Survivor 2016 - 37. Bölüm Yorumları

Reklam :D

Bu Mehmet ve Yunus kadar boş adam görmedim ömrümde. Ayrıca bugüne kadar deyinmeyi unuttum, Mehmet'in her bağırışında televizyonun sesini kısıyorum. Tek rahatsız olan ben değildirim herhalde, Acun buna bağırma diye uyarı yapmıyor mu?
facebooktan gördugum kadariyla tek rahatsiz olan sen degilsin ama ben pek sakinca görmuyorum. tam tersi oyun sonrasi yapilan bagrismalari sevmiyorum. bu sene, mesela efecan :)

yarim saat is guc yapabiliriz :D

facebooktan gördugum kadariyla tek rahatsiz olan sen degilsin ama ben pek sakinca görmuyorum. tam tersi oyun sonrasi yapilan bagrismalari sevmiyorum. bu sene, mesela efecan :)

Bende reklamları işlerimi halletmek için kullanıyorum. :F

Yarım saat tüm işlerini hallet valla. :D

Auuuuuuuu diye bağırmanın anlamı ne? ciddi rahatsız oluyorum bu yüzden ilk Mehmet'in elenmesini istiyorum. Oyunlarda da bir varlık gösteremiyor ama Atakan ve Yattara'nın şemsiyesi altına girmiş vaziyette. Bakalım böyle daha ne kadar devam edecek.

Ömer Üründül maç anlatırken de ciddi ciddi televizyonu sessize alıp maçı izlerim. Hayır biz bu adamları çekmek zorunda mıyız?

yemek yapiyorum suan :D ödul kazandiklarinda canim cekmesin
Canım mantı çekti, yarın BİM veya A101'den alıp da yapayım kendime ben de. :F O gün kıymalı börek görünce Süperfresh'ten alıp ablama götürdüm, ısıttı koydu önüme. :D Baya etkili oluyor reklam valla. :D

Auuuuuuuu diye bağırmanın anlamı ne? ciddi rahatsız oluyorum bu yüzden ilk Mehmet'in elenmesini istiyorum. Oyunlarda da bir varlık gösteremiyor ama Atakan ve Yattara'nın şemsiyesi altına girmiş vaziyette. Bakalım böyle daha ne kadar devam edecek.

Ömer Üründül maç anlatırken de ciddi ciddi televizyonu sessize alıp maçı izlerim. Hayır biz bu adamları çekmek zorunda mıyız?
Mehmet yunusdan ve yilmazdan daha iyi. artik acilmaya basladi. daha 1 ay daha kalmali bence

Canım mantı çekti, yarın BİM veya A101'den alıp da yapayım kendime ben de. :F O gün kıymalı börek görünce Süperfresh'ten alıp ablama götürdüm, ısıttı koydu önüme. :D Baya etkili oluyor reklam valla. :D
aynen. daha öncede demistim. keske ödulleri önceden bilsekte ona göre hazirlikli olsak. bence bimdeki cok guzel, kiymali olani. ben gecen yaz turkiyede denedim hosuma gitti. salca yag ve baharatini biraz kavurup mantilari ve suyunu ekliyorum. bende böyle pisiriyorum ve sarmisak sosuyla harika oluyor :D

ve özlenen beklenen semih atakan mucadelesi. bakalim @beyazsoy cosacakmi. beyazshow yazacaktim yanlislikla

Ahahahah Semih daha napayım:F balonu taktı uçacak acun söz verdiğinde:F