Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,852
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
The 100 7.Sezon 6.Bölüm (Nakara)

Arkasından da

Emerald City 1.Sezon 10.Bölüm Final (No Place Like Home)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
The Big Bang Theory, 2x3'e kadar.

Sheldon inanılmaz domine ediyor diziyi. %65 Sheldon, %10 Leonard, %10 Howard, %10 Penny. Her bölümde alıyor karizmasını masanın ortasına bırakıyor. HIMYM'da eşit bir dağılım vardı, 25-21-20-19 vs. Sheldon'ı izlemek çok büyük bir keyif ama 12 sezon boyunca sırtlayamaz diziyi, değil mi?..

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Joey dizisine başladım.
İlk 2 bölümü izledim. Fena bir giriş olmadı. Joey bildiğimiz Joey ve kız kardeşini sevdim. Friends sonrası dizideki karakter sayısı az geldi bana. Şimdilik en çok 4 kişi ön planda. Bakalım ilerleyen bölümlerde yeni karakterler olacak mı.
Sadece 2 sezonluk zaten. Mayıs ayı bitmeden bitirmeyi planlıyorum. Genel yorumumu dizi bitince yaparım gibi, veya sezonluk.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Bo Burnham: Inside (2021)

Dizi bölümü değil aslında ama komedi spesiyalleri için özel bir başlığımız olmadığı için burayı uygun buldum. :A

Bo Burnham'ı Eighth Grade'de senarist/yönetmen olarak, Promising Young Woman'da ise oyuncu olarak çok beğenmiştim. Burada ise hepsini birden göstererek acayip kafada bir işe imza atmış. Pandemideki ruh halimizi bu kadar eğlenceli bir şekilde dökebilmek muazzam iş. Bu kadar yetenekli bir adam olduğundan habersizdim. Herkese tavsiye ederim. :A

9/10

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
İş yerimde başlayan dolu dizgin Friends konuşmalarına daha fazla kayıtsız kalamadım. "Sen tam bir Monica'sın" tepkilerini de anlamak amacıyla izlemeye başladım. Güzel başladı diyebilirim dizi için.

Friends 1. Bölüm ile 6. Bölüm:

Joey çok tatlı. Düştüğü komik durumlar beni güldürüyor. Kadını ayarlamak için Monica ile sevgili Numarası yaptığı kısımlar çok komikti.
Ross'un karısının Lezbiyen olması, bunun üzerinden dönen espriler güldürdü.
Rachel'in eski hayatından arkadaşlarının gelmesi, yeni hayata başlaması vs karakterini bana çok yakın hissettirdi. Eski arkadaşlarının geldiği sahnede çok güldüm. Phobe ve Monica'nın tepkisi iyiydi. :D
Chandler uzun uzun laf sokuyor. Isınamadım. Sigara sahnesinde herkesi birbirine düşürmesi sonra sigara yakması karizmatik bir hareketti.

Tam ısınamadım ama süresinin kısa olması devam etmeme yetecek bir sebep. İlk sezonu bitirip karar vereceğim.:D
Öncelikle dizinin ana konusu var, buraya yap istersen yorumlarını. :A

Friends harika bir dizidir. İlk sezon biraz ısınma zamanları, izlemeye devam edersen karakterleri gittikçe seveceğini ve dizinin açılacağını göreceksin. Bunu bilerek izlemeye devam et bu yüzden. :A

• Beğendim
Reactions: cehennet

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060

Friends harika bir dizidir. İlk sezon biraz ısınma zamanları, izlemeye devam edersen karakterleri gittikçe seveceğini ve dizinin açılacağını göreceksin. Bunu bilerek izlemeye devam et bu yüzden. :A
Ben taşıdım zaten :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269

Tanışımışlar yorumumu. @Dosi Taşıdı o konuya. Taşıdıktan sonra beğenmiş ki anlayayım diye.:A

Devam edeceğim şuan. Kısa kısa izliyorum arada. 1 haftada 7. Bölüme gelebildim. Şuan farkettim senin kuanici adının o olduğunu. Şuana kadar tam olarak okumamıştım bile kullanıcı adını. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Tanışımışlar yorumumu. @Dosi Taşıdı o konuya. Taşıdıktan sonra beğenmiş ki anlayayım diye.:A

Devam edeceğim şuan. Kısa kısa izliyorum arada. 1 haftada 7. Bölüme gelebildim. Şuan farkettim senin kuanici adının o olduğunu. Şuana kadar tam olarak okumamıştım bile kullanıcı adını. :F
Spoi vermişsin full. Onuda düzenledim :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559

İyi güzel o zaman, devam ettikçe sen de çoğunluk gibi seversin umarım. Diziyi izleyip kullanıcı adımı fark etmediğine şaşırdım. Avatarımda da Friends var üstelik. :A

• Beğendim

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Blue Mountain State 1x13

Zaman zaman canım sıkıldığında izlediğim, keyif veren, aşırı eğlenceli, harika bir dizi. Bu kaçıncı kez izleyişim bilmiyorum ama ömrümün sonuna kadar belirli aralıklarla izlerim sanırım. :D

Dipnot: Dizideki cinsellik, sapkınlık, ara sıra iç ürperten, yüz ekşiten sahneler ve iğrençlikler herkese hitap etmeyebilir ama bir şans vermek lazım bence. :D

9/10

• Beğendim
Reactions: bazinga and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Blue Mountain State 1x13

Zaman zaman canım sıkıldığında izlediğim, keyif veren, aşırı eğlenceli, harika bir dizi. Bu kaçıncı kez izleyişim bilmiyorum ama ömrümün sonuna kadar belirli aralıklarla izlerim sanırım. :D

Dipnot: Dizideki cinsellik, sapkınlık, ara sıra iç ürperten, yüz ekşiten sahneler ve iğrençlikler herkese hitap etmeyebilir ama bir şans vermek lazım bence. :D

9/10
Ben de izledim, çok iyi bir dizi. :D

İlk sezonu çok iyiydi, ikinci sezon düşüşe geçiyor ama üçüncü sezon da iyiydi. :D

Diziyi efsane yapan şeylerden birisi de, benim gözümde eşekherif çevirileri. :A

• Beğendim
Reactions: gundix123

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Blue Mountain State 1x13

9/10
@cevaa buralardaysa beğenecektir bu yorumu. :D

Ben birkaç bölüm izlemiştim ve beni sarmamıştı nedense. :D

• Beğendim
Reactions: gundix123

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Ben de izledim, çok iyi bir dizi. :D

İlk sezonu çok iyiydi, ikinci sezon düşüşe geçiyor ama üçüncü sezon da iyiydi. :D

Diziyi efsane yapan şeylerden birisi de, benim gözümde eşekherif çevirileri. :A
Aynen çeviri ve dizinin jeneriğinde eşekherif'in yaptığı uyarı mesajları diziyi ayrı bir keyifli kılıyor. :D
@cevaa buralardaysa beğenecektir bu yorumu. :D

Ben birkaç bölüm izlemiştim ve beni sarmamıştı nedense. :D
Aslında baya sarıyor, bölüm sayısı da az olunca ama pek senin tarzın değil bence de. :D

• Güldürdün
Reactions: bazinga