Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Epix'te yayınlanan ama fazla bilinmeyen bir yapım vardı Forest Whitaker'in Bumpy Johnson'ı canlandırdığı ve gerçek hayatta esinlentinin olduğu, içinde Malcolm X'in de olduğu "Godfather of Harlem" dizisi. Bu arada dizide rol alan isimlerden birisi de, Breaking Bad'in Gustavo Fring'i Giancarlo Esposito. Dönem dizisi olarak izlediğim bu yapım, fazla bilinmemekte ama çok kaliteli bir dizi olmakta. Vincent Gigante'yi canlandıran oyuncu da var, Vincent D'Onofrio, o da çok başarılı. Mafya içi hesaplaşmalar, politik sahneler, çatışmalar da kendini göstermekte.

Bu dizinin fragmanı:

Dizinin müziklerini çok başarılı buluyorum.

Samm Henshaw'in seslendirdiği "My People Are Free" şarkısı:

Johny Legend'in seslendirdiği "In These Streets" şarkısı:

İzlemenizi öneririm. Bir bölümünde boksör Muhammed Ali'yi görmeniz de mümkün.

@bazinga, @Tolstoyevski, @MasacRE, @Sherlock, @MEnes, @Maskeli Fedai.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Epix'te yayınlanan ama fazla bilinmeyen bir yapım vardı Forest Whitaker'in Bumpy Johnson'ı canlandırdığı ve gerçek hayatta esinlentinin olduğu, içinde Malcolm X'in de olduğu "Godfather of Harlem" dizisi. Bu arada dizide rol alan isimlerden birisi de, Breaking Bad'in Gustavo Fring'i Giancarlo Esposito. Dönem dizisi olarak izlediğim bu yapım, fazla bilinmemekte ama çok kaliteli bir dizi olmakta. Vincent Gigante'yi canlandıran oyuncu da var, Vincent D'Onofrio, o da çok başarılı. Mafya içi hesaplaşmalar, politik sahneler, çatışmalar da kendini göstermekte.

Bu dizinin fragmanı:

Dizinin müziklerini çok başarılı buluyorum.

Samm Henshaw'in seslendirdiği "My People Are Free" şarkısı:

Johny Legend'in seslendirdiği "In These Streets" şarkısı:

İzlemenizi öneririm. Bir bölümünde boksör Muhammed Ali'yi görmeniz de mümkün.

@bazinga, @Tolstoyevski, @MasacRE, @Sherlock, @MEnes, @Maskeli Fedai.
Listemde var ama sıra gelir mi bilmiyorum. Biraz yukarılara alabilirim bu önerinin ardından. :)

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Listemde var ama sıra gelir mi bilmiyorum. Biraz yukarılara alabilirim bu önerinin ardından. :)
Forest Whitaker için başlamıştım aslında, çok başarılı bir oyuncu. Üst düzey bir performans sergiliyor. Yayınlandığı kanal yüzünden midir nedir, fazla ön plana çıkamadı dizi. İlgi çekici konusu da vardı oysa. :)

• Beğendim
Reactions: bazinga

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Hollywood 1. ve 2. bölüm :X

Ryan amcam yine yapmış :A @Forumdash anladın sen onu :F

1940 lı yılların hollywoodunda @serhatt star olabilirmiş çünkü kadın erkek vere vere yani gönlünü vere vere ünlü oluyormuş :F

ay neyse 3. bölüme geçeyim :F birisi izlesin yorumlaşırız :F @Çiğdem @Dosi @DarkLegenD @mrt-06 @MasacRE @Sherlock @ozmoturk @The_Erinch @xBUGRAx @Aserat @Hachiko

@bazinga senin avatarındaki herif de oynuyor :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060

1940 lı yılların hollywoodunda @serhatt star olabilirmiş çünkü kadın erkek vere vere yani gönlünü vere vere ünlü oluyormuş :F

ay neyse 3. bölüme geçeyim :F birisi izlesin yorumlaşırız :F @Çiğdem @Dosi @DarkLegenD @mrt-06 @MasacRE @Sherlock @ozmoturk @The_Erinch @xBUGRAx @Aserat @Hachiko

0.jpg

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çıktı mı bu bee:eek: Beklıyordum bunu zaten:Z İzleyecek bişeyler arıyordum iyi oldu:Z Blaine'nin sahneleri çok mu :( Valla sıkılır onla ben yaa :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çıktı mı bu bee:eek: Beklıyordum bunu zaten:Z İzleyecek bişeyler arıyordum iyi oldu:Z Blaine'nin sahneleri çok mu :( Valla sıkılır onla ben yaa :(

@Forumdash Sayesinde ilk defa tek izlemicen bir diziyi :A :A :A @mrt-06 @MasacRE @Maskeli Fedai @kerem @sokak sanati @Yiğitt

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
@Forumdash Anlasın şimdi önce bitiren olunca o duyguyu :A :A :A
kız bu diziyi izle adı upload
öldükten sonra gebermiyon senin bilincini ve anılarını cennete yüklüyorlar :F sen de @Forumdash abine yaptırırsın ya da merhum fok @destere ye :F

neyse sana ,izlemek için sebep de bırakayım senin cw nin oğlanı başrol :A @serhatt @Dosi @alperuz @MasacRE @Sherlock @Maskeli Fedai @DarkLegenD @The_Erinch
1588438761970.png