Netflix Squid Game - Dizi Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Araf isimli şahıs Battlestar Galactica hakkındaki söylemleri ile yine kanımı dondurdu, bir de gitmiş bu diziyle falan kıyaslamış... :A

Tost makinelerinin açığa çıktığı efsanevi bölüm... :A @MasacRE
@Araf ı Sabarsever bilirdik ama Battlestar Galactica'yı sevmeyip bunu izlemesi gözümdeki değerini düşürdü Şerlok beyciğim :A
------

Sırf o yüzden LCDP ve Dark izlemedim :A Bu istisna oldu :A
Dark o kadar popüler değil ya. İzleyebilirsin onu iyi dizidir, hem de beyin yakıcı tam senlik :A LCDP'yi de ben o gündemin en tepesinde olduğu zaman izlememiştim. Baya bir süre bekletmiştim izlemek için. Belki bunu da öyle yaparım :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@Araf ı Sabarsever bilirdik ama Battlestar Galactica'yı sevmeyip bunu izlemesi gözümdeki değerini düşürdü Şerlok beyciğim :A
------

Dark o kadar popüler değil ya. İzleyebilirsin onu iyi dizidir, hem de beyin yakıcı tam senlik :A LCDP'yi de ben o gündemin en tepesinde olduğu zaman izlememiştim. Baya bir süre bekletmiştim izlemek için. Belki bunu da öyle yaparım :A
Dark'ı aslında 7 bölüm izlemiştim de sonradan çok yoğun bir insan olduğum için bırakmak zorunda kalmıştım.. :A (Pehhhh :A) Lan izle güzel dizi.. :mad:
------

@Maskeli Fedai yoldaşımız da affetmemiş Utku beyciğim. :A @MEnes ile birlik olup “bu ikili çok güçlü” diyerek izlemişler bu diziyi. :A
@MEnes ile bir olup sizinle yollarımızı ayırma kararı aldık.. @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dark'ı aslında 7 bölüm izlemiştim de sonradan çok yoğun bir insan olduğum için bırakmak zorunda kalmıştım.. :A (Pehhhh :A) Lan izle güzel dizi.. :mad:
------

@MEnes ile bir olup sizinle yollarımızı ayırma kararı aldık.. @MasacRE
Ne kadar güzel olabilir ki en fazla bu kadar abartılacak :A Klasik Netflix abartması işte :A
Bak bak, nasıl da hemen hainlik planları yapıyor Hainli Fedai. :A SABAR bir bütündür, ayrılamaz… @MEnes @Maskeli Fedai
Bu adama bir şey demeye gelmiyor Şerlok beyciğim. Resmen fırsat kolluyor bizi satmak için...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ne kadar güzel olabilir ki en fazla bu kadar abartılacak :A Klasik Netflix abartması işte :A

Bu adama bir şey demeye gelmiyor Şerlok beyciğim. Resmen fırsat kolluyor bizi satmak için...
Çerezlik işte :A İzleyip geçecen yorum morum analiz gerektiren bir dizi değil :A O yönden haklısın :A

Ahahahaha.. Ben yoldaşlarımı satar mıyım.. @MEnes @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x9 (Sezon Finali)

Her yönden tırt bir finaldi. Bence konuyu hiç iyi bağlayamamışlar, son oyun kötüydü, sürpriz kötüydü. Gelecek sezona yol açma çabaları kötüydü. İzlemem muhtemelen ikinci sezonu.

Genel anlamda fena dizi değildi ama öyle yer gök inletecek bir niteliği de yoktu. Pazarlama harikası sonucu olarak bu kadar ilgi gördü. Sezona genel puanım 7 civarı olacak.

6/10

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
1x9 (Sezon Finali)

Her yönden tırt bir finaldi. Bence konuyu hiç iyi bağlayamamışlar, son oyun kötüydü, sürpriz kötüydü. Gelecek sezona yol açma çabaları kötüydü. İzlemem muhtemelen ikinci sezonu.

Genel anlamda fena dizi değildi ama öyle yer gök inletecek bir niteliği de yoktu. Pazarlama harikası sonucu olarak bu kadar ilgi gördü. Sezona genel puanım 7 civarı olacak.

6/10
Tam beklediğim yorum ve puan. Final tam anlamı ile büyük hayal kırıklığı oldu. 6.5- 7 vereceksen genele doğru tahminler ettim :A @Araf

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1x9 (Sezon Finali)

Her yönden tırt bir finaldi.
Bence konuyu hiç iyi bağlayamamışlar, son oyun kötüydü, sürpriz kötüydü. Gelecek sezona yol açma çabaları kötüydü. İzlemem muhtemelen ikinci sezonu.

6/10
4445512200 film, 4445510 dizi bölümü izlemiş entelektüel adamın mükemmel yorumu. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Entelektüel yorumlarım entelektüel yorumları hak eden yapımlara özgüdür. :A
Dünyayı kasıp kavuran, popüler kültürün bir ögesi olan ama kaliteli olmadığını düşündüğün bir dizi için değil yani. :A

Sessizce konudaki mesaj sayısına bakın, hani şu an şu mesajda yazdığım. :A

@Tolstoyevski, @The_Erinch, @Dosi, @xdragxx, @DarkLegenD, @Maskeli Fedai, @Yakamoz-Asi, @BARON男爵, @MEnes, @bazinga, @Forumdash, @Cervantes ve dizinin diğer izleyicileri.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dünyayı kasıp kavuran, popüler kültürün bir ögesi olan ama kaliteli olmadığını düşündüğün bir dizi için değil yani. :A

Sessizce konudaki mesaj sayısına bakın, hani şu an şu mesajda yazdığım. :A

@Tolstoyevski, @The_Erinch, @Dosi, @xdragxx, @DarkLegenD, @Maskeli Fedai, @Yakamoz-Asi, @BARON男爵, @MEnes, @bazinga, @Forumdash, @Cervantes ve dizinin diğer izleyicileri.
Ne yapman gerektiğini biliyorsun...

20210930_125950.jpg

• Güldürdün
Reactions: Araf

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sezon finali maalesef çok yetersizdi, daha iyi bağlanabilirdi
ayrıca yaşlı adamın hikayesi çok inandırıcı işlenmedi.

Bence şahane bir dizi ama senaryo yönünden ziyade oyuncuların performansından dolayı. Hepsi çok gerçekçi ve enerjik oynadı, karakterleri bu sayede benimsedik. Kötü karakterlerden bu yüzden nefret ettik, iyilere bağlandık. Favori oyunu seçemedim hepsi keyifliydi, belki bir tık bilye oyunu sıkıcı olabilir.

Sezona Genel Puanım; 9.1

• Beğendim
Reactions: The_Erinch