Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
supergirl in zaten fotoları düştü ya şu applela ilgili olan skandalda :F bu dizide de oğlan orasını burasını bir karısına bir yasşlı kadına açıp duruyor @Çiğdem le @destere olsa iyi analiz ederlerdi bu fantezi işlerinde onlar ka iyi değilim :F
Supergirl 2015-17 arasında gleedeki uniqe oğlanın aşık oldugu oğlanla evlenmiş:F Senin yuzunden bu gereksiz bilgiyle karşilaştim:(

Sen iki diziyi mi birleştiriyon bee:F
Aaa günahımıza girme bee :F O fotoları destereye attım ama utandı demiştin :F Ben ise hiç bakmamıştım ne oldunu hala bilmem :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
What/ If 1. ve 2. bölüm

abooovv @Harunnn60 ı bu diziden uzak tutmalı You dizisi x 500 resmen :eek: anne teyzenin psikoluk seviyesi uçuk yıllardır oğlanı takip ediyormuş , oğlanın karısının fikrine 80 milyon dolarlık yatırım yaptı :eek: @Forumdash glee deki oğlan 80 milyon dolar ediyormuş @Yiğitt de total d deki leke dizisinde 50 bin liralık teklifli dizi yapsın Anne ablamız 80 milyon dolar verdi tek gecelik işe :F:F @Çiğdem ile @serhatt oğlanın totoyu görünce bu diziye de bağlanırlar zaten :A @xBUGRAx senin gülbenin de Anne teyze gibi fantezileri vardır beklenir ondan :F:F elite ve you gibi bu dizide forumda patlayacak gibi konusunu açalım :X @Aserat @mrt-06 @dreamy @turkuazz @Maskeli Fedai @MasacRE @DarkLegenD @kerem @Dosi @vadikızı @Sherlock @MEnes @ozmoturk

@Harunnn60 Etkileniyor sonra karakterlere bürünüyor bencede uzak tutun :A :A :A @Forumdash

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Aaa bu arada şu son günlerde yemekteyize bakıyorum konuklar ilgi çekiciydi ama Onur bey gitmiş Seda geliyormuş sanırım Yemekteyizi artık izlemem :A :A :A @mrt-06 @xBUGRAx @Forumdash @Harunnn60
kız yeni bir dizi buldum netflix te Aseudal Yeondaegi adı tam senlik aslında garip fantastik canlılar var ama çinliler başrol diye izlemezsin ırkçısın pissssssssssssssssssssssss .ss @Forumdash @serhatt @Harunnn60 @Sherlock @Tolstoyevski konusunu açtırayım şunun :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız yeni bir dizi buldum netflix te Aseudal Yeondaegi adı tam senlik aslında garip fantastik canlılar var ama çinliler başrol diye izlemezsin ırkçısın pissssssssssssssssssssssss .ss @Forumdash @serhatt @Harunnn60 @Sherlock @Tolstoyevski konusunu açtırayım şunun :A

Çinliler varsa senin sensei gibidir bu istemez :A :A :A @Harunnn60 @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Benim takvimim dolu :X Jessica'm gelmiş sen bana çinli yaratık öneriyorsun. Zevkine başlımmmmm:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Çinliler varsa senin sensei gibidir bu istemez :A :A :A @Harunnn60 @Forumdash
Benim takvimim dolu :X Jessica'm gelmiş sen bana çinli yaratık öneriyorsun. Zevkine başlımmmmm:A
İrkcilar .ss sarışın dolgun memeli ve popolu kaslı oğlanlar olsa izlerdiniz hemen.ss inşallah angarada gidersiniz de dinazorlara yem olursunuz.sz @mrt-06 @xBUGRAx @Yiğitt
FB_IMG_1560863971953.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İrkcilar .ss sarışın dolgun memeli ve popolu kaslı oğlanlar olsa izlerdiniz hemen.ss inşallah angarada gidersiniz de dinazorlara yem olursunuz.sz @mrt-06 @xBUGRAx @Yiğitt Ekli dosyayı görüntüle 68830
Kore dizisiymiş fantastik ben bir bakayım jessica 2.bölüm izledikten sonra gece konusunu açabilirim bir araştırayım gözüme iyi gibi geldi :A :A :A
p16971574_b_v8_aa.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Muhteşem Kraliçe / Queen Seon Deok

TRT1'de yeniden yayınlanmaya başladı. Bende bu fırsatı kaçırmadım tabii. Gerçekten Kore'nin en iyi filmlerinden biri. Senaryosuyla, yönetmenliğiyle çok çok iyi bir dizi. Baştan sona planlı. Şu son 2 bölüm zirve ya gerçekten senaryo anlamında çok iyi dizi. Karakter gelişimleri olağanüstü. Aksiyon sahneleriyle olsun draması ve komedisiyle defalarca izlenmeyi hak ediyor. Emeklerine sağlık. Gönül isterdi saçma dublajdan izlememek ama böyle gidecek gibi duruyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

1989 yılında Central Parkta gerçekleşen tecavüz olayının 5 masum gence suçun itelenmesini konu alıyor... Sadece 4 bölümden oluşan biyografi/mini dizi...

Diziyi dram olarak ele alinması gayet mantıklı olmuş. Ama nihayetinde çocukluğu/gençliği hapishanede geçirmiş kişiler var. Bunların işlediği suçtan çok bu kayıp zamanın işlenmesini, dramatize edilmesini çok isterdim. 4 bölüm olması yetmedi bana:X

Mesela son 2 bölüm 2 karakter üzerinden yoğunlaşilmişti. Gayet güzel bölümlerdi.(Hele son bölüm) İlk bölüm suçlamayla geçiyordu. 14 yaşindaki çocuk, arkadaşini korumak için ardı sıra giden saf bir cocuga zoraki itiraf beyanati aldirma sahneleri üzücüydü.

En çok acı çeken karakter Korey'miş. Bu karakterden en çok üzüldüğüm oldu. Robert adamsın adam ?

Dizide keyfimi kaçiran bi olay oldu. Gerçek katilin Korey'in oldugu hapishaneye tam 2 kere düşmesi. Ve sonradan olayı itiraf etmesi. İlk gördüğü zaman neden itiraf etmemiş? Son 20 dakkaya sığdırmaları sanki erken final kararı verilmiş dizi gibi. Alalacele bitiyordu.

D.Trump'ın da "idam geri gelsin" diye ülkede proveke etmesi ve bunu reklamlarla desteklemesi :eek: Karakterlerin gerçek karakterlere hiç benzemeyişi :A Gerçek olay ortaya çıkınca tazminat olarak 41M dolar almişlar...Bunlar da başka bi ayrıntı:X

9/10

• Beğendim
Reactions: Yiğitt and MasacRE

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

1989 yılında Central Parkta gerçekleşen tecavüz olayının 5 masum gence suçun itelenmesini konu alıyor... Sadece 4 bölümden oluşan biyografi/mini dizi...

Diziyi dram olarak ele alinması gayet mantıklı olmuş. Ama nihayetinde çocukluğu/gençliği hapishanede geçirmiş kişiler var. Bunların işlediği suçtan çok bu kayıp zamanın işlenmesini, dramatize edilmesini çok isterdim. 4 bölüm olması yetmedi bana:X

Mesela son 2 bölüm 2 karakter üzerinden yoğunlaşilmişti. Gayet güzel bölümlerdi.(Hele son bölüm) İlk bölüm suçlamayla geçiyordu. 14 yaşindaki çocuk, arkadaşini korumak için ardı sıra giden saf bir cocuga zoraki itiraf beyanati aldirma sahneleri üzücüydü.

En çok acı çeken karakter Korey'miş. Bu karakter en çok üzüldüğüm oldu. Robert adamsın adam ?

Dizide keyfimi kaçiran bi olay oldu. Gerçek katilin Korey'in oldugu hapishaneye tam 2 kere düşmesi. Ve sonradan olayı itiraf etmesi. İlk gördüğü zaman neden itiraf etmemiş? Son 20 dakkaya sığdırmaları sanki erken final kakarı verilmiş dizi gibi. Alalacele bitiyordu.

D.Trump'ın da "idam geri gelsin" diye ülkede proveke etmesi ve bunu reklamlarla desteklemesi :eek: Karakterlerin gerçek karakterlere hiç benzemeyişi :A Bunlar da başka bi ayrıntı:X

9/10
@Çiğdem @MasacRE @Harunnn60 @Yiğitt @xemrexxx

@bazinga sana ayrıca öneriyorum çünkü blogunda yok :bilmem: :

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

En çok acı çeken karakter Korey'miş. Bu karakterden en çok üzüldüğüm oldu. Robert adamsın adam ?

Dizide keyfimi kaçiran bi olay oldu. Gerçek katilin Korey'in oldugu hapishaneye tam 2 kere düşmesi. Ve sonradan olayı itiraf etmesi. İlk gördüğü zaman neden itiraf etmemiş? Son 20 dakkaya sığdırmaları sanki erken final kararı verilmiş dizi gibi. Alalacele bitiyordu.

D.Trump'ın da "idam geri gelsin" diye ülkede proveke etmesi ve bunu reklamlarla desteklemesi :eek: Karakterlerin gerçek karakterlere hiç benzemeyişi :A Gerçek olay ortaya çıkınca tazminat olarak 41M dolar almişlar...Bunlar da başka bi ayrıntı:X

9/10
Chernobly mi bu mu :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash