepkilerdi:F Yattara damladan daha çok acı cekti:F
Survivordaki kaynaklarına pek güvenmiyorum. Acunun reytingi düşerse yine kaynak bulur:X
acikcasi ben damlnin "skatlanma" isinin ylan oldugunu dusunuyorum. Normalde gönullulerin erkekleri daha guclu ve nihalin gidisiyle Tugbadan garanti sayi alinmasiyla zevksiz olacagi icin mucadeleler böyle bir hamleye basvurulmus olabilir

Forum İstatistikleri

Konular
170,508
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin